dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    majmaj

    Zarejestrowany
    May 2017
    Kod pocztowy
    35-322
    Posty
    118

    Domyślnie

    Pytam bo dziwi mnie czemu mam stan oszczędności 24,3tys a premii 23,7. Czy premia nie powinna być wyższa od stanu?

  2. #42

    Domyślnie

    Czy ktoś może potwierdzić, że ten kalkulator w excelu podany kilka postów wcześnie oblicza choć przybliżone wartości?

    Znalazłem też stonę http://mekk.waw.pl/mk/mieszkanie/mie..._premia_tabela gdzie są podane historyczne wartości m2 i przybliżony sposób obliczania premii gwarancyjnej. Zarówno z kalkulatora, jak i z wskazówek z tej strony wychodzi mi, że dwie książeczki, które posiadam są warte po ok. 30-40 tys zł każda. Czy jest to możliwe, bo wszyscy piszą, że dostają premie w granicach kilku czy maksymalnie 20 tys.?

    Na jednej z książeczek była tylko jedna wpłata w wysokości 36 tys. starych złotych dokonana w 1976r. - jak twierdzi mama, był to wówczas pełny wkład na mieszkanie lokatorskie M4. Zgodnie z tabelą cen odpowiadało to wartości ponad 9 m2.
    Na drugiej wpłata w wysokości 32 tys. zł w 1979r. oraz wiele wpłat po 500 zł (mających realnie coraz mniejszą wartość) prawie do końca lat 80-tych.

    Ktokolwiek dostał premię w takich wartościach, czy mam się nie nastawiać na taki przypływ gotówki przez zakończeniem budowy? Książeczki oddałem w banku do wyceny, ale dają sobie na to kilka tygodni.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Skamieliny ale dalej żywe. To jak to jest z ta likwidacją książeczki z premią dzisiaj? W tym roku sejm coś tam rozszerzył sposoby na co można wydać ta premię.
    Gdzie można prosić o wyliczenie takiej premii? w pko bp?
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Gdzie można prosić o wyliczenie takiej premii? w pko bp?
    Tak w PKO BP. Ja dzwoniła na infolinię i można złożyć w każdym oddziale.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony