dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35

Domyślnie

Cytat Napisał zielonooka
    dziÓbek a nie "dzubek"
    przepraszam , cos mi sie juz dzieje z komorkami szarymi
    nieszkodzi, wiekszości się nie chce wciskać Ó, ale mi to nie przeszkadza, w końcu brzmienie to samo

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

Domyślnie

Cytat Napisał Paty
    byłam u dematologa
    i robiony płyn spirytus + menthol , rycyna i inne
    Paty, rycyna to raczej na... wypadanie sorry, ale mnie nic nie pomogło i na każdym zdjęciu jestem bardziej łysy. Te nowoczesne cyfrówki...

Domyślnie

Widzę, że już masz lekarstwa Paty, więc tylko skromnie dodam, że wierzę w uzdrawiającą moc skrzypu polnego (tabletek) oraz odżywki Henna Vax, o której pisała Zielonooka. Normalnie rosły mi po niej nowe włosy.

Domyślnie mnie pomogło

ampułki KLORANE dla kobiet/ dosyć drogie okolo 100 zł wystarczy na jeden miesiąc dla pełnej kuracji trzeba wziąc ze trzy opakowania , szampon KLORANE, ANACAPS - zestaw 60 tabletek witamin kosztuje okolo 60 zł -wystarczy na jeden miesiąc / trzeba tez brać przez trzy miesiące pozdrawiam Anka

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jozwal

Domyślnie

Mi pogogla kuracja z zastosowaniem tabletek i szamponu do wlosow, wzmocnily sie nie tylko wlosy, ale tez i paznokcie

Domyślnie

A ja słyszałam że cuda działa jakiś specyfik od ojców Bonifratów - jakaś zwykła buteleczka płynu. Sorry, że piszę tak ogólnie - sama się tym nie interesowałam ale słyszałam już parę historii o natychmiastowej poprawie, nawet u facetów, którzy zaczynali łysieć.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

Domyślnie

Nafta kosmetyczna z Vit A + żółtko jajka (surowe). Na nafcie jest opisane jak używać (rozcieńczać)
    Po śmierci przyjaciółki zaczęły mi wychodzić włosy w takim tempie, że niewiele brakowało....... czasem wystarczy stres.
    Po dwóch razach - przeszło ZUPEŁNIE przestały wypadać.

Nakładam naftę siedząc w wannie. Wystarczy trzymać 10-15 minut. W oryginalnej recepturze dorzuca się kilka kropel soku z cytryny, ale ja mam alergię na vit.C więc nie bardzo....

NIemniej polecam - mnie pomogło praktycznie od razu, a juz byłam załamana i po kilku jakiś tam kuracjach zewnętrzno - wewnętrznych, cynkach i innych.

Wcale nie śmierdzi ta nafta i włosy nie przetłuszczały mi się szybciej - być może dlatego, że raczej z natury mam przesuszone.

Teraz też używam, ale raz na jakiś czas.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Banned
    HighIT

Kod pocztowy
    00-001

Domyślnie

U dermatolog słyszałem o leku, który jest w 90% skuteczny, jednak w czasie brania osłabia potencję u facetów. Nazwy nie pamiętam. Może wiecie o co chodzi? Zaintersowałbym się tym na nowo

Lider FORUM (min. 2800)
    Bertha

Kod pocztowy
    58-000

Domyślnie

Wróć do dermatolog, za 100 zeta to nie jest droga porada.

Domyślnie

Mi pomogło codzienne mycie środkami keep professional. (szampon i wcierka). Włosy nadmiernie wypadały (więcej niż statystyczne 100 na dzień) i były widoczne łyse placki, których już nie dawało się tuszować
    Po 3-4 tygodniach pojawiły się nowe włosy w miejscu łysiny.

Domyślnie

A słyszeliście o takim sprayu Yuda Hair Growth Spray? Zobaczyłam go na sklepestetyka.pl i zainteresował mnie skład. Testował go już ktoś?

Domyślnie

Ja nie wierzę w takie specyfiki. Stosuję domową pielęgnację włosów.

Domyślnie

Słuchajcie, czy ktoś z Was wykonywał trichoskopie? Słyszałam, że można się dowiedzieć przyczyny powstawania włosów, a ja walczę już z tym rok. Chciałabym się dowiedzieć czy warto i czy jakoś się trzeba do tego przygotować? Mam w Gdańsku koło uniwersytetu medycznego takie miejsce gdzie to robią i myślę, żeby tam iść, bo mają dobre opinie.

Domyślnie

Proponuję udać sie najpierw do lekarza i zrobic badania podstawowe i hormonalne. Tu pewnie lezy problem z nie w szamponach itp.

Domyślnie

Jak mam intensywniejsze dni w pracy to od razu widać po mojej szczotce... Stres, zmęczenie i kiepska dieta z powodu braku czasu :/

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia