dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Chwasty w świeżo wysianym trawniku

    Cześć, tydzień temu wysiałem 180m2 trawnika na ogrodzie. Przed tym dokładnie wyczyściłem glebe, wyrównałem i zwałowałem (rowniez po siewie). Aktualnie codziennie wieczorem podlewam cały teren dość sporą ilością wody tylko wystąpiłem jeden problem. Od jakiś dwóch dni zauważyłem pojawiające się małe chwasty. Dzisiaj doszło do momentu gdzie na całym terenie mam placki właśnie takich chwastów. Teraz pytanie do was co robić? Trawa jeszcze nie zeszła a chwastów z każdym podlewaniem jakby coraz więcej. Z tego co się dowiedziałem to raczej nie powinno się chodzić po tej glebie teraz więc wejście tam i wyrwanie tego odpada. Jakieś inne pomysły? Powinienem zacząć się martwić że np trawa przez to mi nie zejdzie bo nie będzie miała miejsca albo chwasty odbiorą jej wode?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wyrastają z nasion, które były w glebie. Po wyczyszczeniu gleby trzeba było odczekać z miesiąc żeby wyrosły, znów oczyścić i dopiero potem siać trawnik.
    Póki trawa nie wzeszła mozesz wejść i powyrywać co wieksze.
    Potem tylko czekać aż wzejdzie trawa.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.297

    Domyślnie

    Jeśli to placki a chwasty mają już po dwa listki to miejscowo popryskaj n. Starane 250
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony