dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 99
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1975

Temat: Muzyka

  1. #1

    Domyślnie

    ANKIETA
    Jakiej muzyki lubicie słuchać moi kochani Forumowicze?
    Albo czego nie lubicie słuchać?
    Może polecicie jakąś nową płytę, którą ostatnio słuchaliście?



    O sobie. Ja osobisie lubię słuchać różnej muzyki od Sisters of Mercy do Oldfield-a.
    Pozdrawiam i liczę na dowolność wypowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Sistersi grali wczoraj w Wa-wie w Hali Mery (niestety, nie byłem).
    Ostatnio nie kupiłem żadnej płyty, ale znowych rzeczy urzekło mnie to co zrobił Krawczyk z młodziakami (albo młodziaki z Krawczykiem )
    jestem absolutnie pod wrażeniem "10 łatwych utworów na fortepian" Preisnera granych przez Leszka Możdżera....
    Nie mam za dużo czasu, ale jeszcze tu wrócę...
    Pozdriv

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ostatnio kupiłam płytę..Chrisa Botti...

  4. #4

    Domyślnie

    Tesia i jak.... jaki to rodzaj muzyki?

    Może ktoś z Was ma płytę Vangelisa "Antarctica" ??? - bardzo poszukuję.

  5. #5

    Domyślnie

    do Ponury63 ja też bardzo bardzo żałuję że niebyłam na koncercie Sisters of Mercy. Ciekawi mnie jak było? Może ktoś był???

  6. #6

    Domyślnie

    Parę osób było.... szukaj w skrzynce
    Pozdriv

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Elektroniczna
    JMJ
    Vangelis,
    Klaus Schulze
    Tangerine Dream
    i inni

    Wytwórnia 4AD

    Clan of Xymox
    Death can Dance
    This Mortal Coil

    Metal

    Rammstein

    Rock

    Pink Floyd

    i wielu , wielu innych, np. Anna Maria Jopek

  8. #8

    Domyślnie

    A ja szukam płyty z muzyką z filmu Diuna, ta wersja gdzie grał Sting, ma ktoś może ?

  9. #9

    Domyślnie

    Arsen podpisuję się i pod tą muzyka i ja także poszukuję.

    dobrzykowice Dead can Dance jakie masz płytki jeśli można wiedzieć?


  10. #10

    Domyślnie

    No, to się nam pięknie rozwija....
    Tesia nie odpowiada, kto to Chris Botti, ino chwali go na wszystkich wątkach

    Moja pierwszą fascynacją była muzyka lat 60-tych, trochę podświadomie "pobierana" w wieku lat 7-8-miu....
    A potem dopiero się stało...

  11. #11

    Domyślnie

    On 2003-04-10 07:55, emems wrote:
    Tesia i jak.... jaki to rodzaj muzyki?

    Może ktoś z Was ma płytę Vangelisa "Antarctica" ??? - bardzo poszukuję.
    Looknij do skrzynki w obydwu tematach.
    Pozdriv

  12. #12

    Domyślnie

    no i wiosna przyszła i widzę że wszyscy słuchają dźwięków przyrody, a ja zasłuchuję się muzyką z filmu "Amelia"
    no to heeej

  13. #13

    Domyślnie

    Radio było w domu odkąd pamiętam. Było w ogóle jedno z pierwszych w kamienicy, na wielkim podwórku - studni na warszawskiej Pradze. Była z tego powodu zabawna sytuacja, kiedy ktoś nadał odpowiednim służbom, że "pajęczymy" sygnał telewizyjny - a my słuchaliśmy pasma TV podczas któregoś tam festiwalu w Opolu.... Pamiętam - i kocham - mnóstwo piosenek z tamtego czasu. Ogromną estymą darzę do dziś (mimo wszystko) Program Trzeci PR, który jest o niecały rok starszy ode mnie. To tam byli Skaldowie i Czerwone Gitary, mnóstwo polskich i zagranicznych hitów, granych nawet niedługo po premierze w "Radio Luxemburg". Świat pocztówek dźwiękowych to zupełnie inna sprawa. To tak głęboko wlazło w podświadomość, że ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak np. "Dirty Dancing" przyprawiają mnie o (radosne) drżenie serca i nóg... Mój ulubiony przebój z tamtych czasów to "Jesień idzie przez park", a z zachodnich "Ferry cross the mercy". Dojechałem do jakiegoś roku 1978, wtedy pojawiła się fascynacja ABBĄ i zachodnim rockiem hippiesowskim. Ale o tym następnym razem...

    Napiszcie o Waszych spotkaniach z muzyką!

  14. #14

    Domyślnie

    Zasłuchuję się w muzyce typu Limahl i Stachursky.
    HEJ!

  15. #15

    Domyślnie

    no trójki to ja słucham nawet teraz.( via net)
    zresztą gzdiekolwiek jestem-3 przez laptopa
    jedyne akceptowalne przeze mnie radio, choć ostatnio lekko za bardzo się komercjalizuje. brakuje mi powtórki z rozrywki po 13.00. a wartościowe audycje dali późno w nocy, ech...
    no ale nic.
    muzyka?
    od najcięższej- Kat( kocham ich muzykę), Therion, etc.
    potem- AC/DC, Motorheady, Maideny, stare (!) Metallici, etc.
    dalej- kocham bluesa!!!!-szczegolnie ostrego gitarowego ( S.R.Voughan)
    przejście do jazzu ( kiedyś "odkryłem" Patricię Kaas- jest niesamowita)
    w ogóle lubię "żywe " granie
    hejka. bum, cyk, cyk, bum, cyk, cyk
    oorbus



  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    CHRIS BOTTI...inaczej trąbka...bossska muzyka...

  17. #17

    Domyślnie

    the doors, the doors, the doors,miles davies,james brown,król, jimi hendrix, santana to ci naj naj
    a potem jazz i acid jazz, blues od akustycznego na samo pianino lub gitarę do elektrycznego w stylu G. Moore'a albo SRV,
    soul od lat '50 do końca '70, funky,
    klimaty 4AD i elektronika
    stary dobry R'n'R
    no i rock, od led zeppelin, black sabbath, deep purple i inne z tego okresu do metallici, iron maiden, ac/dc itp itd,
    trochę współczesnej muzy klubowej, d'n'b...
    długo można by wymieniać,
    pzdr
    tomek

    ojoj zapominałem o cold wave lat'80 cure joy division new model army i punkowej rewolucji

  18. #18

    Domyślnie

    Hejka
    Ponury 63 piekna ta twoja opowiesć o muzyce - proponuje pisac ją w odcinkach

    Wiesz ponury63, moje pierwsze spotkanie z muzyką to było stare radio mojej mamy. Nie wiem jak się nazywało, ale to było wielkie radio z adapterem u góry, a samo miało dwa pokrętła na ustawienie fali i na głośność i miało te przecudowne klawisze u dołu, które się z wielkim wysiłkiem wciskało zmieniając zakres fal radiowych. To były piękne czasy, gdy z owegoż radio czepiało się antenę do karnisza, żeby był większy zasięg. Zeby mozna było słuchać Radio Luxemburg przerywane nachodzymi falami z radzieckiej stacji radiowej. Zakochałam się wtedy w muzyce francuskiej i angielskiej, nawet podobały mi się kawałki z przypadkowo "złapanych" stacji z krajów muzułmańskich
    Ależ mi sie wtedy podobał świat - był taki tajemniczy. A teraz gdy wszystko jest w zasięgu ręki, wiele stracił na swojej tajemniczości...

    Ps. Teraz słucham muzyki z "Matrixa" ale porywa, aż chce się żyć

    Pozdrawiam gorąco.
    Sia la la, sia la la - emems

  19. #19

    Domyślnie

    To jeszcze raz ja. Ponury63 ja tez uwielbiam trójke !

    TRÓJKOWICZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŚWIATA ŁĄCZCIE SIĘ.

    Ps. I gdzie ta powtórka z rozrywki

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    A pamiętacie taką trzyosobową kapelę z Walii o nazwie Budgie? Niedawno nabyłem kasetę z "the very best of..." i..... radio Zet w aucie poszło w odstawkę. Ludzie! Ten bas jest za.....sty!

Strona 1 z 99

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony