dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 26 z 26
Pokaż wyniki od 501 do 503 z 503
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    miachlbyk

Kod pocztowy
    08-253

Domyślnie

Weż tę która ma na wyposażeniu szelki,będzie ci lżej i do której masz blisko serwis

Domyślnie

Ja mam kosę chińską tanią po roku zaczęło wszystko się sypać, co raz coś wymieniam drugi raz bym nie kupił, a i np w kosie chińskiej jest mniejszy moment obrotowy i np trawę kosi dłużej i gorzej niż kosa markowa, wpadła w moje ręce kosa echo gdzie dają 5 lat gwarancji, jest lekka mocna, ale droższa, na przestrzeni kilku lat myślę że markowa to będzie lepszy wybór jeśli kosisz często np co 2-3 tygodnie lub zawodowo. bo jak odpalisz raz w roku chińską to nie zauważysz jej mankamentów
    2 filmiki jakie nagrałem https://youtu.be/1fM6GI3CkQs
    i ten https://youtu.be/0ZOrtEU5SdI

Domyślnie

no i tu jest meritum używasz 2-5 razy w roku kup chińczyka używasz częściej/w pracy kup markową. Osobiście mam chińczyka Nac Bp520 albo 540 nie pamiętam kupionego za 350pln i po prostu działa. Kosi jakieś 3500m2 3 razy w roku, w tym roku teść też wykarczował swoją działkę 1000m2 bo miał 1,5m krzaki i też dała radę, nie wiem jak markowa kosa bo nie miałem w ręku, ale ten chinol daje radę, nic się z nim nie dzieje poza tym że mi się sruba ukręciła od rączki i teść nagwintował uchwyt który kosztuje 25zł ~~ jakbym chciał wymienić. Dużo w przypadku tej kosy dała wymiana żyłki na trójkątną przy moich krzakach idzie jak zła

Strona 26 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia