dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    A czy nie fajnie jest siedziec sobie i pod reka miec lodowke i mikrofale?
    a ze mnie taka kucharka ze szkoda gadac, jak to powiedziala moja projektantka"najwazniejszy w kuchni bedzie telefon pod reka, zeby dzwonic po obiadki na wynos"

  2. #22

    Domyślnie Re: Strasznie zimna

    Cytat Napisał castorp
    Strasznie zimna i nieprzytulna ta kuchnia. Przypomina zaplecze apteki lub jakieś laboratorium.
    hihi przeciez to wizualizacja

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubolotek
    A czy nie fajnie jest siedziec sobie i pod reka miec lodowke i mikrofale?
    a ze mnie taka kucharka ze szkoda gadac, jak to powiedziala moja projektantka"najwazniejszy w kuchni bedzie telefon pod reka, zeby dzwonic po obiadki na wynos"

    A co Ty będziesz trzymać w tej lodówce, jeżeli obiadki będą na wynos ?
    Po co Ci w takim razie taka duża?

  4. #24

    Domyślnie

    A co Ty będziesz trzymać w tej lodówce, jeżeli obiadki będą na wynos ?
    Po co Ci w takim razie taka duża?
    dla zmylenia przeciwnika i tesciowej

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał chokie
    Mi się też wydaje, ze przydalby się większy odstęp między kuchenka a zlewu. Jeœli nie jest to możliwe, to może zainstalować go tak, by komora zlewu byla z prawej strony, a ociekacz z lewej. Poza tym podoba mi się. Lubie zestawienie ciemnych frontów z jasnymi blatami.
    To bardzo dobry pomysł, odsunie Cie troszkę od kuchenki.
    Poza tym, zastanawia mnie kolizyjność szafki pod zlewem z piekarnikiem. Czy tę szafkę da się otworzyć na oścież? Nie będzie sie obijać o uchwyt piekarnika? A jak zechcesz go zostawić lekko uchylony do wystudzenia? Ja mam taką kolizję ze najpierw zamontować niedużą listwę, a dopiero potem drzwiczki od szafki.

    Bardzo podoba mi się pomysł z szufladami, jestem ich fanką, zamiast tradycyjnych szafek. Kolory też 'moje', ja mam calvados z wanilią.

  6. #26

    Domyślnie

    Witam

    Bardzo ładny projekt, ciemne kolory jak najbardziej do kuchni z dwoma oknami
    Jak wspominali wcześniej, przesunął bym tylko zlewozmywak pod okno, teraz jest za blisko i będzie kolidować z kuchenką, ja mam podobny układ i zlew pod oknem nie jest taki zły...




    Mimo wysokiej bateri okno się otwiera.
    Na miejsce szafki pod zlewem zmieściła by się zmywarka 45, trzeba dać tylko dylatację okolo 5 cm.

    Co prawda pozbędziesz się kilku szuflad ale przynajmniej będzie taniej


    Pozdrawiam.

  7. #27

    Domyślnie

    Kuchnia juz prawie gotowa, w srode maja ja montowac, a ja nadal nie mam jej wymalowanej, poradzcie na jakie kolory ja wymalowac, tak obecnie ona wyglada z płytkami:



  8. #28

    Domyślnie

    Cześć, piękna kuchnia - podoba mi się kolor i rozstaw. Ja mam teraz mnie j więcej tyle samo miejsca pomiędzy kuchenka z zlewozmywakiem i jest ok.
    Co dokolorów to..hmmm..są dwa okna - więc będzie jasno, myślę ze faktycznie szary byłby fajny. Beż..też pasuje ale już będzie tak "normalnie", szarość może fajnie wyeksponować kolor mebli.

  9. #29

    Domyślnie

    popieram większość. Ja tez przesunela bym zlew bliżej okna, no i ta zmywarka, warto (tak nawet na przyszłosc) wyodrębnic dla niej jakies miejsce. fajnie ze sąd okna, kuchnia bedzie jasniesza, niestety u mnie tego brak.
    pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    Dziekuje wszystkim za podpowiedzi, kuchnia juz jest gotowa, tak wyszła:




  11. #31

    Domyślnie

    powiem jeszcze i tu- DLA MNIE BOMBA!!!!! i nie wiem czy nie sciagnę ułożenia glazury i listwy a co? !

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    okm

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    kubolotku- zdradź co to za płytki...? firma kolor mi rozm....plisss

  13. #33

    Domyślnie

    Martik bardzo rosze sciagaj sciagaj co chcesz
    okm w kuchni polozony jest gres z opoczna, chyba saturn piasek a wymiar 30x60

  14. #34

    Domyślnie

    kuchnia super .... ja czekam na swoja ... podobnie ja ty mam mała kuchnię .... ma nadzieję ze będzie tak ładna ja u ciebie ....

    podpowiedz jakie wybrałaś agd ??

  15. #35

    Domyślnie

    toms-77 dzieki, jak pisałam wyzej cały sprzet w kuchni jest z amici

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony