dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 161
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3208

Temat: KOMENTARZE

  1. #1

    Domyślnie KOMENTARZE

    Oj! co by tu skomentować?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    PIsz pisz - będziemy czytać pazernie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Niby poczatek, a jacy jesteście już doświadczeni - kolejna działka... kolejne doświadczenia. No ale czasy sa takie, ze trzeba łapać pracę, a z pracy jest tez i dom.
    Co do projektu... wielu architektów nie lubi katalogowych bo to zysk jest mniejszy, ale tez często zawierają masę błędów. Nie ma tu złotego środka. My kiedys rysowaliśmy "swoje" ale i tak wychodziło coś podobnego do tego co mamy więc nie ma co gadać. Zaletą katalogowych jest powtarzalność więc mozna zmontowac swoją grupę i dyskutować, dyskutować, dyskutować, dyskutować, dyskutować, dyskutować, dyskutować... i udoskonalać.

    Prąd... oj jak mało do szczęscia potrzeba

    Co do kuli... taka nie tylko na budowie by sie przydała. Jak człowiek zaczyna przy domu coś zmieniać to efekty bywają bardzo zaskakujące - dobrze wszystko przemyśl - jakie pociągnie to za sobą konsekwencje, ale też wiedz, ze chyba nigdy nie bedziesz w 100% zadowolona - przynajmniej przy pierwszysm domu

    Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Bonga
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Gratuluję pozwolenia. Wiem, jak bardzo cieszy ten papierek. Piszcie koniecznie, jak wyglądać będą dalsze postępy. Ekipy wybrane, umówione? Może jakąś wizualizacją domku byście się pochwalili (może być zeskanowany rysunek albo cuś)?

  5. #5

    Domyślnie

    A oczywiście, musze sie poprawic i wkleic swoje marzenie
    Dzis udało mi sie wkleić fotki z wycieczki do Słowacji, a myślałam że to będzie takie trudne. Nie ukrywam że jestem nieco stremwana przed publiczną prezentacją mojej stodołki

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Nie krępuj się, tylko wklejaj stodółkę. Przecież to Wasze marzenie, a niebawem domek. Najważniejsze, że Wam się podoba.
    No i widzę, że mamy wiele wspólnego (podobny staż małżeński- my roczek dłużej, również początki we Wrocławiu i nieuleczalna miłość do tego miasta)
    No i znajomych też mamy z Rybnika, ale teraz mieszkają we Wrocławiu właśnie. A my też na Śląsku.
    pozdrawiam i trzymam kciuki

  7. #7

    Domyślnie

    Tabaluga! to my musimy się kiedyś umówic na dobrą kawę i powspominać ten nasz Wrocław, albo poprostu na tę kawę pojechać do Wrocławia

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał malmuc
    ... albo poprostu na tę kawę pojechać do Wrocławia
    i to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie

  9. #9

    Domyślnie

    Wiem, że to grzech ale zazdroszczę wam tego pozwolenia. Moje gratulacje!!! Będę obserwować wasze postępy w budowie i trzymam kciuki za wymarzony domek. Chciałabym go zobaczyć, ale cosik nie widzę.
    Aha cudne te szkrabki!!! Też chciałabym mieć dwie sztuki... (na razie muszę zadowolić się jednym łobuzem)

    Pozdrawiam kasia w

  10. #10

    Domyślnie

    A tak Kasiu masz racje domku nie widac, wrzucilam te dwa rzuty , ale mam jeszcze wizualizacje tzn nie taka kompletna ale mozna mniej wiecej zobaczyc jak to z zew. bedzie wygladac.Musze sie pzobierac i to wrzucic do dziennika.

    Pozdrawiam!

  11. #11

    Domyślnie

    Czekam z niecierpliwością
    pozdrawiam kasia

  12. #12

    Domyślnie

    Witaj Malmuc!!!!
    Ale ty masz piękną tą drogę. Taka równiutka i śliczna. No i kopara może wjechać. Domek z zewnątrz bardzo ciekawy, nie taka typowa dwuspadówka. Bardzo chciałabym zobaczć układ w środku ale dalej zdjątka u mnie nie działają...
    Pozdrawiam kasia

  13. #13

    Domyślnie

    tzn ze te dwa rzuty parter i piętro są dla Ciebie niewidoczne? te które zamieściłam w Dzienniku.

    Mam nadzieję że jak zacznie jezdzic do mnie cięzki sprzet to nic sie nie stanie z drogą, ale naprawde fajne uczucie kiedy jedziemy na działkę i mówimy " fajna ta nasza droga, własnymi ręcami zrobiona", własnymi tzn, mój małżonek po pracy charował cięzko i wracał do domu koło 23.00

  14. #14

    Domyślnie

    No widzę dwa krzyżyki w poście po zdjęciu jaskini. Też tak kiedyś miałam, bo się okazało, że album z którego wklejałam zdjęcia nagle.......zniknął. Musiałam założyć nowy i pozmieniać wszystkie moje posty ze zdjęciami
    pozdrawiam kasia

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tynia

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    35
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Czy budowa już ruszyła?? czekamy na fotki!
    Niestety nie widzę wielu zdjęć w Twoim dzienniku

    I zazdroszczę wyprawy w Tatry słowackie. Piękne zdjęcia.
    Nam też marzy się jakiś wyjazd, ale myślę, że będziemy sobie mogli na to pozwolić dopiero zimą... Na razie cała kasa i wolny czas zaangażowane są na placu budowy

  16. #16

    Domyślnie

    No własnie, gdzie te fotki z rzutami i wizualizacje????
    chyba wcielo Ci album na onecie

    niecierpliwie czekam, bo po Twoich opisach juz wiem, ze ten dom bedzie mi sie baaaardzo podobal
    pozdrawiam i czekam na zdjecia
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  17. #17

    Domyślnie

    Polecam album tutaj
    http://foto.wp.pl//index.php?logout=...85]=%2F1133705

    Jak na razie nic mi nie zginęło i nic mi nie skasowali ( w przeciwieństwie do onetu )
    pozdrawiam kasia

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Bonga
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Budowa na odległość - nie zazdroszczę. Choć w sumie ja mam podobnie, tyle że niecałe 30km. Mamy małe dziecko i zajmujemy się nim praktycznie na zmianę, więc widujemy się z mężem wieczorami kiedy już oboje padamy z nóg i trudno o czymkolwiek rozmawiać. Najwięcej szczegółów konsultujemy przez telefon Chcicałabym być codziennie na budowie, ale nie chcę Diany tak ciągle szarpać, tym bardzij że dla niej to średnia atrakcja jak ciągle ją pilnują, żeby nie weszła tam gdzie nie potrzeba. Pocieszam się tylko, że jak się wybudujemy, to bedzie miała dom z dużym ogrodem do biegania, a jak pójdzie do przedszkola, to mąż będzie mógł poszukać pracy w normalniejszych godzinach.

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    witaj wsrod budujacych sie! Zdjec co prawda nie widac, ale moze jeszcze cos uda sie z tym zrobic...Kiedys tez mialam na Onecie i mnie to strasznie wkurzalo. Teraz mam na photosite i jest ok.
    Zato zdjecia z gor sa i sa przepiekne...

  20. #20

    Domyślnie

    a ja polecam album na www.fotosik.pl wszystko po polsku i bardzo proste. Polecam, tez miałam na onecie.

Strona 1 z 161

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony