dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 19
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 377
  1. #1

    Domyślnie

    Ja już wybrałem projekt swojego domu. Z tymi, którzy są obecnie na etapie poszukiwania projektu domu dla siebie, z chęcią się podzielę adresami stron www około 50 moim zdaniem najlepszych pracowni mających swoje strony w internecie. Na przeglądaniu tych stron spędziłem 3 miesiące...
    Pozdrawiam
    Grzegorz

  2. #2

    Domyślnie

    Grzegorz,
    my jestesmy na etapie szukania orginalnego projektu.. efekt jest taki, ze mamy juz tego dosc. Prosze podaj namiary na swojego architekta, lub innych, wartych polecenia architektow.

    Dzieki.
    Nula

  3. #3

    Domyślnie

    Nula
    Skąd ja to znam? Rzeczywiście wybrany przez siebie projekt adaptowałem u tego samego architekta, który go stworzył i to tak fundamentalnie, że praktycznie powstał nowy projekt domu. Wszystko to kosztowało mnie 4000 zł. Architekta, pomimo że z projektu domu jestem obecnie bardzo zadowolony nie mogę Ci polecić, bo przeszedłem z nim koszmar. Miał swoją własną wizję i musiałem z nim bardzo walczyć aby zrealizować moje własne marzenia. Ufff!
    Te adresy, które ściągnąłem z internetu mają w założeniu tylko pomóc w wyborze (zleceniu opracowania projektu indywidualnego) tym, którzy są obecnie dopiero w "fazie początkowej".

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    Reda
    Posty
    1.021
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Grzegorz63 pisze sie na adresy. Przeslij prosze na [email protected]
    Pozdrowienia

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cześć Grzegorz63!
    Zaskoczyłeś mnie tą ilością biur projektowych,bo mam adresy ok.40 polskich i trochę zagranicznych http://www.projekty.domow.pl/
    Tą stronę znalazłem gdzieś na forum.

    Proszę Cię prześlij te brakujące. Swoja drogą mam już wstręt do oglądania projektów ale kto wie, może znajdzie się jeszcze lepszy projekt od dotychczas wybranego. Klamka jeszcze nie zapadła.
    Pozdrowienia RB

  7. #7

    Domyślnie

    Cześć Grzegorz63!
    Zaskoczyłeś mnie tą ilością biur projektowych,bo mam adresy ok.40 polskich i trochę zagranicznych http://www.projekty.domow.pl/
    Tą stronę znalazłem gdzieś na forum.

    Proszę Cię prześlij te brakujące. Swoja drogą mam już wstręt do oglądania projektów ale kto wie, może znajdzie się jeszcze lepszy projekt od dotychczas wybranego. Klamka jeszcze nie zapadła.
    Pozdrowienia RB

  8. #8

    Domyślnie

    RB
    Ja też mam już wstręt. Dlatego wyciąłem je już definitywnie z folderu "Ulubione". Tym, którym przesłałem folder proponuję po rozpakowaniu skopiować go w C:\WINDOWS\Ulubione. Wówczas przeglądanie jest łatwiejsze (to dla tych, którzy ewentualnie nie wiedzieli).

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Wojciech Nitka

    Zarejestrowany
    Aug 2001
    Posty
    1.634

    Domyślnie

    RB,
    tego zapewnie nie masz - działa od kiku dni - projekty domów drewnianych - http://www.szkielet.com.pl/projekty

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bodzieks

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Najbardziej oryginalny projekt to taki który od samego początku jest wykonywany przy współpracy z biurem architektonicznym lub indywidualnym architektem.
    Proponuję zajrzeć na stronę http://www.emjot.cad.pl i ew. skonsultować się drogą mailową lub telefoniczną.

    Jest to architekt który do tej pory współpracował (i współpracuje) z pracowniami architektonicznymi warszawskimi i łodzkimi. Oprócz projektów budynków również projekty wyposażenia wnętrz.


  11. #11

    Domyślnie

    Witam,

    Szukam architekta tylko nie mam pojęcia gdzie się oni ogłaszają?? Mam szukać przez pracownie ??? Jeżeli wiecie gdzie mogę znaleźć , w jakich gazetach to proszę o informację.
    Jestem z Warszawy.

    Dziekuję i pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    Spróbuj OFERTY, są dwa wydania tygodniowo. Jest tam trochę pracowni i indywidualnych architektów.

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie Wpisujcie linki do pracowni architektonicznych

    Ogromna prosba do czesci forumowiczow Wpisujcie linki do pracowni zktorej podoba sie projekt. Bedzie latwiej go ocenic

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    www.archipelag.pl

    parterowy autor wojciak Irma II - taki buduje ( link w moim dzienniku budowy)

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    http://www.archon.com.pl/

    Duży wybór różnorodnych projektów.

  17. #17

    Domyślnie

    [img]TESKA Gratuluje. Jest jeden z nielicznych projektow, ktore mnie podobaja sie. Czy budujesz z poddaszem uzytkowym? A tak w ogole, co zmienilas w projekcie[/img]

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    aleksandryta

    podniosałm dach na 25 st
    zrezygnowalam z jedenj łazienki ( jest nas ciagle w domu szt 2 )
    poddasze mam nieuzytkowe bo nie potzrbuje takiego ,bede tylko miała tam graciarnie
    a tak cała reszta jest ok
    a i zmienialm wymiary okien, wiekszosc 150x150 jedno 150x180 ...wiecej jest swiatła w domu..

    Domek wyglada ok..

  19. #19

  20. #20

    Domyślnie

    acha zapomnialam dodac, ze chodzi o tomaszka

Strona 1 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony