dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Nowa przyczepka samochodowa.

    Chcialbym kupic nowa przyczepke samochodowa.
    Nie wiem , ktora wybrac.

    STOPEXIM http://stopexim2.otomoto.pl/index.php?sect=offer

    NIEWIADOW , BRENDERUP , WIOLA , NEPTUN http://www.goliat.com.pl/przyczepy_jednoosiowe.htm

    Interesuje mnie przyczepka jednoosiowa , w cenie ok 2000 pln , raczej bez plandeki.

    Jakie macie przyczepki , jak sie sprawuja , ktora polecacie?

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    Ja Ci chętnie odpowiem... Równocześnie z rozpoczęciem budowy mój mąż postanowił zakupić przyczepke (na spółkę z bliskim kolegą z pracy). Kierowaliśmy się nastepującymi założeniami:
    1. Koszt do 2600 PLN
    2. Długość pomiędzy 2,30 a 2,60, z naciskiem, że im dłuższa tym lepsza (można np. przewieźć wysokie szafy z IKEA albo długie deski szalunkowe, a z krótszą ... kiszka)
    3. Im solidniejsza tym lepsza, więc wszystkie przyczepki typu SAM z Allegro odpadły w przedbiegach.
    4. Plandeka nie potrzebna.

    Wybór padł na BRENDERUPA, długość odpowiednia, zaczepy wyglądały na najsolidniejsze (porównując z NEPTUNEM i NIEWIDOWEM), cena zgodnie z założeniem.

    Jesteśmy bardzo zadowoleni i uważam, że jak się buduje to przyczepka naprawdę się przydaje a jej koszt napewno się zwróci.

    Pozdrawiam!

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Truasz

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-312
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 19-01-2015 o 11:33

  4. #4

    Domyślnie

    Wątek trochę stary, ale znalazłem go w google więc pewnie ludzie tu zaglądają. Chciałbym wiedzieć jak ma się sprawa dziś ? Potrzebuję porządnej przyczepki do dość ciężkiego załadunku. Sąsiad polecił mi ale boję się czy taka przyczepka z internetu nie okaże się bublem. Zależy mi na porządnym sprzęcie na lata, cena może być wyższa, ale tylko jeśli wiąże się to z jakością.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 07-11-2019 o 16:54

  5. #5

    Domyślnie

    jeśli będziesz się mieścił w DMc to 99 % przyczepek będzie ok. gorzej jeśli chesz wozić 1500 kg

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony