dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 170
  1. #21
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    No to :SŁO" Bo chyba krótszej niż 3 literki urzędnicy nie zaakceptują

  2. #22

    Domyślnie

    A co sądzicie o Leśnej?

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Moi rodzice mieszkali przy wiosennej, ale potem przemianowali ją na... jesienną . Obok jest jeszcze letnia i zimowa. Wiosenna też jest, ale w innym miejscu niż poprzednio.

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    A firma mojego ojca jest przy ul. Chorągwi Pancernej .

  5. #25

    Domyślnie

    Ja bym dał nazwę - Alternatywy, albo współcześniej - Dylematu.
    Jeżeli to robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

  6. #26

    Domyślnie

    O Alternatywy już myślałam lecz będę miała nr 1 a nie 4 a to już nie to samo

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Damro, moi rodzice mieszkają na Leśnej...piekna okolica

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Damro

    ... musisz pamiętać, że jeśli w miejscowości ( gminie !!! ) takowa nazwa funkcjonuje, to nie masz szans na wybraną nazwę.
    Nazwa musi uzyskać akceptacje Rady Gminy ( Miasta ).
    pozdro
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  9. #29

    Domyślnie

    Obok nas większość ulic była już "roślinna", więc naszą nazwaliśmy Jaśminowa. A jaśminy na działce i tak miały być
    Już w domku!!!

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Proponuję ulicę, która najbardziej pasuje do obecnych czasów:
    "Dzikiej kaczki".

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pontypendy
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Czytałam kiedyś, że ludzie dali nazwę swojej uliczce - Cudne Manowce.

  12. #32

    Domyślnie

    w Poznaniu jest osiedla Różany Potok, bardzo ładna nazwa,
    ja będę mieszkała przy osiedlu Literackim, i też czekam na nazwę ulicy, pewnie dadzą kolejne "literackie" , niestety, bo ja też lubię kwiatowe
    IMW

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał imwbudowa
    w Poznaniu jest osiedla Różany Potok, bardzo ładna nazwa,
    ja będę mieszkała przy osiedlu Literackim, i też czekam na nazwę ulicy, pewnie dadzą kolejne "literackie" , niestety, bo ja też lubię kwiatowe
    Różany Potok bo nieopodal przepływa Potok Różany.Nota bene według mnie tam jest chyba najlepsza lokalizacja na budowe domu na obrzeżach miasta Poznania...dlatego działki osiągają zawrotne ceny...
    A może? by zmusić gminę do utwardzania dróg nazwać ulice np.:
    ul.Zachlapanego Buta ,ul.Błota po kostki, ul.Bez utwardzenia itp...???

  14. #34

    Domyślnie

    o to by pasowało do mojej ulicy , to prawda na umultowie ceny są zawrotne, chociaż na Strzeszynie jeszcze gorsze. Chyba kupiłam tam działkę w ostatniej chwili, bo teraz (po roku), już by mnie nie było wogóle na nią stać (czasami za metr wystawiają 350 zł!) i działek na razie nie ma za dużo.
    IMW

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał areq
    Cytat Napisał imwbudowa
    w Poznaniu jest osiedla Różany Potok, bardzo ładna nazwa,
    ja będę mieszkała przy osiedlu Literackim, i też czekam na nazwę ulicy, pewnie dadzą kolejne "literackie" , niestety, bo ja też lubię kwiatowe
    Różany Potok bo nieopodal przepływa Potok Różany.Nota bene według mnie tam jest chyba najlepsza lokalizacja na budowe domu na obrzeżach miasta Poznania...dlatego działki osiągają zawrotne ceny...
    A może? by zmusić gminę do utwardzania dróg nazwać ulice np.:
    ul.Zachlapanego Buta ,ul.Błota po kostki, ul.Bez utwardzenia itp...???
    HEHE,dobre,ul.Błota po kostki ale się uśmiałam

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał imwbudowa
    o to by pasowało do mojej ulicy , to prawda na umultowie ceny są zawrotne, chociaż na Strzeszynie jeszcze gorsze. Chyba kupiłam tam działkę w ostatniej chwili, bo teraz (po roku), już by mnie nie było wogóle na nią stać (czasami za metr wystawiają 350 zł!) i działek na razie nie ma za dużo.
    O matko,to gdzie sątakie ceny za metr?

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał imwbudowa
    o to by pasowało do mojej ulicy , to prawda na umultowie ceny są zawrotne, chociaż na Strzeszynie jeszcze gorsze. Chyba kupiłam tam działkę w ostatniej chwili, bo teraz (po roku), już by mnie nie było wogóle na nią stać (czasami za metr wystawiają 350 zł!) i działek na razie nie ma za dużo.
    O matko,to gdzie sątakie ceny za metr?
    W mojej miejscowosci niektore dzialki nad brzegiem jeziora juz osiagaja prawie takie ceny za 1m2. Na razie dochodza do 250zl. Ale jest to niewielka miejscowosc na trasie Szczecin-Stargard
    A jeszcze 4 lata temu mozna bylo kupic tam ziemie na przetargarch za 65zl/m2. Mysle ze osiagniecie 350zl nastapi niebawem

  18. #38

    Domyślnie

    Na osiedlu gdzie mieszkam jest ul. Szczęśliwa, Żyzna, Zielona, Al. Róż, Jałowcowa, Morelowa, Urodzajna, Urocza (ładnie), Wrzosowa, Zajęcza, Nadziei (też ładnie).

    Mamy jeszcze inne ciekawe nazwy: Bukietowa, Chabrowa, Cisowa, Czereśniowa, Diamentowa, Bursztynowa, Gajowa, Kacza , Leśna, Lazurowa, Łąkowa, Piękna, Piaskowa, Paryska, Potokowa, Radosna, Różana, Słoneczna, Szmaragdowa, Śnieżna, Tęczowa, Wesoła, Wiosenna, Wolność, Zacisze, Zgodna.

    Ale jest też os. 'królewskie': ul. Sobieskiego, Piastowska, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Królewska.

    W Krakowie jest ul. Kupa. A w radio przed chwilą usłyszałam o ul. Ciołka

    Coś może wybierzesz.

    Pzdr
    Amor

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał imwbudowa
    o to by pasowało do mojej ulicy , to prawda na umultowie ceny są zawrotne, chociaż na Strzeszynie jeszcze gorsze. Chyba kupiłam tam działkę w ostatniej chwili, bo teraz (po roku), już by mnie nie było wogóle na nią stać (czasami za metr wystawiają 350 zł!) i działek na razie nie ma za dużo.
    O matko,to gdzie sątakie ceny za metr?
    Poznań, ale to są praktycznie działki miejskie, chociaż na uboczach mista, no ale do centrum jest tylko 7 km, po dobrych drogach (tzn. bezkorkowych prawie), w leśnych okolicach. Strzeszyn, na którym ja będę mieszkała, leży przy trzech jeziorach, oczywiście nie bezpośrednio. Jest autobus miejski (i nocny ), osiedle zupełnie nowe budowane w polu, ale są i bloki i dużo szeregowców, no i domów wolnostojacych. Jest to cudowna alternatywa dla osiedli blokowych, bo żyjesz na kupie trochę, blisko ludzi, ale u siebie. Ja jeszcze płaciłam 200 zł za metr, teraz można kupić w podobnej cenie (220-250), ale tylko duże działki powyżej 1000 m2.
    IMW

  20. #40
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tynia

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    35
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Ja też zastanawiam się nad nazwą ulicy.
    Cudne Manowce są suuuper! Ale pewnie inni mieszkańcy by się nie zgodzili... Podobnie z Sezamkową.
    Natomiast jaśminowa myślę że bez problemu by przeszła, poza tym obok też są ulice "roślinne". A jaśminy uwielbiam i mam zamiar je zasadzic na naszej działce.
    A może jeszcze takie propozycje: radosna, wesoła, przyjazna?

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony