Witam Forumowiczów

Do mojego domu przylega garaż z płaskim stropem na który prowadzi wejście z małżeńskiej sypialni. Taras "dla gości" jest na parterze - jak proponowalibyście wykorzystać ten prywatny taras.
Uproszczony szkic (== to drzwi, Tx-taras "dla gości"); strony świata dokładnie; slash'e powinny być pod kątem 45 stopni:

Ogród
Pn /
/ \
/ \
\ \
xxxx/\ \
Txx/ \ / Wsch
---==--\/
\
Dom \
|
| 4m
|
|
|
---------

Pd
Ulica


Moje pomysły są takie:
- jako solarium. Nie zapewni ochrony przed okiem sąsiadów patrzących też z piętra, ale od ulicy go nie widać,
- do zainstalowania kolektorów słonecznych. Gdzieś było rozwiązanie, że balustrada była z takichże. U mnie może byłoby małoopłacalne, ze względu na częściowe zacienienie,
- do wietrzenia pościeli,
- jako duże łóżko w upalne noce (ćwiczyliśmy z żoną coś takiego, ale w trochę odmiennych warunkach. TO JEST SUPER),
- ogród na piętrze. A może zamiast i tam dawać klinkier, to przy pn-wsch. ścianie porobić umocnienia, nadsypać ziemi i zrobić kaskadę zieleni?
W pierwszej fazie - raczej będzie niezagospodarowany.

Proponuję burzę mózgów - rzucajcie nawet dziwaczne pomysły, chociaż może nie idiotyczne. Przykład: jak mi ktoś każe posadzić na nim bez albo inny krzew, to pomysł trochę dziwaczny, ale wciąż realny. Jak mi ktoś poradzić posadzić sekwoję, to ...
Na razie nie analizujmy pomysłów ani od strony estetycznej, ani użytkowej, ani technicznej - zobaczymy jaką wyobraźnię mają Forumiści. W pewnym momencie coś wybiorę i wtedy przejdziemy do analizy.

No więc czekam na pomysły ciekawe, dziwne i zwariowane.