dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1144 z 1144
Pokaż wyniki od 22.861 do 22.870 z 22870
  1. #22861
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Kamilu ja bym się kłócił czy to była zaspawana dziura czy też miejsce , w którym znajduje się tzw zastrzał między blachami wymiennika aby go nie wybrzuszyło ciśnienie wody.

  2. #22862

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Nooo – kurcze - wreszcie na reszcie rozsądku głos słyszę – ale – się
    Palisz w śmieciuchem i zastanawiasz się jak powstała dziura na środku ściany paleniska, nie wiesz zapewne że w Oep palenie na ruszcie awaryjnym jest praktycznie niemożliwe... eCoal grzeje na krzywej i praktycznie dobiera wszystkie parametry to miałem na myśli a nie że paliłem śmiecmi tak jak ty trując sąsiadów.

    Nie wiem jakie masz warunki w swoim garażu jeśli posiadasz ale suchy opał zawsze się kurzy i ciężko w jednym pomieszczeniu trzymać dobry sprzęt i węgiel. Kolejna rzecz ceny prądu...., czy zdrożał on kiedyś on 100% jak obecnie ekogroszek?

    Koszt ogrzania PC jest teraz dużo niższy w porównaniu do eko i nie muszę latać codziennie z popiołem tak jak ty.
    Mając Pv na dachu obniżam koszty ogrzewania praktycznie do zera.


    @Minertu dziękuję za odpowiedź na początku historii z Oep kupowałem od ciebie czujnik zewnętrzny. Pozdrawiam

  3. #22863

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Palisz w śmieciuchem .
    Słuchaj myślicielu w ząbek czesany dla mnie to ty trzymaj swoją Dacie gdzie chcesz, nadal nie masz pojęcia systemie tego kotła sprzed 10 lat, więc o czym mowa twoje zapotrzebowanie życiowe jest takie i gdyby nie ustawa to nadal byś palił odpadami w Warszawie. Jeśli nie masz nic mądrego do napisania to czemu się udzielasz, nie myśl tylko bierz się do pracy i na wiosnę wymień tego śmieciucha. Jeśli ci pył z węgla nie przeszkadza to śpij na workach w kotłowni, dla kogoś z takim ilorazem inteligencji to zapewne naturalne środowisko.

    Moja kotłownia, dawaj swoją zobaczymy kto czym i jak eksploatuje swój kocioł!!!!

    [/URL]

  4. #22864

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Oooo – .
    Hehehe czytałem twoje posty w innych wątkach wszędzie tylko trolujesz, nie masz pojęcia o sterowniku z mojego kotka a się wypowiadasz by zaśmiecać ten wątek, gdy ja tu zaczynałem pisać ty sikałes w pieluchy. Rada dla ciebie nie wtykaj nosa gdzie mądrzejsi od ciebie rozmawiają, doczytaj i wróć z poprawną odpowiedzią, kiedyś to były czasy takich troli się banowało...

  5. #22865

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Oooo – .
    Pewne powiedzenie pasuje do Ciebie

    “Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny”

    Nie masz wiedzy w tej dziedzinie trolujesz na tym forum.

  6. #22866

    Domyślnie

    Oooo – następny na FM-ie wariat lub może porażony nową odmianą C19, który w dziale : Kotły na paliwa stałe i temacie : RANKING KOTŁÓW NA EKO GROSZEK – sam ze sobą gada i sam do siebie pisze o PC i PV – gada i pisze a sobie nie kupi.
    Cytat Napisał kamil777 Zobacz post
    Witam, szanowne towarzystwo około 8 lat temu brałem udział w tym wątku zastanawiając się jaki wybrać kocioł na paliwo stałe. Ogólnie to tym czasie bardzo żałuję że zdecydowałem się na piec na ekogroszek, już nie wspomnę że mój garaż zamienił się na składowisko opału, nawet workowany na paletach i tak się kurzy więc można zapomnieć o możliwości parkowania samochodu. W moim przypadku producent wcisnął mi bubel, na samym środku ściany w jednym z palenisk zaczęło cieknąć okazało się że tam jest zaspawana dziura.... Mowa tu o Ogniwo eko plus, ogólnie świetnie się sprawuje sterownik grzeje na krzywej i nigdy nie było sytuacji że coś nie chciało się palić. Obecnie lepiej zdecydować się na pompę ciepła, żywotność pieca jest różna max 10 lat w większości przypadków to okóło 7, pompa będzie działała tyle co dwa takie kotły, przy obecnych cenach ekogroszeku, koszt ogrzenia pompą jest dużo niższy i co najważniejsze jest ona bezobsługowa, po dotacjach i uwzględnieniu ulgi termomodernizacja, kocioł na ekogroszek jest całkowicie nieopłacalnym rozwiązaniem.

  7. #22867

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamil777 Zobacz post
    Hehehe czytałem twoje posty w innych wątkach wszędzie tylko trolujesz, nie masz pojęcia o sterowniku z mojego kotka a się wypowiadasz by zaśmiecać ten wątek, gdy ja tu zaczynałem pisać ty sikałes w pieluchy. Rada dla ciebie nie wtykaj nosa gdzie mądrzejsi od ciebie rozmawiają, doczytaj i wróć z poprawną odpowiedzią, kiedyś to były czasy takich troli się banowało...
    Złoto

  8. #22868

    Domyślnie

    Cytat Napisał HajcungGumofilc Zobacz post
    Złoto
    Oooo – Aaaa – Eeee – Noooo i sławetny jak do tej pory ze spalania opon – sławetny z plucia na węgiel kamiennego i jarania nim - sławetny z kopcenia drewnem i sławetny z kopcenia zrembką między innymi tu na FM-ie @mtedeusz czyli z zadupia ukrainiec, również znany pod kryptonimem oponiarz - do swego lustrzanego odbicia dobił - a obecnie występujący pod kryptonimem operacyjnym TW j/w!!!

    Ciągle mnie to zastanawia – jakim sposobem opuszczasz gałąź swego stwórcy, swego protoplasty – Judasza???

    Aaaa gdzież się podziewa twoja połowica co wierszem pluje, co wierszem bluzga???

    Ciągle za tym patrzę i wyglądam ale ni widu ni słychu o tym jak wam się jara tym waszym niebieskim w tym waszym Atmosie???

    Nooo i by nie było, że z braku szacunku zapomniałem zapytać – Nooo cóż tam – Nooo cóż tam słychać u hieny i szakala - Nooo jak tam - nie charczą, nie plują???

  9. #22869
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.719

    Domyślnie

    samsu a gdzie się podział mtadeusz ? coś ucichło z jego strony .

  10. #22870

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    samsu a gdzie się podział mtadeusz ? coś ucichło z jego strony .
    Nic nie ucichło – pytanie do tego jest takie : jak to się stało, że jego konto : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8019081 jest zamknięte jak i jego świątynia o tytule „spalanie śmieci” też zamknięta została. Działa na YT pod posiadany kryptonimem operacyjnym TW rey112 a tu na FM-ie pomału zaczyna się rozkręcać : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8087125 – co i w tym temacie widać.

Strona 1144 z 1144