dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 99
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1975

Temat: Muzyka

  1. #201
    Guest

    Domyślnie

    I jeszcze wpadło mi w ucho i wypaść nie może, takie lekkie, łatwe i przyjemne... "These Words" Natashy Bedingfield.

  2. #202
    Guest

    Domyślnie

    w czwartek grają "Tańcząc w ciemnościach"...więc Bjork zatańczy i zaśpiewa...

  3. #203
    Guest

    Domyślnie

    Koncert U2 w Berlinie - 80 Euro

  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Yanni Yanni Yanni Yanni Yanni

    ktoś jeszcze tego słucha ?
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #205

    Domyślnie

    Mój ostatni hit: Keri Noble album "Fearless", no i muzyka z "Romea i Julii" Stokłosy. Po obejrzeniu musicalu na żywo, w spodku pozostaję pod wielkim wrażeniem.
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    A może ktoś zna płytkę Starkers in Tokyo zespołu Whitesnake. Jest świetna choć ma już parę lat. Poza tym osobiście lubię poezję śpiewaną - SDM, Raz Dwa trzy, Czerwony Tulipan, LFB. ALe ostatnio Chuck Berry i uwaga - Lynyrd Skynyrd.
    Plus dużo innych.

    Stary T Love, Róże Europy, De Mono, pierwsza płyta Wilków ...

    A Warszawa - zielony Żoliborz, p.... co za czasy,
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  7. #207

    Domyślnie

    Oj, fizyk, sentymentalnie się zrobiło! Fakt, świetna muzyka. Dorzuciłabym jeszcze do tego stare płyty Lady Pank i Ira.
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  8. #208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    A śp Jacek Kaczmarski, a Wolna Grupa Bukowina z Bellonem (a teraz bez). Lubię wziąć w garść gitarę i trochę pośpiewać w tych klimatach
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  9. #209
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał fizyk
    . ALe ostatnio Chuck Berry i uwaga - Lynyrd Skynyrd.

    ..................................
    Witam pasjonata tworczosci milosnikow Leonarda S Znam i mam ich cala tworczosc od pierwszej plyty od 1973roku /przemyt zza miedzy, bylem wowczas w I liceum na wycieczce w Budapeszcie/ a ostatnia zachwyca nawet mojego syna, milosnika Linkin Park.
    pozdrawiam
    PS
    Nikt sie jakos nie przyznaje do progrocka, czyzby nikt sie takowy nie budowal? No ale to mozliwe, bo jak sie slucha Jethro, Yes, KC, LZ, Genesis, Rush to na budowe juz nie ma czasu a kase wydaje na plyty .

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    Oj Wojtku, jakby chcieć wymieniać wszystko czego swego czasu a nawet aktualnie słuchamy, to by zabrakło nie kasy - ale czasu na murowanie. A przecież sa jeszcze The Beatles, rzeczywiście Genesis z Philem C na czele, Dair Straits-i, ZZ Top, że o Santanie, Claptonie nie wspomnę. Ale najbliższe sercu zawsze będą przeboje nie słuchane - ale śpiewane czyli nasze Perfecty, Lombardy, Dżemy i te powyższe.
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  11. #211

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Cytat Napisał fizyk
    . ALe ostatnio Chuck Berry i uwaga - Lynyrd Skynyrd.

    ..................................
    Witam pasjonata tworczosci milosnikow Leonarda S Znam i mam ich cala tworczosc od pierwszej plyty od 1973roku /przemyt zza miedzy, bylem wowczas w I liceum na wycieczce w Budapeszcie/ a ostatnia zachwyca nawet mojego syna, milosnika Linkin Park.
    pozdrawiam
    PS
    Nikt sie jakos nie przyznaje do progrocka, czyzby nikt sie takowy nie budowal? No ale to mozliwe, bo jak sie slucha Jethro, Yes, KC, LZ, Genesis, Rush to na budowe juz nie ma czasu a kase wydaje na plyty .
    O razu sobie pomyślałem że mamy coś wspólnego
    - nie tylko zamiłowanie do Pop Artu
    KC to jest to co Tygrysy lubia najbardziej
    Chociaż ja to jestem raczej pokolenie Marillion.
    Dave Matthews Band - to mogę słuchać non stop.
    Pozdr.
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  12. #212

    Domyślnie

    Cytat Napisał fizyk
    A śp Jacek Kaczmarski, a Wolna Grupa Bukowina z Bellonem (a teraz bez). Lubię wziąć w garść gitarę i trochę pośpiewać w tych klimatach
    Ja też lubię pobrzdąkać na gitarze i pośpiewać. Dobrze, że pracuję z młodzieżą, bo oni zawsze do śpiewania i gitary chętni. I ku mojemu zdumieniu, nawet repertuar nie aż tak się zmienił. Pewne rzeczy są ponadczasowe.
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  13. #213
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał lafcadio
    Od razu sobie pomyślałem że mamy coś wspólnego
    - nie tylko zamiłowanie do Pop Artu
    KC to jest to co Tygrysy lubia najbardziej
    Chociaż ja to jestem raczej pokolenie Marillion.
    Dave Matthews Band - to mogę słuchać non stop.
    Pozdr.
    No coz! Popart mnie raczej nie kreci, chociaz pisuar do gory nogami zrobil na mnie wrazenie, nie przecze
    KC a jakze,natomiast Marilion nie bardzo, nawet ten rybny mnie nie kreci( tak jak te nieszczesne sufity niestety ) Dave M , czasami, bo ja jestem ortodoksyjny meloman i proste G-dur, d-mol oraz podzialy parzyste mnie szybko usypiają.Z tych smutnych rzeczy, to lubie nieboszczyka Jeffa Buckley'a , ten sie dopiero umial uzalic. Piotrek Gabriel przy nim to Madonna.
    pozdrówka

  14. #214
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał fizyk
    Oj Wojtku, jakby chcieć wymieniać wszystko czego swego czasu a nawet aktualnie słuchamy, to by zabrakło nie kasy - ale czasu na murowanie.....
    Pewnie masz racje, ale murowanie bez muzyki jest jak tlumaczenie paradoksu blizniat w oparciu o transformacje Galileusza.

    pozdrawiam

  15. #215

    Domyślnie

    Nie napisałem że Marillion mnie kręci tylko że jestem pokolenie Marillion. No ale przyznać muszę że zawsze jak słucham Fugazi to mi się dobrze kojarzy - liceum, wpomnienia fajne czasy...
    Ale ale co to znaczy ortodoksyjny meloman - znaczy się K. Penderecki = przyjemność + wypoczynek?
    Prawdę natomiast napisałeś że jakoś taki jestem że te spokojne melodie koją mi uszy i duszę, co zrobić taka konstrukcja
    Co fajnego ostatnio słuchasz?
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał lafcadio
    Nie napisałem że Marillion mnie kręci tylko że jestem pokolenie Marillion.
    ...................
    Ale ale co to znaczy ortodoksyjny meloman - znaczy się K. Penderecki = przyjemność + wypoczynek?
    ...........................
    Co fajnego ostatnio słuchasz?

    Z tym Marilion masz racje a ja zbyt pospiesznie przeczytalem,ale tu masz u mnie duzy +

    Penderecki niekoniecznie, ale Lutoslawski juz tak , chociaz malo dziel ma relaksacyjnych WOW ! ale przylozylem.

    Z tym fajnym sluchaniem to klopot , bo slucham tylko fajnych rzeczy ale ostatnimi czasy
    Vicious cycle -Lynyrd,Deja voodu -Gov't M , booty Rusch sprzed 89 - ciegiem,-Obrazki z Wystawy- Emerson, Lake dla kilku improwizacji zaledwie i wielkanocny repertuar, Pergolesi -stabat, oraz Pasja Mateusza- Jana Sebastiana.
    Jak dodam jescze jazz to sie okaze , ze nie mam czasu na spanie

  17. #217

    Domyślnie

    No no zestaw robi wrażenie.
    NIe których rzeczy wogóle nie słyszałem
    Czy Lynyrd Skynyrd to nie jest ta kapela, która non stop miała jakieś wypadki ? Tak mi się zdaje że coś o nich gdzieś czytałem, że jakaś katastrofa czy cuś? Ale przyjemności słuchania nie miałem - co grają?
    Nie wiem czy się ze mną zgodzisz ale ja zauważyłem pewną regułę w słuchaniu muzyki zaczyna się od rocka potem bardziej "udziwnione" wersje potem klasyka i jazz.
    Lutosławski nie Czajkowski tak
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    LS zginęli w komplecie w katastrofie lotniczej (to o nich mówił bohater Lotu Skazańców).
    Jeśli chodzi o LS to natknąłem się na tę płytę (chyba ostatnia) w Media Markcie. Łaziłem po sklepie, bo szukałem jakiegoś konkretnego filmu i wpadła mi do ucha jakaś znajoma, fajna muza. Więc idę do gościa i zadaję konkretne pytanie Gdzie mogę posłuchać tej płyty w słuchawkach. Odpowiedź - niestety - przykro mi - nie może pan, bo to jedyna płyta.
    Cena? - zapytałem - 25 zł. To poproszę. Nawet się nie zastanawiałem. Jest fajna. Jutro dopiszę tytuł.
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  19. #219
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał lafcadio
    Czy Lynyrd Skynyrd to nie jest ta kapela, która non stop miała jakieś wypadki ? Tak mi się zdaje że coś o nich gdzieś czytałem, że jakaś katastrofa czy cuś? Ale przyjemności słuchania nie miałem - co grają?
    Nie wiem czy się ze mną zgodzisz ale ja zauważyłem pewną regułę w słuchaniu muzyki zaczyna się od rocka potem bardziej "udziwnione" wersje potem klasyka i jazz.
    Lutosławski nie Czajkowski tak
    Kapela Lynyrd S jak pisze fizyk nie zginela w komplecie, ze starego skladu do dzisiaj zostalo pare osob .W katastrofie lotniczej zginela trojka -wokalista i gitarman z siostra - legenda urosla bo na okladce promowanej przed wypadkiem plyty bylo zdjecie muzykow w plonacym samolocie. Zespol nagral plyte w ubieglym roku, inna troche niz poprzednie, ale pieknie skomponowana z rewelacyjna harmonia i z takimi rytmami oraz dynamika , ze mlodziezowcy moga sie uczyc od starych dziadow. Graja tzw southernrock - to co Allman's, Neil Young etc. czyli -easy riders.Najbardziej znane to Sweet home Alabama, Freebird - klasyka gatunku.
    Twoja regula u mnie sie nie zgadza. Ja zaczynalem od klasyki, przez rocka, do jazzu i znowu do klasyki ale juz tej wspolczesnej.Aha Lutoslawski tak , Czajkowski niet

  20. #220

    Domyślnie

    No skoro zaczynałeś od klasyki to wynik szkoły muzycznej zapewne...
    Zgaduję, że grasz na jakimś instrumencie...
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

Strona 11 z 99

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony