dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 60
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1190

Temat: Filmy

  1. #21

    Domyślnie

    Alicja, miło słyszeć Jeżeli chodzi o te filmy za którymi nie przepadasz, to rozumiem i podzielam
    Ostatnio (choć już dość dawno) byłam na "Porozmawiaj z nią". Super klimacik, polecam.
    Jeżeli chodzi o Almodovara, to jeszcze "Wszystko o mojej matce" uwielbiam.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Almodovara to lubie wszystko
    A podobalo wam sie Monsunowe wesele?

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Hmm, zauwazylam, ze prawie same kobiety tu pisuja. Czyzby mezczyzni nie ogladali filmow???

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sara

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Jestem kobietą, ale nie lubię takich "płaczliwych" filmów. Tak jak książek. Wszystkie takie filmy, które obejrzałam właściwie nie zostały mi specjalnie w pamięci. Jedynie "Gwiezdne wojny", "Matrix" no i ostatnio "Władca pierścieni". Sądzę, że były przełomowe, każdy w swoim gatunku i dlatego wywarły na mnie takie wrażenie. Chociaż prawdą jest, że lubię filmy SF jak równiez fantazy. Jak na kobietę przyznaję trochę dziwne...


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: sara dnia 2003-04-04 19:15 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: sara dnia 2003-04-04 19:16 ]</font>

  5. #25

    Domyślnie

    A jak my wyglądamy? Napewno młodo! Dlaczego? Poniewaz spelniamy
    swe marzenia, realizujemy cos, co nas uskrzydla, a tego Meg zabraklo. Sama sobie po trochu winna

    ... nie lubie chodzic do kina Nie cierpie ogladac filmow
    na siedząco Czy bardzo jestem odmienna?
    Filmy ogladam w domu, ostatni, ktory zrobil na mnie ogromne
    wrazenie byl "Piękny umysł". Wspaniały film.
    Fortepian, Pozegnanie z Afryką,tak to sa filmy, ktore ogladałam juz kilkakrotnie. Lubie Meryl Streep (matko boska jak to sie pisze? ) i wiekszosc filmow z nia podoba mi sie.
    Czasami zapominam tytul (starość nie radość) lecz tresc pozostaje mi dlugo w pamieci.
    Pamietacie "Stalowe magnolie", "Czułe slowka" , "Wojna o dziecko" z A.Herpunka? (pisownia nie jest moja mocna stroną, wybaczcie).

  6. #26

    Domyślnie

    No i zapomnialam ( ) dopisac "Patriota" z M. Gibsonem

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Gajka, dobrze, że się odezwałaś. Dotąd wydawało mi się, że jestem jakims odmieńcem Ja też wolę oglądać filmy w domu, nie mam cierpliwości do kina /tłum ludzi, obce smiechy czy szeptania, szelest papierków od cukierków no i oczywiście narzucona godz. seansu /. Nie lubię filmow zbyt "płaczliwych", ani za bardzo ambitnych. Jakie oglądam? - szeroki przekrój - od wojennych np. "Pluton" po "Piękny umysł".
    Omijam fantazy /wolę książki/.

  8. #28

    Domyślnie

    Majka, w jedności siła
    Jest nas juz dwie, raźniej.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Gajka - ja też lubię Meryl Streep
    Majka - ja też nie lubię tego szeleszczenia w kinie, a czasem i komentarzy, ale uważam, że atmosfera w kinie jest inna. Zabroniłbym żarcia i picia na sali Nie mam kina domowego, więc dźwięk w porządnym kinie robi na mnie wrażene. Są kina w których film Cię otacza, bo ty leżysz a ekran jest sferyczny. "last but no least": wybranie się do kina z żoną może stanowić romantyczną randkę. Czy nie warto się czasem odprężyć od pracy i domu???
    Mbz - nie wiem czy Wowka jest mężczyzną ale ja zdecydowanie jestem.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Ja lubie ogladac filmy zarowno w domu, jak i w kinie, bo jak ogladam dobry film to potrafie tak sie w nim zatopic, ze kompletnie nie zwracam uwagi na to co sie dzieje wokol .
    Frankai: co do twojej meskosci to nie mialam zadnych watpliwosci

  11. #31

    Domyślnie

    A co powiecie o niesamowitym Alu Pacino?. "Ojciec chrzestny", "Adwokat diabła","Gorączka" a szczególnie" Zapach kobiety".W ostanim filmie, w jakim go ogladałem "Bezsenność" jest po prostu niesamowity.

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    W "Adwokacie Diabła" był bosko diaboliczny

  13. #33

    Domyślnie

    O tak Zibi, szczególnie w "Zapachu kobiety" jest super - ach, ci prawdziwi mężczyźni ...

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Tak,tak jest niesamowity chociaż ja wolę młodszych mężczyzn od siebie oczywiście

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    ja podobnie jak Alicjantka jestem skrzywiony ale w temacie S-F, ale staram się nie zamykać tylko w jednym schemacie. Pamietam jak raz zostalem namówiony na " Co się wydarzylo w Medison Garden" (piszę z pamięci) z Clintem Estwoodem i muszę powiedzieć, że ten obraz zrobil na mnie duze wrażenie a i Estwood pokazal, ze potrafi zagrac nie tylko Brudnego Harrego.
    Z innych obrazów co mi utkwily w pamięci to sprzedawcy, cube no i pulp fiction

  16. #36

    Domyślnie

    Agnes, mi chyba brakowało ojca, bo lubię jednak dojrzałych panów Np. taki Sean Connery jako Król Artur albo w "Imieniu Róży"

  17. #37

    Domyślnie

    Do Agnes. Czy ktoś z młodzieży umie tak zatańczyć tango jak Al Pacino w "Zapachu kobiety"? Starsi panowie też na miły Bóg mają swoje zalety.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    A starsze panie też mogą wyglądać nieźle. Patrz Jane Seymour (oczywiście chodzi mi wygląd, bo "Domku na prerii" nie oglądam)

  19. #39

    Domyślnie

    O tak "Zapach kobiety" A.Pacinem, cos wspanialego.
    Starsi Panowie mają same zalety, wady zgubili w młodosci.

  20. #40

    Domyślnie

    On 2003-04-08 18:48, Frankai wrote:
    A starsze panie też mogą wyglądać nieźle.

    I to calkiem nieźle. Az mozna oszukac się

Strona 2 z 60

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony