dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 1187
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 23724
  1. #21

    Domyślnie

    Moze i latwo ale nie bardzo chce sie za to brac
    Akurat to wolalbym kupic

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enter
    Moze i latwo ale nie bardzo chce sie za to brac
    Akurat to wolalbym kupic
    Rozumiem

  3. #23

    Domyślnie

    Co do okna, to przejrzyj wątek "Dekoracje okna" gdzieś tutaj we "Wnętrzach". Jest tam dużo fajnych pomysłów.

  4. #24

    Domyślnie

    Pomimo, że sama częściowo skrytykowałam kuchnię Enter(ki)
    (mam nadzieję, ze mi wybaczy), to fakt faktem, że na forum Gazety nie przebierają w środkach - bardzo przykre te wypowiedzi. Z drugiej strony niektóre wnętrza równie przykro wyglądają.
    Reasumując, Twoja kuchnia zebrała niezasłużenie tak mocne (negatywne) opinie.
    Sadzę, że roleta byłaby tu najlepszym rozwiązaniem.
    monig

  5. #25

    Domyślnie

    myslę że fajnie by wyglądały żaluzje drewniane, ale z roletą tez bedzie dobrze

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    Kuchnię masz śliczną- frronty są przecudne. Jedyne co to kuchenka jest troche za daleko od zlewu, ale tobie może to nie przeszkadzać, aha no i płytki nie w moim typie. Ale tak to pierwsza klasa.

    Ja mam w kuchni rolete rzymską- sprawdza sie rewelacyjnie- szczególnie w twoim jak i w moim przypadku- gdzie zlew jest blisko i zwykła firanka mogłaby się czasami zachlapać a tak podwyższasz i już



    U ciebie super, że masz zabudowane sprzęty u mnie niestety sprzęty kupilismy dużo wcześniej zanim zaczęliśmy myśleć o budowie domu.

    Nie uważasz, że mamy trochę podobne te kuchnie

  7. #27

    Domyślnie

    gorgu77 o widze ze mamy bardzo podobne kuchnie. Fronty chyba sie troche odcieniem roznia moje to Brzoza a Twoje???
    Poza tym bardzo podoba mi sie ten zielony kolor scian i to ze masz te duze szuflady na dole. Ja bardzo chcialam takie, ale niestety czasami trzeba isc na kompromis. Powiedz jak sie sprawuja sa wygodne???

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Enter- fronty to olcha, szuflady sprawują się rewelacyjnie. Ta pod kuchenką ma 60cm i jest bez hamulców- ale trzymam tam pokrywki i jakieś miseczki, za to ta długa jest już z hamulcami i tutaj mam przybory częściej używane-duże łychy i inne do mieszania, małe garczki, patelnie etc. Tak więc spoko.
    Kolory ścian też mamy podobne- są śliczne prawda
    Ja już w swojej urzęduję od września 2004- tak więc zaraz minie rok, ale jestem bardzo zadowolona, chyba nic bym nie zmieniła- no poza tym, że nie chciałam piekarnika i odkąd mam kuchnię zaczęłam nabierać ochoty na pieczenie ciast Na szczęście mam przy kuchni spiżarke i do niej postawiliśmy kuchenkę z piekarnikiem z poprzedniego mieszkania. Tak więc teraz mam piekarnik i moę pichcić na całego

  9. #29

    Domyślnie

    Enter
    Bardzo mi się podoba Twoja kuchnia.
    Też w swojej kuchni planuję poziome szafki wiszące i piekarnik "na wysokości". Fronty też mi sie bardzo podobają tylko może wolałabym ciut jaśniejsze.

    gorgu77
    Bardzo cieszy mnie Twoja opinia na temat szuflad, szczególnie tej długiej. Też taką palnuję, bardzo mi się podoba, tylko zastanawiałam sie czy jest wygodna w użyciu.

    Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    Enter bardzo fajna kuchnia
    Pewnie,że są jakieś małe "niedociągnięcia",ale pokaż mi ,która kuchnia ich nie ma...
    Ja też bedę miała brzozę.
    Zastanawiam sie nad scianami- jasnobrązowe czy oliwkowe?
    Płytki kremowe,podłoga brązowo-beżowa. Czy jak zrobię brązowe to nie będzie zbyt ponuro.Ta zieleń tak ładnie rozjaśnia i rozwesela. Pozdrawiam.

  11. #31

    Domyślnie

    amj2 ja uwazam tak, trend wsród ludzi, którzy myśla, ze jeśli kuchnia ma być ladna to najlepiej stonowana jest według mnie smieszny. W wielu gazetach w tym także w muratorze widzialam kuchnie z kolorowymi ścianami. Ja wybrałam zieleń i Tobie proponuję oliwkę ( na zdjeciu sciany wyszly troche jasniejsze niz sa w rzeczywistosci ) dlatego, ze kuchnia to miejsce gdzie sie najwiecej czasu spedza. Ona nie ma meczyc, usypiac a ozywiac. Tutaj przygotowuje sie posilki wiec powinien byc człowiek nie uspionoy ale ozywiony, zeby miec jak najwieksza inwencje ( czytajac o kolorach dowiedzialam sie, ze najbardziej tworczy kolor dla kuchni to czerwien a najmniej to niebieski. ale czerwien odpada, bo sie czlowiek zbytnio denerwuje hihiihiihi ). Poza tym w kuchni wieksza czesc swojego czasu spedzaja wszyscy domownicy wiec dlaczego nie umilic tego czasu ladny i odprezajacym kolorem. Ja uwazam, ze dom jest do mieszkania ma byc przyjazny i kolorowy. Dawniej za czasów naszych babc była tendencja na malowanie domu bardzo kolorowo. Pozniej za czasow naszych rodzicow na bialo a teraz uwazam, ze powraca tendencja kolorowego , odprezajacego i wesolego domu. Jeszcze raz polecam oliwke, ładnie bedzie komponowac sie z frontami brzozowymi . Oczywiscie przeslij zdjecie swojej jak juz beda mebelki.
    Mam nadzieje, ze takich bledow jak ja nie popelnisz. Pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie

    Bardzo ładna kuchnia.
    A ten widok z okna...

  13. #33

    Domyślnie

    Witaj, Enter
    cieszę się, że tu zajrzałam
    piękne masz te fronty przepiękne
    dziwi mnie tylko odcień, jakoś jestem przyzwyczajona do jaśniejszej brzozy- czy były przyciemniane, a może to kwestia zdjęcia?

    stronka Drewnopolu bardzo uboga, możesz mi napisać czy kupowałaś gotowce czy na zamówienie, jakie ceny, jaka współpraca z firmą?

    dzięki z góry
    my home is my castle

    pozdrawiam.Aga

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enter
    Minuszka na forum gazety wszystkich ostro krytukuja. I doszlam do pewnego wniosku, ze tam siedzi wiekszosc osob, która chce po prostu sie na kims wyżyć. Nie sa projektantami ale gleboko wierza w to, ze jesli obejrzeli pare mieszkan i obejrzeli pare kolorowych pism to jest inaczje. Niektorzy ostro na kogos jada a pozniej pokazuja swoje mieszkania i okazuje sie, ze popelnili te same bledy co osoba, która skrytykowali, ale pozniej stwierdzaja ze tak mialo byc.
    Ponieważ to jest druga rzecz jaka wystawiam tam juz tak bardzo mnie to nie boli to co mi pisza, czasem maja racje, no ale juz nie da sie tego zmienic a czasem ostro krytukuja i wtedy musze jakos na to odpowiedziec. Natomiast na forum muratora wydaje mi sie, ze ludzie sa bardziej taktowni i nawet jak cos skrykuja to jest to zrobione w sposob delikatny i nie urarzajacy nikogo.
    Hihi czytuje to forum na gazecie w sumie bardziej jako ciekawostke polecam dla ludzi z humorem, babki nie przebieraja w srodkach zeby sobie dogrysc, jakby mogly wydrapaly sobie oczy, i rzeczywiscie jest taka regula im babka bardziej krytykuje tym nedzniejsze ma to swoje "wnetrze". Nie wiem dlaczego ale poczytajcie popatrzcie fajna zabawa... zdecydowanie wole forum Muratora, bardziej fachowe o kulturze nie wspomne .
    Eh ja w czwartek bede miala juz nowe meble w kuchni, az sie boje jak to u mnie wyjdzie w 100% moj projekt, a ja projektantem wnetrz to nie jestem , trzymajcie kciuki. Pozdrawiam.

  15. #35

    Domyślnie

    Ta kuchnia nie w moim stylu ale w końcu nie moja ona Cos mi kolor blatu i kafli pasuje, ale może to zdjęcie przeklamuje nieco kolory.

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał mojave
    Ta kuchnia nie w moim stylu ale w końcu nie moja ona Cos mi kolor blatu i kafli pasuje, ale może to zdjęcie przeklamuje nieco kolory.

    pasuje?


    o tez mysle o kaflach i blacie....

  17. #37

    Domyślnie

    " nie pasuje" miało być

  18. #38

    Domyślnie

    Ja na kuchniach sie nie znam na specjalnie ale ta mi sie podoba,sam mam chyba podobna choc mniejsza Tylko jak kompletowalem szafki u siebie tez chcialem taka wysoka szafeczke na piekarnik ale w koncu jest na dole pod blatem a to dlateo ze Pan od szafek powiedzial ze pod zadnym pozorem piekarnik nie moze byc bezposrednio przy scianie,co wy na to?

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafalanx
    Pan od szafek powiedzial ze pod zadnym pozorem piekarnik nie moze byc bezposrednio przy scianie,co wy na to?
    Oczywiście,ze nie moze, bo jak sie piekarnik nawali to Ci jeszcze sciane okopie.

    PS Pan ma racje.

  20. #40

    Domyślnie pochwalcie się swoimi kuchniami

    Witajcie. Zbliżam się do urządzania kuchni, no i oczywiście mam mętlik w głowie które meble mi się podobają.....wklejcie swoje cudeńka, a co tam będę miała jeszcze większy problem na które się zdecydować

Strona 2 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony