dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    woan

Kod pocztowy
    81-000

Domyślnie

W/g mnie basen to dodatkowy obowiązek, czyszczenie, filtry,chemia....... kasa idzie a nieraz nie ma pogody aby z niego skorzystać a robić trzeba. W tym roku zamówiłem zadaszenie ,zobaczymy jak to wyjdzie jak basen stanie pod dachem. Dach,ściany z poliwęglanu w/g mnie najlepszy materiał na takie zadaszenia. Jak dla mnie to zbyteczny gadżet ogrodowy,ale druga połówka wraz z dzieciakami uważa inaczej

Domyślnie

Witam, czy ktoś z forumowiczy miał jacuzzi w ogrodzie? Pierwotnie mieliśmy zwykły, rozkładany basen, ale był problem z zieloną wodą oraz robactwem po dłuższym leżeniu.

Teraz planujemy kupić jacuzzi i postawić pod drewnianym zadaszeniem, ale pojawia się pytanie czy da się jakoś utrzymać jego czystość przez dłuższy czas...
    Miłośnik przyrody ogólnie rozumianej oraz redaktor dla ac milan kalkulator kalorii

Domyślnie

Witam, ja mam u siebie w ogrodzie jacuzzi. Kupowałem je na początku sezonu i miałem podobne odczucia odnośnie czystości. Na szczęście tam, gdzie kupiłem jacuzzi mają też w ofercie fajną pokrywę termiczną, która chroni przed tym całym robactwem, liśćmi i innymi brudami, a dodatkowo trzyma temperaturę. Popatrz sobie do ePraktyk.pl - mnie pomogli dobrać jacuzzi, zainstalować wszystko no i pokierowali co i jak z pokrywą i chemią do jacuzzi.
    "Looking for the best quality products all over the world"

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia