dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 108
  1. #1

    Domyślnie Dziewczyny nosicie spódnice czy spodnie?

    Ja nie żartuję, rozejrzałam siędzisiaj po ulicy i ...
    na 100 kobitek tylko 7 było w sukienkach

    Prawie lato a tu jak okiem sięgnąć - spodnie!
    Na czym faceci mają zawiesić oko ? Na nogawkach tak nie bardzo...

  2. #2

    Domyślnie

    A ja lubie popatrzeć sobie na zgrabny tyłeczek w spodniach

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    ja to lubie nie tylko popatrzeć ...
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  4. #4

    Domyślnie

    To juz jest świecka tradycja

    Dziewczyn pytałam , faceci odpowiadają !

  5. #5

    Domyślnie

    ja noszę i to i to ,ale latem to zdecydowanie krotkie spodniczki nawet dzisiaj kupiłam sobie taką bardzo fajną
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  6. #6
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Zdecydowanie wolę jak kobieta ma spódnicę. Łatwiej ściągnąć albo podciągnąć, ze spodniami ten drugi manewr nie przejdzie..

    I chyba mnie zaraz zabanują

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał babajaga
    To juz jest świecka tradycja

    Dziewczyn pytałam , faceci odpowiadają !

    Hihi taki urok tego Forum trzeba sie przyzwyczaic.
    Jesli chodzi o mnie to klimat stanowczo u nas za chlodny na takie wdzianka dlatego tylko latem moge sobie pozwolic na zalozenie sukienki

  8. #8

    Domyślnie

    Jeśli jest to dzień, w którym trzeba iść do pracy, to przede wszystkim spodnie. Bo nigdy nie wiadomo, co w danym dniu może się zdarzyć. Ja zaplanuję sobie siedzenie w papierach a tu nagle trzeba będzie pojechać na budowę i wyjść na dach lub rusztowanie. A w inne dni również z przyzwyczajenia spodnie.

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Spodnie, na spódnicę muszę mieć nastrój. Jesli już, zdecydowanie wolę sukienki od kombinacji spódnica-coś tam. Jak ma być kobieco, to na całego

  10. #10

    Domyślnie

    Spodnie, najlepiej dzinsy. Mogę wtedy nie zawracać sobie głowy zapasem rajstop w torebce bo jakos dziwnie lubia robic niepodzianki w zaskakujacych sytuacjach I w ogóle spodnie sa oki.
    Spódnice w razie nagłego napadu potrzeby kobiecosci i odpowiedniego nastroju
    "masz to na co godzisz się"

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Kiedyś tylko spodnie, spódnicę zakładałam od wielkiego święta.
    Ostatnio tylko i wyłącznie długie spódnice poszerzane, falbaniaste.
    Spodnie tylko do prac w ogrodzie i na narty.
    Kurcze nie próbowałam jeszcze zjeżdżać na nartach w spódnicy

    pozdrawiam

    Edzia

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    W zimie głównie spodnie ( wygodnie i cieplutko ) , wiosną nieśmiało oswajam spódniczki natomiast latem przeważnie noszę sukienki

    Edzia , narty w spódnicy to może być hit następnego sezonu
    Tylko jeden problem - mini , midi czy maxi ?
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  13. #13

    Domyślnie

    Spodnie i tylko spodnie. Kiedyś kupowałam spódnice, ale ich nie zakładałam, więc przestałam. Może kiedyś??

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxtorka
    W zimie głównie spodnie ( wygodnie i cieplutko ) , wiosną nieśmiało oswajam spódniczki natomiast latem przeważnie noszę sukienki

    Edzia , narty w spódnicy to może być hit następnego sezonu
    Tylko jeden problem - mini , midi czy maxi ?
    No tak latem też sukienki

    Maxtorka- powiadasz hit sezonu , no to jak szaleć to szaleć - zatem myślę, że w jakiejś ocieplonej spódniczce mini wystąpię , nie zaplączę się w razie upadku

  15. #15

    Domyślnie

    No właśnie ,jak człowiek założy sukienkę od razu czuje się bardziej kobietą .
    Ja od kilku lat noszę spodnie. Nie powiem ,robiłam próby zeby znowu pokazać nogi,ale po tak długiej przerwie , w sukience bardziej czuję się przebrana niż ubrana

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał babajaga
    No właśnie ,jak człowiek założy sukienkę od razu czuje się bardziej kobietą .
    Ja od kilku lat noszę spodnie. Nie powiem ,robiłam próby zeby znowu pokazać nogi,ale po tak długiej przerwie , w sukience bardziej czuję się przebrana niż ubrana
    No nie wiem czy spódnica czyni mnie bardziej kobietą. Z moją posturą w spodniach czuję się jak strach na wróble a w spódnicy czuję się hmm trochę obfitsza

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000)
    _Beti_

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    164

    Domyślnie

    ja bardzo lubię chodzić w spódnicach, ale spodnie są bardziej praktyczne po prostu

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Heath
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    ja to lubie nie tylko popatrzeć ...
    zgadzam się z przedmówcą, przejdźmy od słów do czynów

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    ja to lubie nie tylko popatrzeć ...
    znaczy ......ponosić też lubisz? preferujesz mini czy za kolnko?

  20. #20

    Domyślnie

    Ja też zdecydowanie spodnie , mam taką pracę, że zwłaszcza zimą, spódnica to nieporozumienie wręcz.Spódniczka od ..wielkiego dzwonu..i koniecznie wtedy wysoki obcas, bo wydaje mi się , że wtedy zupelnie inaczej sie poruszam i rzeczywiście czuję się bardziej kobieco. Niemniej jednak spacerek w szpilkach, jak na codzień nosi się buty sportowe....to ból łydek i stóp. Zacznę chyba jednak częściej zakładać spódnice , bo ostatnio NAWET własny mąż zareagował..........o spódniczka, skąd masz taką ładną ( z falbanką jest i za kolanko) i chwile potem sąsiad na klatce....o sąsiadka dzisiaj taka elegancka....hahah także mężczyżni wolą spódniczki. Latem jak upały biegam w sukienkach i jak tylko troche chłodniej na dworze to zakładam moje ukochane dzinsy.

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony