dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Temat: Która kawa?

  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał frosch
    35. Twoje wargi trwale są ukształtowane w popijającej pozycji.
    Machinalnie spojrzałam w lustro.
    (Jeszcze nie są, znaczy można pić dalej)

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzyna kulpinska
    Pozdrawiam Kawoszy!
    Jakoze o kawce mowa mam pytanko- mam w domu takie cudo do przyrzadzania kawy o nazwie Senseo, cudo jest marki Philips, maz mieszkajac przez lata w Holandii sie do tej kawy przyzwyczail. Ja mu przezornie przy wyprowadzce do Polski zakupilam zapas ale sie skonczyl. Wrocilismy do kraju a tu nikt o takim cudzie nie slyszal i przez co nie moge dostac nigdzie takich specjalnych okraglych saszetek wlasnie do tego Senseo.
    W Kielcach przynajmniej. czy ktokolwiek slyszal lub ktokolwiek wie gdzie ja moge nabyc takie saszetki i zrobic mezusiowi jego ulubiona kawke?
    Bede bardzo wdzieczna.
    Piłam.W Polsce widziałam chyba w Auchan.Spróbuj tam.

  3. #63

    Domyślnie

    Dzieki wielkie , bylismy w zeszlym tygodniu u znajomych pod Amsterdamem i przywiezlismy caly karton, 3x taniej niz u nas, plus dwie nowosci - cappucino i specjalna dostawke do herbatki a co.
    Niestety w Kielcach nie ma Auchan-a (jak bedziemy u siostry meza w Wawie to sie rozejrzymy, a w Media Markcie ani widu ani slychu).
    Pozdrawiam.

  4. #64

    Domyślnie

    Pije (w duzych ilosciach) tylko ta kawe:

    I uwazam, ze jesli ktos duzo pije, to nie ma na lepszej (pod wzgledem zdrowotnym) kawy.

  5. #65

    Domyślnie

    Witam Kawoszy,

    Dzień bez kawy to dzień stracony
    Owszem, Astra oferuje dobrą kawę. Ziarnista przepuszczona przez ekspres ciśnieniowy daje fenomenalną piankę. Próbowałam też ziarnistą Woseby w granatowym opakowaniu i też była niezła. Pianka jakby mniejsza, ale ta smakowała mojemu mężczyźnie bardziej. W smaku rewelacyjna była kawa smakowa orzechowa z takiego sklepiku z kawą i herbatą na wagę. Faktycznie sam orzech Do kawy najlepiej śmietanka - najlepiej 15% lub kremówka . Coś chudszego odpada w przedbiegach. Kawa po wiedeńsku, czyli z bitą śmietanką jest fenomenalna.
    Poza specjalistycznym sklepem z kawami, jedynie Piotr i Paweł oferuje jakiś wybór kaw ziarnistych. Jak tylko Astra sie skończy, jako następne wypróbuje Esspresso Woseby. Po cenie oczekuje, że będzie lepsza niż poprzednie markowe.

  6. #66

    Domyślnie

    Dalmayer, też Lavazza
    Joanna
    domek

  7. #67
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Aktualnie Jacobs Cronat Gold albo Tchibo Exclusive. Tylko zaparzana (z braku ekspresu mam swój domowy sposób, ale nie powiem jaki bo mnie obśmiejecie ).
    Zdarza się też Lavazza ale ostatnio nabyta rozczarowała mnie brakiem tego czegos - to po prostu kawa, bez rewelacji.

    Najlepsza kawa, jaka piłam to były ziarna arabiki prażone przez moją mamę w pracy a potem mielone w domowym młynku. Miodzio!

  8. #68

    Domyślnie Senseo saszetki z kawą


    Jeżeli jeszcze nie znalazłaś coffee pads to skontaktuj się ze mną. Mam do sprzedania 100 sztuk oddzielnie pakowanych saszetek z kawą po 35.00PLN + koszty wysyłki to okokło 7,00PLN
    tel ) 880 596 734
    Ewa

  9. #69

    Domyślnie

    Tchibo kupowane w ich kawiarni w outlecie. Ja lubię zwłaszcza Wiener Melange. Kupuję świeżo mieloną, bo nie mam młynka.
    Pozdrawiam. Brigid

  10. #70

    Domyślnie

    Kocham kawkę od . Piłam już prawie każdą z ziaren i większość jest wyjątkowa dobra. Nie znalazłam nigdy lepszego sklepu.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 09-06-2022 o 13:23

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony