dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 41
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    dziÓbek a nie "dzubek"
    przepraszam , cos mi sie juz dzieje z komorkami szarymi
    nieszkodzi, wiekszości się nie chce wciskać Ó, ale mi to nie przeszkadza, w końcu brzmienie to samo

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paty
    byłam u dematologa
    i robiony płyn spirytus + menthol , rycyna i inne
    Paty, rycyna to raczej na... wypadanie sorry, ale mnie nic nie pomogło i na każdym zdjęciu jestem bardziej łysy. Te nowoczesne cyfrówki...

  3. #23

    Domyślnie

    Widzę, że już masz lekarstwa Paty, więc tylko skromnie dodam, że wierzę w uzdrawiającą moc skrzypu polnego (tabletek) oraz odżywki Henna Vax, o której pisała Zielonooka. Normalnie rosły mi po niej nowe włosy.

  4. #24

    Domyślnie mnie pomogło

    ampułki KLORANE dla kobiet/ dosyć drogie okolo 100 zł wystarczy na jeden miesiąc dla pełnej kuracji trzeba wziąc ze trzy opakowania , szampon KLORANE, ANACAPS - zestaw 60 tabletek witamin kosztuje okolo 60 zł -wystarczy na jeden miesiąc / trzeba tez brać przez trzy miesiące pozdrawiam Anka

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jozwal

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mi pogogla kuracja z zastosowaniem tabletek i szamponu do wlosow, wzmocnily sie nie tylko wlosy, ale tez i paznokcie


  6. #26

    Domyślnie

    A ja słyszałam że cuda działa jakiś specyfik od ojców Bonifratów - jakaś zwykła buteleczka płynu. Sorry, że piszę tak ogólnie - sama się tym nie interesowałam ale słyszałam już parę historii o natychmiastowej poprawie, nawet u facetów, którzy zaczynali łysieć.

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Nafta kosmetyczna z Vit A + żółtko jajka (surowe). Na nafcie jest opisane jak używać (rozcieńczać)
    Po śmierci przyjaciółki zaczęły mi wychodzić włosy w takim tempie, że niewiele brakowało....... czasem wystarczy stres.
    Po dwóch razach - przeszło ZUPEŁNIE przestały wypadać.

    Nakładam naftę siedząc w wannie. Wystarczy trzymać 10-15 minut. W oryginalnej recepturze dorzuca się kilka kropel soku z cytryny, ale ja mam alergię na vit.C więc nie bardzo....

    NIemniej polecam - mnie pomogło praktycznie od razu, a juz byłam załamana i po kilku jakiś tam kuracjach zewnętrzno - wewnętrznych, cynkach i innych.

    Wcale nie śmierdzi ta nafta i włosy nie przetłuszczały mi się szybciej - być może dlatego, że raczej z natury mam przesuszone.

    Teraz też używam, ale raz na jakiś czas.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #28
    Banned
    HighIT

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    U dermatolog słyszałem o leku, który jest w 90% skuteczny, jednak w czasie brania osłabia potencję u facetów. Nazwy nie pamiętam. Może wiecie o co chodzi? Zaintersowałbym się tym na nowo

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Wróć do dermatolog, za 100 zeta to nie jest droga porada.

  10. #30

    Domyślnie

    Mi pomogło codzienne mycie środkami keep professional. (szampon i wcierka). Włosy nadmiernie wypadały (więcej niż statystyczne 100 na dzień) i były widoczne łyse placki, których już nie dawało się tuszować
    Po 3-4 tygodniach pojawiły się nowe włosy w miejscu łysiny.

  11. #31

    Domyślnie

    A słyszeliście o takim sprayu Yuda Hair Growth Spray? Zobaczyłam go nai zainteresował mnie skład. Testował go już ktoś?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 05-07-2020 o 18:45

  12. #32

    Domyślnie

    Ja nie wierzę w takie specyfiki. Stosuję domową pielęgnację włosów.

  13. #33

    Domyślnie

    Słuchajcie, czy ktoś z Was wykonywał trichoskopie? Słyszałam, że można się dowiedzieć przyczyny powstawania włosów, a ja walczę już z tym rok. Chciałabym się dowiedzieć czy warto i czy jakoś się trzeba do tego przygotować? Mam w Gdańsku koło uniwersytetu medycznego takie miejsce gdzie to robią i myślę, żeby tam iść, bo mają dobre opinie.

  14. #34

    Domyślnie

    Proponuję udać sie najpierw do lekarza i zrobic badania podstawowe i hormonalne. Tu pewnie lezy problem z nie w szamponach itp.

  15. #35

    Domyślnie

    Jak mam intensywniejsze dni w pracy to od razu widać po mojej szczotce... Stres, zmęczenie i kiepska dieta z powodu braku czasu :/

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Judyta83 Zobacz post
    Hej,

    Nie wiem czy mogę tutaj zadać pytanie – bo forum jest o czymś innym, ale tutaj trafiłam z Google... Pozwolę sobie odkopać temat, bo... mój mąż ma spory problem. Włosy lecą mu garściami – zakola robią się coraz większe, czubek głowy łysieje. Wygląda na łysienie na tle androgenowym.

    I tu pytanie – bo w Internecie jest mnóstwo sprzecznych informacji: czy to się leczy? Czy łysienie androgenowe można wyeliminować? Czy raczej tylko doraźnie?

    Czy w ogóle jest sens iść z tym do POZu czy raczej szukać specjalisty? Jakiego?

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!
    "Trzeba łysych pokryć papą (lecz funduszy nie ma na to)"
    ... rozumiem, że łysawy mąż to tragedia
    Nie pozostaje nic innego jak:
    1. Peruka
    2. Implanty
    3. Zmiana męża na nowszy model (mniej wyłysiały)

    ps - czy na "podbrzuszu" również "mu wypadają" ?
    unde venis et quo tendis

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie

    Cytat Napisał Judyta83 Zobacz post
    Pozwolę sobie odkopać temat, bo... mój mąż ma spory problem. Włosy lecą mu garściami – zakola robią się coraz większe, czubek głowy łysieje. Wygląda na łysienie na tle androgenowym.
    Wypadają garściami to pewnie do końca następnego tygodnia będzie już całkowicie łysy.
    To łysienie jest problemem dla Męża czy dla jego Żony.
    Podobno łysi faceci są dla niektórych kobiet bardzo atrakcyjni.
    A sero to POZ pewnie niewiele pomoże.
    Ale może da skierowanie na badania.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 07-02-2020 o 22:20 Powód: literówki
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #38
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Judyta83 Zobacz post
    Hej,

    Nie wiem czy mogę tutaj zadać pytanie – bo forum jest o czymś innym, ale tutaj trafiłam z Google... Pozwolę sobie odkopać temat, bo... mój mąż ma spory problem. Włosy lecą mu garściami – zakola robią się coraz większe, czubek głowy łysieje. Wygląda na łysienie na tle androgenowym.

    I tu pytanie – bo w Internecie jest mnóstwo sprzecznych informacji: czy to się leczy? Czy łysienie androgenowe można wyeliminować? Czy raczej tylko doraźnie?

    Czy w ogóle jest sens iść z tym do POZu czy raczej szukać specjalisty? Jakiego?

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!
    Wszedłem tu tylko bo chciałem zobaczyć co odpowiedzą , a tu moi dwaj przyjaciele z FM .Sam delikatnie łysieję ale pokazywałem jak sobie z tym poradziłem. Wyśmiano mój sposób to nic nie mówiłem. Dla mnie szukanie specjalisty na chorobę cywilizacyjną u mężczyzn to szukanie igły ...itd.

  19. #39

    Domyślnie

    A co z łysieniem genetycznym? U mnie to jeszcze jakoś wygląda, tylko zakola się robią i cofa się linia włosa, ale mojej za to robią się po prostu coraz rzadsze włosy

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Jak miałem 12 lat zaczęły wypadać mi włosy. Mama chodziła ze mną do Pani endokrynolog, nawet spędziłem kilka dni w szpitalu na badaniach tarczycy itd. Niestety, teraz mam 33 lata i od 15 roku życia gole się na łyso totalnie.
    Przyczyna są geny wiec jakie kolwiek leczenie nie wiele by dało. Szkoda bo byłem takim ładnym chłopczykiem a po kilku pociagnieciach maszynka zmieniłem się w niebezpiecznego zbira ; p

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony