dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 117
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Trzymam kciuki, żeby Ci się udało kupić tę wymarzoną lub znaleźć podobną działeczkę

  2. #22

    Domyślnie

    Sloneczko, nie dziekuje.
    Jutro bede wiedziec, czy zostane "wlascielka" dzialeczki, ktora juz wybralam - szybko dzialam, prawda?
    Nie jest ona tak bajecznie polozona, jak ta, ktora miec nie moge. Jednak, jest cos, co zadecydowalo, ze postanowilam ja kupic, a mianowicie, jest widok na - las! Juz widze oczmi wyobrazni "moja" Emanuele i siebie na tarasie z widokiem na las. Hmmm...? Poki co szzzzzzzz
    Do jutra.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Heh, zdaje się, że masz podobnego "hopla" na punkcie lasu jak ja

    Las to moje życie Niestety nie dane mi było w nim zamieszkać, dlatego pierwsze co zrobiłam na mojej działce, to posadziłam tyle iglaków, ile mogłam.
    A teraz czekam... Gadam do nich by szybko rosły i... mają właśnie drugie przyrosty w tym sezonie ))

  4. #24

    Domyślnie

    Sloneczko, oj tak, tak, kocham las szalenie; najchetniej zamieszkalabym w srodku lasu.
    Wlasnie dzialeczka, ktora nie byla mi dana byc moja, znajdowala sie w malym lasku; cos jak polana porosnieta dookola lasem, male wniesienie i przecudny widok... marzenie! Ale bylo, minelo i nie ma! Zostal smutek.
    Jednak dzialeczka, ktora juz, juuuz, bedzie moja za dni kilka; odbyly sie juz wstepne pomiary, rowniez jest w ladnym miejscu; uroczym ... z widokiem na las.
    Jesli juz wszystko zostanie zapiete na ostani guzik, i siostra podesle mi zdjatka z dzialeczki - opisze.
    Teraz milcze.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  5. #25

    Domyślnie

    Mam pytanie: czy buduje ktos; lub ma juz wybudowana - Emanuele w okolicach Wroclawia?
    Pytanie moje jest uzasadnione, gdyz w tych stronach zamierzam sie budowac. Czytalam o budujacych sie lub juz wybudowanych ale srodkowa polska ... w stronach Wroclawia nie spotkalam.
    Czekac bede na odzew.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Jak to? Zrezygnowałaś z poszukiwań działeczki w górach?

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał BasniowySen
    Sloneczko, nie dziekuje.
    Jutro bede wiedziec, czy zostane "wlascielka" dzialeczki, ktora juz wybralam - szybko dzialam, prawda?
    Nie jest ona tak bajecznie polozona, jak ta, ktora miec nie moge. Jednak, jest cos, co zadecydowalo, ze postanowilam ja kupic, a mianowicie, jest widok na - las! Juz widze oczmi wyobrazni "moja" Emanuele i siebie na tarasie z widokiem na las. Hmmm...? Poki co szzzzzzzz
    Do jutra.

    Lasu też nie będzie ?

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Hehe, mam takie nieodparte wrażenie, że BasniowySen jest rzeczywiście snem...


  9. #29

    Domyślnie

    Sloneczko, Sonika, nie jest tak zle, zapewniam; nadal szukam.
    Jednak wydazylo sie cos, co zmienilo troszeczke moje plany, a mianowicie, moja siostra rowniez poszukiwala dzialeczki pod swoj domek; znalazla, a, ze zakatek byl ladny, dzialeczka dosc duza, zaproponowala mi abym zobaczyla... obejrzalam zdjecia, nooo i zadecydowalam - kupuje! To byla decyzja kilku min. Mam zdjecia, kiedys sie zbiore, na odwage i postaram sie pokazac; wpierw, musze przejsc ... przyspieszony kurs dodawania zdjatek, na forum nie mam pojecia, jak sie tym operuje, niestety.

    Jedno moge zdradzic - moj domek - Emanuela, idealnie, wkomponuje sie w dzialeczke a jaki widok, bede miec z sypialki ... wieczorkiem, z moja ulubiona herbatka , zasiade na tym malym, romantycznym balkoniku i podziwiac bede cudowny widok i ... las. Upajac sie bede bloga cisza.

    Dzialeczka moja liczy sobie 90 arow - kupno jej, to jak wygrana na loterii.
    W przyszlym roku, wybieram sie do PL, i do tego czasu, chce miec wszystko juz - zaplanowane; lacznie z wewnetrznymi zmianami domu, ale to jest moj glowny problem; gdyz nie wiem, czy dobrze zrobie, czy powinnam... mam pare pytan, ale to juz innym razem.
    W przyszlym roku, planuje rowniez, zrobic ogrodzenie i posadzic drzewka, w stylu - parawanu.
    Dlatego, pytalam czy ktos buduje Emanuele w okolicach Wroclawia; naprawde, chcialabym ujrzec ja w realu, aby ostatecznie zadecydowac - przeprowadzac zmiany, czy nie.
    Wiele pytan, a jeszcze wiele watpliwosci...
    Jednak wierze, i licze na pomoc - forumowiczow.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Hehe, mam takie nieodparte wrażenie, że BasniowySen jest rzeczywiście snem...

    Sloneczko - moja ciekawosc jest wielka - co sprawilo, ze masz takie wrazenie? Czy bedzisz tak mila, i odpowiesz...??
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Wędrujesz w marzeniach o własnym miejscu na ziemi.

    Najpierw apelujesz o informacje na temat działek w okolicach Dębicy, by nagle napisać nam, że budujesz się pod Wrocławiem.

    Dębicę i Wrocław dzieli nie miedza, lecz setki kilometrów.

    Stąd moje podejrzenie, że śnisz...

  12. #32

    Domyślnie

    Sloneczko - nie chce sie powtarzac, dlatego prosze Cie abys przeczytala moj post z dnia 29 sierpnia. Napisalam tam, co prawda w wielkim skrocie, dlaczego okolice Wroclawia a nie Debicy.
    Nie mniej jednak, jestem wdzeczna za podeslane linki w poszukiwaniu dzialek - dziekuje.
    Dodam tylko, iz skorzystalam z nich, owszem, Sloneczko, nawet wybralam kilka, jednak po konfrontacji - tel i mailowej, okazalo sie, ze nie jest tak, jak podane w ogloszeniu, niestety. Podam przyklad: cena byla wyzsza, niz podano w ogloszeniu, zdjecie natomiast bylo zrobione tylko jednej strony, tej hmmm... "atrakcyjniejszej". Na miejscu okazalo sie, ze widok nie ten co pokazuje zdjecie, koszmar!!
    Inne z kolei, jakos nie przypadly mi do gustu. Aha, dla jasnosci dodam /aby sloneczko nie miala juz watpliwosci/ , ze... w okolicach Debicy, kazda wybrana przezemnie dzialke, obejrzala zaufana mi osoba, wiec nie bylo to kupno - tylko na "zdjecie" i opis.
    Jednak nadal szukalam! Wiedzialam, ze dzialeczka moja, gdzies jest.
    Wiec sloneczko drogie, juz teraz wiesz, ze odnalazlam swoje miejsce na ziemi, warto bylo zrezygnowac z kilku ofert, dla tej jednej, ktora byla przeznaczona byla tylko dla mnie.

    Okolice Wroclawia sa moimi rodzinnymi stronami; Debickie natomiast, mojego meza. Czy to wystarczajace powody abys juz mnie sloneczko nie posadzalo o ... marzenia.
    Prawda jednak jest, ze marzen mam kilka - jedno juz sie urzeczywistnilo, z czego jestem przeogromnie happy!
    Gdy juz pojme sztuke, wklejania zdjec na forum, to pokaze... swoj kawalek "marzenia".

    Pozdrawiam wszystkich czytajacych, szczegolnie - wojtekww i Ciebie sloneczko. Powiem Ci rowniez, ze Twoje posty, sa dla mnie jak - woda na mlyn , mobilizujesz mnie!
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  13. #33

    Domyślnie

    Czytam,czytam.
    Tylko ostatnio trochę zarobiony jestem.
    Ocieplam dach i będę robił sufity.Hydraulicy kończa instalacje C.O.
    Dzisiaj przyjechał gaz i niebawem zaczynam wygrzewać podłogówki.Potem glazura itd. uff.. jeszcze tyle do zrobienia ,a ja chciałbym już mieszkać.
    Dziękuję za pozdrowienia i czekam na fotki działeczki.
    wojtek nr. 19805
    FOTO

  14. #34

    Domyślnie

    Witam!
    Sprobuje wkleic zdjecie mojej dzialeczki.
    OK, mam nadzieje, ze cos z tego wyjdzie?
    No i co?!! Nie wyszlo! Musialam wymazac adres, gdyz nie mozna bylo otworzyc.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Prześlij zdjęcie ze swojego komputera na ten serwer: http://imageshack.us/ , wtedy na pewno się otworzy, gdy spiszesz jego adres oczywiście

  16. #36

    Domyślnie

    http://<a href="http://img461.images...&#91;/img]</a>http://<a href="http://img484.images...&#91;/img]</a>

    OK, Slonko, skorzystalam z Twojego linku... proba
    Cudownie!! Udalo mi sie! Po wielu, nie udanych probach, odnioslam sukces!
    Dziekuje Sloneczko, jestes Aniolem!

    I teraz tak: sa to dziwe dzialeczki - moja i mojej siostry, ktora ja "odkryla"; uroczy zakatek.
    Pierwsze zdjecie zostalo zrobione, podczas ogladania - dzialka jeszcze zarosnieta - ale jest widok na ... las!
    Drugie zdjecie zostalo zrobione, wlasnie od strony tego lasu; widok na przeciwna strone. Szalenie podoba mi sie to zdjecie.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Nooo, gratuluję!

    Działka rzeczywiście ślicznie położona, jest o co walczyć. To jest ta na Podkarpaciu?

    Aha, "anioł" jeszcze podpowiada, byś nie używała znacznika "url" przy wklejaniu zdjęć, a tylko "img", bo widzisz co wychodzi

  18. #38

    Domyślnie Re: Jak milo

    Cytat Napisał BasniowySen

    Mohag, nie wiem, czy mam plakac czy sie cieszyc z tak hmmm... niefortunnej pomylki? Badz uwazniejszy nastepnym razem, gdyz wiesz zapewne, czym sie moze zakonczyc, taka - pomylka

    czym??

  19. #39

    Domyślnie

    Dzialeczka jest pod Wroclawiem.

    Ponownie dziekuje Ci Sloneczko, za rade.

    Teraz, zajmuje swoj wolny czas, na poszukiwanie odpowiednich drzew; wspominalam, ze bede chciala na jesien, posadzic od strony "drogi" cos w stylu - prawanu.
    Nie wiem, jakie byly by odpowiednie.
    Sloneczko, o ile pamietam, pisalas, ze masz posadzone iglaki, moze... jakas rada?
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gratuluję działki - szybka jesteś w działaniu - parę dni, a już znalazłaś takie cudo.
    Mam nadzieję, że i baśniowy domek uda Ci się w tak szybkim tempie wybudować - będę trzymać kciuki.

    A dlaczego bedziesz budować Manuelę? Przecież chciałaś dom w stylu zamczyska - z wieżyczkami.

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony