dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Miłośniczka zwierząt

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Świnoujście
    Kod pocztowy
    72-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć wszytskim
    co do naszych kochanych pupili, ja co roku jeżdze z moim kochanym pieskiem.
    Nie wyobrażam sobie zostawienia psa komuś, kto ma się nim opiekować bo różnie to w życiu bywa, pozatym moja Diuna strasznie za mną tęskni. Zawsze kiedy udaje się na urlop szukam kwater, które akceptują zwierzeta. Nie jest to jednak łatwe jeśli jedziemy większą grupą osób.
    Diuna jest labladorem, dlatego nie każdy własciciel godzi się na przywiezienie psa.
    W tym roku znalazłam domek letniskowych dla mnie, moje psiaczka i zjaomych w sumie na 9 osób w Bułgarii. JAk tylko zobaczyłam że jest możliwość przyjazdu z psem zarezerwowalam go bez większego namysłu. Na www.edom.pl znajdują się różne oferty wynajmy domków i apartamentów, są nawet specjalnie przygotowane dla właścicieli z psami. Bardzo mi to przypadlo do gustu ponieważ Diuna jest dla mnie jak dziecko.

    Pozdrawiam

  2. #22
    Banned
    Zygmunt Nater

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-483
    Posty
    13

    Domyślnie

    byl ktos z huskyim na wakacjach, jak te pieski znosza podroz np. 3h w aucie? nie wiem czy mam go brac w gory czy znowu zostawic w czterech katach z opiekunem

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Wydaje mi się że to jak pies zniesie podróż nie jest uwarunkowane rasą, tylko tym do czego został przyzwyczajony.
    Moje psy jeżdżą ze mną zawsze i wszędzie - auto jest ich drugim domem.
    Pytanie jak Twój pies zachowuje się w aucie - dla mnie 3 godziny jazdy to chwilka - my czasami jedziemy 12godzin.

  4. #24
    Banned
    Asiulkaaa

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Sławno
    Kod pocztowy
    76-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olkalybowa Zobacz post
    Witam.

    Zabieracie swoje pupile na wakacyjne wyjazdy? Macie ulubione miejsca gdzie z psiakiem można wypocząć bez widoku zniesmaczonych turystów?

    W sierpniu planujemy rejs po Mazurach z naszym niesfornym owczarkiem, co to będzie, co to będzie .
    Pewnie że zabieram, nie wyobrażam sobie zostawienia swojej Diuny w jakimś hotelu, a znowu u znajomych źle to na nią działa, ponieważ siedzi smutna i nic prawie nie je, kiedy nie ma nas w pobliżu. Z reguły jeździmy nad morze lub za granice. Noclegi zawsze rezerwujemy na stronie [ moderowano - reklama ]
    Mają naprawde dużo apartamentów gdzie akceptowane są psy. Co do miejsc to polecam Świnoujście, maja tam nawet plaże dla psów. Ostatnio czytalam też że Gdańsk posiada taką plaże. Za granicą lubie jeżdzić nad Jezioro Garda do Włoch, jest tam naprawde bajecznie.

  5. #25

    Domyślnie

    Ile jeszcze masz nicków na tym forum?
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Chyba jest duży kryzys skoro ludzie sięgają po tego typu reklamę....

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    A ta reklamowana wyszukiwarka dziala byle jak . Wrzucilam wlasnie z psem nad morze i wyskoczyly tez Sudety . Chyba geograf tam nie zarobil

  8. #28

    Domyślnie

    nie wyobrażam sobie śmigać gdzieś na wakacje a psa zostawić w jakimś ośrodku..
    Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest strach.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piosk Zobacz post
    nie wyobrażam sobie śmigać gdzieś na wakacje a psa zostawić w jakimś ośrodku..
    no wlasnie to jest watek dla tych co z psem wyjezdzaja , nie musisz zapewniac tutaj , ze to normalne , ze jak sie ma psa to sie nim jedzie

  10. #30

    Domyślnie Wakacje z psem 2020

    Jednym z piękniejszych miejsc jakie odwiedziliśmy z naszym owczarkiem nad Bałtykiem są Rowy w województwie pomorskim. Jeśli miałabym polecić miejsce gdzie można przyjechać z psem to polecam
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-12-2020 o 22:59

  11. #31

    Domyślnie

    to wymarzone miejsce na urlop dla rodziny z psem. Domki o wysokim standardzie w pełni wyposarzone, w przepięknym i spokojnym otoczeniu, sporo miejsca do biegania dla psów i dzieci w okolicy przepiękne niezatłoczone
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-12-2020 o 23:01 Powód: no i to wypasarzenie w gratisie :)

  12. #32
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    widlo

    Zarejestrowany
    May 2021
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    0

    Domyślnie

    jak są domki to zawsze zabieram nowe zapachy nowe otoczenie coś nowego dla psa
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-03-2022 o 14:47

  13. #33
    Banned
    Julita1984

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    0

    Domyślnie

    Polecam Domki w Rowach na to wymarzone miejsce na urlop dla rodzin z psem. Domki o wysokim standardzie, właścicielka miła widać że kocha pieski. Plaża dedykowana dla psów, niedaleko spacerkiem przez lasek. Na ośrodku plac zabaw dla dzieci na pewno wrócimy.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-03-2022 o 14:46

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony