dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 107
  1. #61

    Domyślnie

    Nasz projekt nazywa się Marysia ale my nazywamy "Mery"

  2. #62
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ZOLTEK
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Nasz w ATRIUM ma nazwę Hacjenda ale my go nazywamy stodoła lub stodółka bo majster jak otworzył projekt to pierwsze słowa jakie powiedział to " ło matko,stodoła" . 19x14

  3. #63
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zibi645

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam prosiłbym o jak najwięcej fotek tego domku zaczynam go właśnie budować ,miałem już od ciebie kilka zdjęć ale komputer mi padł i przepadły chodzi mi o domek marysia

  4. #64
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    My kiedyś jeździliśmy na działkę, potem na budowę a teraz wreszcie wracamy DO DOMU i w tym prostym słowie zawiera się całe nasze spełnienie i szczęście, ze już innych nazw nie wymyślamy...

    Słowo dom ma dla mnie szczególne znaczenie bo całe życie mieszkałam w mieszkaniu w bloku...[/b]

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Mysle ze to fantastyczny pomysl! Nazwac dom - to jak dac mu dusze Tu, w Irlandii, w niektorych wsiach i miasteczkach, domy nie maja numerow, tylko nazwy!!! Nie mam pojecia, jak w tym orientuje sie listonosz, ale wspolczuje takiemu co przyszedl na zastepstwo!!!
    Nasz dom pewnie swoje imie odziedziczy od miejsca, w ktorym teraz mieszkamy, i ktore to miejsce pozwolilo nam na zgromadzenie kapitalu potrzebnego do budowy domu. Wiec bedzie to pewnie jakies z angilelska brzmiace Carrigwood, Firhouse albo spolszczony Dom pod Jodla (jesli uda nam sie zasadzic jodly). Zobaczy sie, ale nazwa bedzia na pewno!

  6. #66

    Domyślnie

    nazwa: sławek
    "w życiu piękne są tylko chwile"


    NIE NARKOTYKOM-jeżeli chcesz naprawdę się uzależnić wejdź na CZAT muratora

  7. #67

    Domyślnie -owo

    Domek szybko dostał nazwę od naszego dwusylabowego nazwiska według reguły np. Nowakowo, Kozakowo, Jaroszowo, Pawlikowo itd.
    a że nie jest to jeszcze dom z naszych marzeń - folder odnośnie spraw związanych z domkiem ma nazwę Galoczowo Małe
    Dodam, że mój mąż szybko przechwycił nazwę i baaardzo chętnie ją stosuje. Dla mnie nie była to tylko kwestia nazwiska. Moi rodzice budują się w Nochowie (Wlkp.) - małej mieścinie.. Ciągle słyszałam Nochowo to, Nochowa tam i chciałam mieć swoje -owo
    Prawo Van Herpena:
    Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać

  8. #68
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Nasz domek za chwilę zacznie się budowac, ale jak nazwac miejsce, które wybraliśmy do życia zastanawiałam się od dawna. Budujemy projekt Zadębie, owszem w bliskości dębów ale bez przesady, nie jest to nasza nazwa i brzmi dośc chropawo. I tak zupełnie naturalnie przyszło do nas.... Jankowo. Miłe dla ucha i serca, od imienia naszego synka - budujemy Jankowo pod modrzewiem i lipą
    Ale jestem sentymentalna, uch - ale nie będę sobie żałowac

  9. #69

    Domyślnie nasz domek

    Nasz 3 letni syn nazwał dom "wieliczeczka". Dodam że budujemy się w Wieliczce

  10. #70

    Domyślnie

    BIALY DWOREK
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  11. #71

    Domyślnie

    Koniczynka[/img]. Oczywiście czterolistna

  12. #72
    ELITA FORUM (min. 1000)
    aka-jonek

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1.039
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    252

    Domyślnie

    Nasz będzie tak jak my - po prostu - akajonek .Projekt mamy indywidualny więc bezimienny i trochę nam żal było tego NN...
    aka

  13. #73

    Domyślnie

    Moj faworyt to "opałek" ze strony ING.
    Będę musiał pomyśleć poważnie jeszcze raz nad nazwą bo "opałek"brzmi nieco obciachowo to musi być coś naprawdę harakternego
    BTW. Bardzo podoba mi sie idea nazywania domów

  14. #74
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    ja to mowie - Ty Ku....o ! albo złodzieju czasu
    Post sprzed dwóch lat ale jaki uroczy

  15. #75

    Domyślnie

    Jak zobaczyłam fundament to powiedziałam do ślubnego, jejciu! Kurnik budujemy czy dom!!
    I tak już zostało: choć KURNIK urósł w oczach

    Tylko jak mówię znajomy, że buduję Kurnik, to się pytają od kiedy zamierzam kury chodować?
    Gosia

  16. #76

    Domyślnie

    A mój się nazywa DOMECZEK

    ślicznie prawda

  17. #77

    Domyślnie

    a mój SKARBONA BEZ DNA niestety

  18. #78
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nika.j

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    110

    Domyślnie

    My kupiliśmy projekt domu Zenit i jakoś tak ciągle pisząc i mówiąc Zenit, Zenitek, Zenitka .... po jakimś czasie zrobił się Zenuś, Zenek

  19. #79
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    a na nasz domek wszyscy mówią

    SOWI DOMEK

    my wiemy dlaczego

  20. #80

    Domyślnie

    DOMEK POD BRZOZAMI a to dlatego że najpiękniejsze na naszej działeczce są zasadzone trzy brzozy które stwarzają cudowny nastrój miejsca ciepłego-takiego prawdziwego domu.Choć domu jeszcze nie ma i są narazie fundamenty.

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony