dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 161
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 3208

Temat: KOMENTARZE

  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Bonga
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    No to rzeczywiście mamy dzieci w bardzo podobnym wieku. Nasza Diana postanowiła nam w zeszłym roku zrobić primaaprilisowy żart i pośpieszyła się miesiąc z przyjściem na świat

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Zopafisa

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    269

    Domyślnie

    Witaj.
    Ja też kocham Wrocław (tam studiowałam) a buduję się w Kędzierzynie .
    A po każdej wizycie u siostry we Wrocławiu zamienia się na .
    Mimo wszystko tutaj na "wsi" jest więcej czasu na życie.

  3. #23

    Domyślnie

    No to jesteśmy póki co sąsiadkami. Mieszkam blisko K-K, a bywam tam często z racji mieszkających tam rodziców i siostry mojego męża.

    Pozdrawiam!

  4. #24

    Domyślnie

    Cieszę się Malmuc, że wszystko ruszyło pełną parą. Pogoda świetna tylko patrzeć jak domek pięknie rośnie. Jak znajdziesz czas to wklej jakieś zdjątka z palcu boju.
    pozdrawiam kasia w

  5. #25

    Domyślnie

    Hej!
    Musiałam się w koncu wypiąć na onecik i zalozylam albumik w photosite, mozesz juz to moja droga zobaczyc klikajac na stopke"domeczek", mam nadzieje ze bedzie dzialac

  6. #26

    Domyślnie

    no super (też bym już tak chciała), a zachód słońca....piękny
    pozdrawiam kasia

  7. #27

    Domyślnie

    domek po prostu WSPANIALY!!!
    chetnie zobaczylabym jeszcze rzuty pomieszczen

    i jeszcze jedno
    czy drewniane zadaszenie tarasu zamierzacie przykryc czyms dodatkowo, np jakims "pleksiglasem"? - mam w projekcie podobne zadaszenie i caly czas sie zastanawiam....

    pozdrawiam i gratuluje
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  8. #28

    Domyślnie

    Dzięki! O jak miło ze komuś sie podoba domek
    Tak,zamierzam przykryc czymś od góry te pergole i myślę o czymś przeźroczystym, co mialoby jedynie poprostu osłaniać od deszczu.
    Gdzies juz namierzylam firme ktora takie tworzywo produkuje i w ich galerii znalazłam mnóstwo zdjęć przykryć pergoli, wyglada to całkiem fajnie i nie przytłacza.
    Rzuty były tylko onecik mnie poprostu nie lubi, ale wkleje je na nowo.

    Pozdrawiam

  9. #29

    Domyślnie

    Podoba mi sie u fasoli25 to zdanie:

    Zycie zaczyna sie po trzydziestce!

    No to jestem pełna nadziei

  10. #30

    Domyślnie

    Witaj Malmuc!!!
    Ja znowu troszkę pomarudzę, bo nie widzę żadnych fotek, a bardzo chętnie zobaczyłabym ten wasz kominek z podwójną szybą...

  11. #31

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie od Magdy i Tomka

    Cześć! Dzięki za uznanie dla naszych trudów Tak na marginesie jesteśmy blisko a pracuję w branży wod-kan-c.o. więc służę poradą. Urzęduję w Żorach na ul. Rybnickiej.

    Pozdrawiamy,
    MiT

  13. #33

    Domyślnie

    Kasia ! nie strasz mnie kobito , ze mi znów zdjecia czmychnęły !

  14. #34

    Domyślnie

    kraktom dzięki !
    mozliwe że w najblizszym czasie zasypie cie pytaniami.
    Jej! ja nawet nie wiem jak daleko sa Żory od Rybnika
    Ja doskonale wiem jakie miasta leżą na Śląsku, ale nigdy nie wypuszczałam sie w tamten teren i mam kiepską orientację, co.. , gdzie ...i jak tam dojechac.
    ALe to sie zmieni, jak tylko w koncu zamieszkam w domku.

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kasia64
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    4.166
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    241

    Domyślnie

    malmuc gratuluję energii i zapału, i rozpoczętej budowy.Zdjęcia z projektem nie otwierają się ale ławy są cudne a ściany fundamentowe jeszcze piękniejsze.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciukasy za dalsze postępy
    Rozważny i Romantyczka

    Dziennik Budowy
    Komentarze

  16. #36

    Domyślnie

    hej!
    taaak, te ławy i sciany fundamentowe są piekne, można sie zakochac , nieprawdaż ?
    Kasia64 dzięki , a moje zdjecia można obejrzeć klikając na domek w stopce, przenisołam sie z fotoonet na photosite.
    Pozdrawiam

  17. #37

    Domyślnie

    pilnie śledzę Wasze postępy budowlane-i trzymam mocno kciuki!!!miło przeglądać "dokumentację fotograficzną"(zdjęcia z gór-przepiękne!)tylko że nie wzystkie "photo" się otwierają zwlaszcza rzuty Waszego Domku
    Mam pytanie dotyczące Waszego GWC-"jak to ugryzć?";macie projekt/kosztorys całej instalacji?wykonujecie sami czy z pomocą fachowców?gdzie i kiedy zacząć?
    Serdeczne pozdrowienia z Górnego Sląska
    Asia

  18. #38

    Domyślnie

    pilnie śledzę Wasze postępy budowlane-i trzymam mocno kciuki!!!miło przeglądać "dokumentację fotograficzną"(zdjęcia z gór-przepiękne!)tylko że nie wzystkie "photo" się otwierają zwlaszcza rzuty Waszego Domku
    Mam pytanie dotyczące Waszego GWC-"jak to ugryzć?";macie projekt/kosztorys całej instalacji?wykonujecie sami czy z pomocą fachowców?gdzie i kiedy zacząć?
    Serdeczne pozdrowienia z Górnego Sląska
    Asia

  19. #39

    Domyślnie

    pilnie śledzę Wasze postępy budowlane-i trzymam mocno kciuki!!!miło przeglądać "dokumentację fotograficzną"(zdjęcia z gór-przepiękne!)tylko że nie wzystkie "photo" się otwierają zwlaszcza rzuty Waszego Domku
    Mam pytanie dotyczące Waszego GWC-"jak to ugryzć?";macie projekt/kosztorys całej instalacji?wykonujecie sami czy z pomocą fachowców?gdzie i kiedy zacząć?
    Serdeczne pozdrowienia z Górnego Sląska
    Asia

  20. #40

    Domyślnie

    Witaj Asiu
    wiecej zdjec i rzuty domku znajdziesz w w stopce z domkiem, otworzy sie strona photosite i w albumie budowa znajdziesz wiecej zdjec.
    Troszke zaniedbalam dziennik , ale tez nic specjalnego ostatnio sie działo, chociaz mury parteru stoja i powinnam fotkie powrzucac do albumu co by był aktualny
    GWC wykonujemy własnymi ręcami, opieramy sie na lekturze dziesiatek artykułow, zdjec itp. Wykorzystalismy wykop na drenaz w którym umiescilsmy rury fi 200, obeszlismy nimi dom i weszlismy pod ława fundamentowa do salonu tam wsawimy trojnik z przepsutnica poniewaz chcemy by powietrze z gWC wykorzystac równiez do kominka.
    Pozdrawiam serdecznie

    Czyzbysmy miały byc sąsiadkami ?

Strona 2 z 161

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony