dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kros

    Zarejestrowany
    Jul 2001
    Posty
    3

    Domyślnie

    Będę zmuszony wesprzeć się kredytem na dokończenie budowy. Jakie macie doswiadczenia w tym zakresie, z jakich banków korzystacie ?
    K

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wt

    Zarejestrowany
    Jun 2001
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja mam 20 letni kredyt hipoteczny w euro 9,5% w skali roku (teraz chyba jeszcze mniej) w banku pkobp, rata takiego kredytu w euro stanowi ok.60% tego co bym płacił w złotówkach. Dopiero przy wzroscie euro do 4,8zł!!! rata euro dorównuje racie kredytu w złotówkach. Mimo, że formalności z tym kredytem jest wiele udało mi się załatwić wszystko normalną drogą w ciągu 3 tygodni.

    Jak do tej pory jestem z tego zadowolony, pokryło mi to znaczną część inwestycji, a raty są i tak niższe od kosztów wynajęcia mieszkania.

    ...ale decyzja nie jest łatwa i wymaga głębokiego przemyślenia.

    pozdrawiam

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kros

    Zarejestrowany
    Jul 2001
    Posty
    3

    Domyślnie

    A może ktoś ma kredyt w GE Bank Mieszkaniowy ? Jeśli tak to może podzieli się doświadczeniami.
    K

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    WT?
    Jeśli można zapytać to ile wziołeś?
    ile płacisz co miesiąc?

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Proponuję wejść na stronę expander.pl. Po zarejestrowaniu użytkownik ma możliwość zorientowania się w kredytach mieszkaniowych i ich kosztach. Wstawia się dane do kalkulatora tzn. potrzebną sumę, walutę, na co, ile lat. Obliczają i wyszukują banki które są chętne do udzielenia takiego kredytu. Wyrzucają listę banków w kolejności zależnej od tego, w którym kredyt ten będzie najtańszy. Można również zamówić kredyt przez internet. Sam się szykuję do wzięcia kredytu w walucie, ale na razie czekam na osłabienie złotego (przynajmniej do czasu wzrostu Euro do 4 zł). Zwykle to się dzieje pod koniec roku lub początek następnego, gdy wychodzą na jaw rewelacje dotyczące stanu naszej gospodarki tzn. polskiej. Wtedy waluty idą w górę co jest korzystne z punktu widzenia kredytobiorcy.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maluch

    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Posty
    3

    Domyślnie

    Proponuję zainteresować się ofertą PTF Polskie Towarzystwo Finansowe . Ja osobiście nie zdecydowałem się na wzięcie kredytu ale rozpoznawałem problem w wielu bankach. Oferty pobieżnie są bardzo podobne, ale kiedy zagłębić się w tematy zgromadzenia dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu oraz kolosalnych dodatkowych kosztów !!!! z tym związanych to sprawa zaczyna się znacznie różnicować. Dlatego oferta PTF z tych powodów , jak również wysokości prowizji i odsetek jest moim zdaniem jedną z lepszych. Co do Oferty GE Banku to jest moim zdaniem niekorzystna ( sprawy prowizji , ewentualnego przewalutowania itp.) Przestrzegam przed powstającymi jak grzyby po deszczu "firmami" chyba to słowo powinienem zastąpić innym (swoją drogą ciekaw jestem dlaczego tacy naciągacze mogą działać bezkarnie na rynku) które oferują "kredyty" na super konkurencyjnych warunkach opartych na wpłacie opłaty wstępnej i comiesięcznym spłacaniu kredytu którego otrzymanie obiecują w ciągu 1,2 miesięcy a defacto klient jeżeli???? otrzyma go, to może być wowczas gdy sam w większej części go spłaci. To co napisałem może być mało zrozumiałe ,ale CI którzy się na to nabrali (Wyrazy współczucia) w zasadzie stracili swoje pieniądze i potwierdzą to w 100%.

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wiarus

    Zarejestrowany
    Jun 2001
    Posty
    119
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    sprawdz w Kredyt Banku , słyszałem ze maja dobry kredyt w frankach szwajcarskich , oprocentowanie od 5,75%
    Pozdr.

  8. #8

    Domyślnie

    Mam obecnie dostęp do najlepszej i 100% pewnej oferty finansowej na polskim rynku (finansowanie zakupu nieruchomości, materiałów i usług budowlanych, działek budowlanych, a nawet samochodów - oprocentowanie roczne od 2,93% do 4,39%, złotówkowe z możliwością dorobienia sobie trochę grosza w tej branży). Zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected].

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Oho, coś mi to pachnie kolejną piramidą finansową typu "Amway-owskiego"

  10. #10

    Domyślnie

    Zasadnicze pytanie jest następujące: co to jest piramida? W piramidzie nie możesz być tylko klientem! Proponuję przestudiować problem piramid finansowych i szkód jakie one wyrządziły w naszych dziejach, zanim wystawi się zbyt odważną opinię w tej kwestii. Proponowana opcja nie zmusza nikogo do pracy - tytaj można być tylko i wyłącznie klientem z własnego wyboru. Jest to zasadnicza różnica, która separuje opcję od wszystkich systemów przekrętowo-piramidalnych.

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    W Amwayu też można być tylko klientem...

  12. #12

    Domyślnie

    Zgadza się! I uważasz, że Amway jest piramidą???

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    Oczywiście, że tak. A w ogóle, szkoda czasu na jałowe dyskusje. Proszę Redakcję o usunięcie kip'a z forum, bo to już ewidentna reklama...

  14. #14

    Domyślnie

    W takim razie nie wiesz co to to jest piramida. Proszę Cię bądź ostrożny w swoich wypowiedziach. Proponuję, zapoznaj się z teorią mechanizmów i systemów sprzedaży funkcjonujących na świecie i wykładanych na ponad 200 uniwersytetach na świecie. Systemy frachisingowe i inne modyfikacje świetnie funkconujących systemów sprzedaży to rzeka wiedzy. Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony