dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 70

Temat: Która kawa?

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wciornastek
    Cytat Napisał katarzyna kulpinska
    Rozumiem, ze nikt z Kawoszy nie zna odpowiedzi na moje pytanie, a szkoda....milego zapraszania sie na kawki zycze....
    Kasiu ależ wie tylko nie wie gdzie w Kielcach. W sieci sklepów typu Piotr i Paweł, oraz w Almie.
    Dzieki Wciornastek ,
    przegugluje i zobacze gdzie mam najblizszy.
    Pozdrawiam.

  2. #42

    Domyślnie

    Lavazza i Segafredo
    Koniecznie z ekspresu cisnieniowego (lub z czajniczka).

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzyna kulpinska
    Pozdrawiam Kawoszy!
    Jakoze o kawce mowa mam pytanko- mam w domu takie cudo do przyrzadzania kawy o nazwie Senseo, cudo jest marki Philips, maz mieszkajac przez lata w Holandii sie do tej kawy przyzwyczail. Ja mu przezornie przy wyprowadzce do Polski zakupilam zapas ale sie skonczyl. Wrocilismy do kraju a tu nikt o takim cudzie nie slyszal i przez co nie moge dostac nigdzie takich specjalnych okraglych saszetek wlasnie do tego Senseo.
    W Kielcach przynajmniej. czy ktokolwiek slyszal lub ktokolwiek wie gdzie ja moge nabyc takie saszetki i zrobic mezusiowi jego ulubiona kawke?
    Bede bardzo wdzieczna.
    Moze u jakiegos sprzedawcy bezposrednigo.Pare dni temu w biurze mojej lepszej polowy byl taki facet z prezentacja czegos takiego.Kawa w saszetkach,a do tego specjalny expres do kawy.Mozna bylo go u niego wydzierzawic z czym sie wiazala jakas stala miesieczna dostawa kawy,lub go kupic.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No dobra - Wam też powiem
    naboje do Senseo są do nabycia tutaj - wysyłka pocztą

    http://www.beltex.pl/
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzyna kulpinska
    Pozdrawiam Kawoszy!
    Jakoze o kawce mowa mam pytanko- mam w domu takie cudo do przyrzadzania kawy o nazwie Senseo, cudo jest marki Philips, maz mieszkajac przez lata w Holandii sie do tej kawy przyzwyczail. Ja mu przezornie przy wyprowadzce do Polski zakupilam zapas ale sie skonczyl. Wrocilismy do kraju a tu nikt o takim cudzie nie slyszal i przez co nie moge dostac nigdzie takich specjalnych okraglych saszetek wlasnie do tego Senseo.
    W Kielcach przynajmniej. czy ktokolwiek slyszal lub ktokolwiek wie gdzie ja moge nabyc takie saszetki i zrobic mezusiowi jego ulubiona kawke?
    Bede bardzo wdzieczna.
    chyba widziałem w Media Markt albo w Saturnie, na stoiskach z ekspresami

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Odp
    .Zawsze druga bo na spokojnie Ok12 30.i to jest to . W/g mojego podniebienia Sahara ,trzyma swoja jakosć .i jest OK. Pozdr.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  7. #47

    Domyślnie

    Dziekuje wszystkim za odpowiedzi!
    na razie udalo mi sie jedynie sprawdzic link od Nefer, ale niestety za paczke na 10 kawek chca 18 zl, tj jakies 2 razy tyle ile kosztuje w Holandii. Na szczescie okazalo sie ze w najblizszym czasie wybieramy sie tam na tydzien wiec kupie pare kartonow na zapas.
    A swoja droga zastanawiam sie czemu u nas wszystko musi byc jakies 2-3 razy drozsze niz tam? No moze nie wszystko ale rzeczy, ktore z pozoru sa nowoscia w Polsce a na zgnilym zachodzie to juz przebrzmiala piosenka.

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzyna kulpinska
    Dziekuje wszystkim za odpowiedzi!
    na razie udalo mi sie jedynie sprawdzic link od Nefer, ale niestety za paczke na 10 kawek chca 18 zl, tj jakies 2 razy tyle ile kosztuje w Holandii. Na szczescie okazalo sie ze w najblizszym czasie wybieramy sie tam na tydzien wiec kupie pare kartonow na zapas.
    A swoja droga zastanawiam sie czemu u nas wszystko musi byc jakies 2-3 razy drozsze niz tam? No moze nie wszystko ale rzeczy, ktore z pozoru sa nowoscia w Polsce a na zgnilym zachodzie to juz przebrzmiala piosenka.
    Bo (podobno) to jest przedstawiciel Egberta w Polsce ... no i niełatwo ich znaleźć A jeszcze jak dorzucisz koszty przesyłki..
    Ale może jeszcze gdzieś znajdziesz.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzyna kulpinska
    Pozdrawiam Kawoszy!
    Jakoze o kawce mowa mam pytanko- mam w domu takie cudo do przyrzadzania kawy o nazwie Senseo, cudo jest marki Philips, maz mieszkajac przez lata w Holandii sie do tej kawy przyzwyczail. Ja mu przezornie przy wyprowadzce do Polski zakupilam zapas ale sie skonczyl. Wrocilismy do kraju a tu nikt o takim cudzie nie slyszal i przez co nie moge dostac nigdzie takich specjalnych okraglych saszetek wlasnie do tego Senseo.
    W Kielcach przynajmniej. czy ktokolwiek slyszal lub ktokolwiek wie gdzie ja moge nabyc takie saszetki i zrobic mezusiowi jego ulubiona kawke?
    Bede bardzo wdzieczna.

    ostatnio widzialam w niemczech co dziwne sprzedaja te kawe w media markcie

  10. #50

    Domyślnie

    W knajpce to najchętniej pijam Lavazzę a w domu z braku porządnego ekspresu piję Nescafe Espresso - całkiem niezła jest.

    W robocie mamy w kuchni najtańszy Pedros - popularnie zwany jeste "dizlem" - okropieństwo straszne ale minimum 3 dziennie wypijam
    Pozdrawiam,
    Robert

    Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał julcik
    Nefer,a gdzie ją można kupić?Ew-ka,muszę spróbować
    Ja spotkałam tylko w Bomi. Muszę zajrzeć jeszcze do Piotra i Pawła - ten sam segmnet sklepów to powina być
    ja kupuję ta kawę właśnie w sieci sklepów Piotr i Pweł
    ale za niecałe 30 PLN

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał smutna lidka
    Cytat Napisał niktspecjalny
    czy nikt z was nie pije tej "frape" na zimno?

    czasami


    Nigdy. Jak kawa, to tylko gorąca. I nie lubie fusiastych Tylko rozpuszczalna z mlekiem.

    B.

  13. #53

    Domyślnie

    Sati waniliowa,
    porankiem jej aromat wypełnia całe moje mieszkanie

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Rozpuszczalna, marki nie będę reklamował bo i tak płacić nie bedą trochę cukru, bez mleka. Byle mocna Tak... ze 3 łyżeczki na kubek forumowy.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    lubię kawę ...dobrą .......czarną mogę wypić pod warunkiem ,że będzie z łyżeczką cukru , ale generalnie pijam z mlekiem conajmniej 7%
    Mleko odtłuszczone wzbudza we mnie takie wewnętrzne fuj i ukryte pfe

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał beti555
    Cytat Napisał smutna lidka
    Cytat Napisał niktspecjalny
    czy nikt z was nie pije tej "frape" na zimno?

    czasami


    Nigdy. Jak kawa, to tylko gorąca. I nie lubie fusiastych Tylko rozpuszczalna z mlekiem.

    B.

    Beti to tak jak ja
    goraca piekielnie, dosyc mocna ale z odrobina mleka i... miodu ostatnio - duzo lepiej smakuje niz z cukrema - tak jak herbaty nie slodze nigdy - to kawa odrobine slodka musi byc

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    i... miodu ostatnio - duzo lepiej smakuje niz z cukrema - tak jak herbaty nie slodze nigdy - to kawa odrobine slodka musi byc
    zgadzam się, ja slodzę miodem od dawna całkiem inny smak niż z cukrem, jak nie dpilnuję i zabraknie mi miodu to wolę wypic gorzką (kiedyś tylko taką sie piło) ale cukrem nie posłodzę

  18. #58

    Domyślnie

    U nas niestety nie ma Bomi,ani sklepów Piotr i Paweł.

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Mleko odtłuszczone wzbudza we mnie takie wewnętrzne fuj i ukryte pfe
    We mnie każde mleko to wzbudza

  20. #60

    Domyślnie Re: Która kawa?

    Cytat Napisał julcik
    Piszcie,która kawa Wam najbardziej smakuje.
    Jacobs Cronat Gold ze smietanka musi byc jak dla mnie

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony