dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89
  1. #81
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    W/g mnie basen to dodatkowy obowiązek, czyszczenie, filtry,chemia....... kasa idzie a nieraz nie ma pogody aby z niego skorzystać a robić trzeba. W tym roku zamówiłem zadaszenie ,zobaczymy jak to wyjdzie jak basen stanie pod dachem. Dach,ściany z poliwęglanu w/g mnie najlepszy materiał na takie zadaszenia. Jak dla mnie to zbyteczny gadżet ogrodowy,ale druga połówka wraz z dzieciakami uważa inaczej

  2. #82

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś z forumowiczy miał jacuzzi w ogrodzie? Pierwotnie mieliśmy zwykły, rozkładany basen, ale był problem z zieloną wodą oraz robactwem po dłuższym leżeniu.

    Teraz planujemy kupić jacuzzi i postawić pod drewnianym zadaszeniem, ale pojawia się pytanie czy da się jakoś utrzymać jego czystość przez dłuższy czas...
    Miłośnik przyrody ogólnie rozumianej oraz redaktor dla ac milan kalkulator kalorii

  3. #83

    Domyślnie

    Witam, ja mam u siebie w ogrodzie jacuzzi. Kupowałem je na początku sezonu i miałem podobne odczucia odnośnie czystości. Na szczęście tam, gdzie kupiłem jacuzzi mają też w ofercie fajną pokrywę termiczną, która chroni przed tym całym robactwem, liśćmi i innymi brudami, a dodatkowo trzyma temperaturę. Popatrz sobie do [spam]- mnie pomogli dobrać jacuzzi, zainstalować wszystko no i pokierowali co i jak z pokrywą i chemią do jacuzzi.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 25-10-2019 o 22:49
    "Looking for the best quality products all over the world"

    __________________________________________________

  4. #84

    Domyślnie

    moje doświadczenia zbasenami w ogrodzie to wiecznie brudna woda. z jacuzzi podejrzewam że lepiej by nie było

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Niebawem problem sam się rozwiąże. Chyba, że baseny napełnicie mineralną lecz jej też nie będzie. Taniej będzie piwem.

  6. #86
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar sylwin
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    5

    Domyślnie

    Sam mam basen w ogrodzie i była to jedna z najlepszych inwestycji związanych z domem, jakich dokonałem. Też mam ograniczoną przestrzeń, więc wszystko musiało być dobrze rozplanowane. Zdecydowałem się na nieckę basenową z poliestru. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie. Zupełnie nie zgadzam się z tym, ze basen jest trudny w utrzymaniu. Po prostu znajdź wykonawcę, który zamontuje wszystkie akcesoria potrzebne do utrzymania czystości. Jeśli marzy Ci się urządzenie do robienia fal, to raczej musisz kontaktować się z konkretną firmą, która dostosuje wszystko do wymiarów basenu. Ja korzystałem z usług [SPAMER] i myślę, ze najlepiej będzie kontaktować się z nimi, żeby dogadać takie szczegóły.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-05-2020 o 20:58

  7. #87
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Niebawem problem sam się rozwiąże. Chyba, że baseny napełnicie mineralną lecz jej też nie będzie. Taniej będzie piwem.
    przewidujesz,że wody zbraknie?

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    Czy ktoś zna firmę (producenta basenów) http://www.wow-24.pl ? ktoś ma basen od nich?
    Dzień dobry,

    I chcieliśmy kupić basen z tej firmy. W sumie już się zdecydowaliśmy na pozycję:

    https://allegro.pl/oferta/basen-poli...ent-9424455546

    ale nie chcą nam podać specyfikacji z czego jest wykonany, nie mają też certyfikatów , i na tym etapie otrzymujemy "wykrętne" odpowiedzi a boimy się kupować w ciemno bo nie chcemy chorować.
    Znalazłem artykuł

    http://www.4budowlani.pl/baseny-z-ni...yw-na-zdrowie/

    i nie chce popełniać błędów. Swoją drogą mamy alergiczne dziecko.

    Czy ma Pan jakieś wiadomości o tej firmie? Czy Pan się zdecydował na firme wow-24.pl i czy ktoś z Pana znajomych użytkuje ich basen ?
    Będziemy wdzięczni za informację

  9. #89
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    glaczek

    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    3

    Domyślnie

    ja dopowiem tylko na pytani jesli chodzi o kwotę kwota nie bedzie jakoś duza ale też nie tania, wiecej wyniesie cie utrzymanie domu

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony