dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 53
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1048
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mila

    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    4

    Domyślnie

    co prawda jest już póżno,ale ze smakiem poczytałam przepisy jednak no cóż w lodówce pustka(taka dieta przed swietami)Ja w święta postawiłam na peklowaną szynkę już się moczy ale prawdę mówiąc nie wiem co z nią zrobic póżniej.Może znacie jakieś przepisy?

  2. #42

    Domyślnie

    Co do szynki to mogę poradzić.
    Możesz nadziać daktylami albo innymi rzeczami. Tzn ponakłówać i nadziać czymś. Owinąć w folię do pieczenia tą aluminiową i piec w piekarniku albo w prodziżu ok 1 godz pychotka. pozdrawiam.

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Mniam mniam.

  4. #44

    Domyślnie

    chyba jakis niemrawy ten w watek - wszyscy siedza w kuchni i dlubia w miesach i mazurkach. ciekawe, czy po swietach chetniej bedziemy tu zagladac, oddajac sie wspominkom...

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    Ja ostatnio wszystkie mięsiwa piekę w foliowym piekarniku. Rewelacja. Po pierwsze mięsa są soczyste,po drugie nie przypalają się, po trzecie nie trzeba potem zmywać gara. Mięso po upieczeniu albo w tej samej foli przechowuję w lodowce do czasu spożycia albo podaję od razu. A rybka z jarzynkami, lekko w tej folii podlana winkiem..........poezja.
    Polecam Wam też moją ulubioną stronę www o jedzonku: http://www.mniammniam.pl/.
    Grzesiu ( głównodowodzący tą strnką) jest "the best".
    Pozdrawiam jajecznie

  6. #46
    Guest

    Domyślnie

    Polecam jaja faszerowane.
    Żółtka plus trochę majonezu szczypiorek,sól,pieprz.Ponakładać do przekrojonych połówek.
    Udekorować albo nie (oliwką,rzodkiewką).Mistrzostwo świata i szybko się robi.
    Nic tu nie słyszę o białej kiełbasce.Jak tak można??

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    Biała kiełbaska, mniam mniam. Ja ją piekę na patelni z majerankiem i cebulką. Gotowanej u mnie nie lubią. Śniadanie bez niej się nie obędzie.

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    Z chrzanem?
    mam nadzieję,że tak...

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    O serniku też cisza.....

  10. #50

    Domyślnie

    moi wlasnie wcinaja sernik wykonany osobiscie przez mojego 17-letniego syna. Chwala i chwala: puchaty, wilgotny, pachnacy prawdziwa wanilia, niezbyt slodki, prawie 20cm wysokosci.... mmmmmm

  11. #51

    Domyślnie

    No i po świętach jesteśmy ponajadani
    Ja już kuchni i garów i zmywania mam dosyć. Ten tydzień będzie przynajmniej u mnie, bez gotowania, samowolka w kuchni co kto chce niech sobie gotuje, bo mi się już nie chce
    Na śniadanko wielkanocne u mnie obowiązkowo była swojej robotki biała kiełbaska odparzana pychotka, wszystko poszło a ja tylko donosiłam i donosiłam gdzież się to wszystko zmieściło ???

  12. #52

    Domyślnie

    Przyszła wiosna, cieplutko, więc czas na radosne grillowanie. Szcególnie teraz, gdy zaczyna się długi majowy weekend
    Ja przeważnie piekę kurze skrzydełka wymoczone w wcześniej w jakiejś marynacie, teraz marzy mi się pstrąg z ziołami, pyszna jest też zgrillowana domowa kaszanka ( tzn kaszankę robi moja Mama a ja tylko wrzucam na ognicho ).
    Napiszcie, co Wy wrzucanie na ruszt.
    Pozdr. B.

  13. #53

    Domyślnie

    Hejka Becik widzę , że tylko z nas takie wielkie kuchary !!!

    Ja na grilka robię kurczaczki palce lizać. same udka z podudziami w marynatę swojej roboty pikantno kwaśną i po tym udeczka są pychotka. - - Pierwszy grilek 2003 w dłuugi weekend (1maja) niemogę się doczekać.

    A jeszcze polecam pieczone banany z miodem na grilku. to na deserek, ale znika w oczach i do piwka pyszności

    Pozdrawiam grilkowiczów i strzelam piwkiem do was

  14. #54

    Domyślnie

    On 2003-04-30 08:38, emems wrote:
    Hejka Becik widzę , że tylko z nas takie wielkie kuchary !!!
    Bez przesady, pisałam już że nie mam czasu na kucharzenie - bo mam też parę innych ulubionych zajęć. W długi majowy weekend planuję też zwizytować swoją budowę i ( przede wszystkim )przywrócić do łask ukochane dwa kółka . Zresztą gdzie mi tam z moimi pieczeniami do Twoich wędzonych kiełbasek .
    Zaintrygowały mnie te banany z miodem - czy mogę poprosić o jakieś szczegóły? Aha, na stronie mniammniam znalazłam fajny przepis na szaszłyki z pieczarek i cebuli - też pewnie wypróbuję.
    Pozdrawiam i smacznego. B.

  15. #55

    Domyślnie

    Chyba czas odswieżyć ten wątek sezon grillowy niebawem niestety dobiegnie końca co tam dobrego przyrządzaliscie?

  16. #56

    Domyślnie

    A co powiecie na udziec indyczy pieczony z miodem i przyprawami
    Jest pachnący i chrupiący a do tego surówka z kapust różnych z sosem vinegret plus białe wytrawne Bordeaux

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Mmmmmm, mniam niam.

  18. #58

    Domyślnie

    Grzybki!
    Kanie w panierce, maślaki w śmeitanie, borowiki zamrożone do świąt (wtedy będą w śmietanie). Duuużo grzybów. Resztę suszyć.
    A z grilla: borowiki w plasterki, boczek w plasterki, cebula w plasterki, posolić, popieprzyć, rzucić kawałek pomidora, sera - zawinąć w folię - takie papiloty i na grilla - pyyyyszne!

  19. #59

    Domyślnie

    Heeej.. no wreszcie coś drgnęło... zakurzył się ten wątek....

    Kobietki kochane.... piszcie co gotujecie... i inne takie tam..

    U nas grzybów moc.. aż przerabiać nie ma jak i kiedy... i jak jest po grzybobraniu to grzyby je się do wszystkiego

  20. #60

    Domyślnie

    Kanie - teraz obfitość - a przepisów mało.
    1.Wiadomo - nieśmiertelna kania a'la schabowy - w panierce (mąka jajko bułka)
    2. Kania w cieście naleśnikowym, uprzednio przyprawionym solą i pieprzem - i na patelnię ją
    3. Na masło rzucone rwanek kawałeczki kani, cebulka, sól, pieprz - a potem jak usmażone - to na kromeczki tostowe - i do piekarnika. Serem można posypać - mniam mniam. Mniam. Mniam, mniam...
    Joasia Jasia
    -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
    http://www.murator.com.pl/forum/view...=4747&start=60
    komentarze:
    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4756

Strona 3 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony