dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie grzejnik-drabinka w łazience nad wanną-czy to dobry pomysł?

    Witam!
    pytanie jak w temacie, właśnie robi się u nas ogrzewanie i hydraulika i mąż wymyślił takie miejsce na drabinkę, a ja nie jestem przekonana
    Zaletą będzie cieplutki ręcznik pod ręką przy wychodzeniu z kąpieli, ale co z estetyką?, ma ktoś tak, proszę o opinie!!!!, to pilne bo grzejnik wisi ale mogę jeszcze przeforsować jego przewieszenie na ścianę za wanną, pzdr

  2. #2

    Domyślnie

    To dobre miejsce do suszenia prania (np. w zimie) - ściekająca woda będzie kapać do wanny, a nie na podłoge.
    Druga strona medalu jest taka, że nie będzie to estetycznie wyglądać, napewno nie lepiej jak jakiś wzór z ładnych płytek czy dekorów.
    Czy jesz najtańsze jedzenie z hipermarketu? Kupujesz najtańsze ubrania? Nie?
    Ale dom to chcesz wybudować jak najtaniej? Niestety. Cena=Jakość

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pietrov
    To dobre miejsce do suszenia prania (np. w zimie) - ściekająca woda będzie kapać do wanny, a nie na podłoge.
    Druga strona medalu jest taka, że nie będzie to estetycznie wyglądać, napewno nie lepiej jak jakiś wzór z ładnych płytek czy dekorów.
    no właśnie, mój mąż podał ten sam argument - pranie, czasem coś w zimie trzeba powiesić żeby ściekło, a pralni nie mam, muszę tam jechać i chyba odkręcę ten grzejnik i będę go dopasowywać do tych kawałków ścian bez armatury fachowiec pewnie nie będzie zadowolony ale w końcu to ja będę płacić za poprawki w tynkach, które on teraz tak misternie "pruje"

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgo77
    Cytat Napisał Pietrov
    To dobre miejsce do suszenia prania (np. w zimie) - ściekająca woda będzie kapać do wanny, a nie na podłoge.
    Druga strona medalu jest taka, że nie będzie to estetycznie wyglądać, napewno nie lepiej jak jakiś wzór z ładnych płytek czy dekorów.
    no właśnie, mój mąż podał ten sam argument - pranie, czasem coś w zimie trzeba powiesić żeby ściekło, a pralni nie mam, muszę tam jechać i chyba odkręcę ten grzejnik i będę go dopasowywać do tych kawałków ścian bez armatury fachowiec pewnie nie będzie zadowolony ale w końcu to ja będę płacić za poprawki w tynkach, które on teraz tak misternie "pruje"
    podbijam

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc to nie wiem, czy ten sam grzejnik będzie gdziekolwiek estetycznie wyglądał, skoro nad wanno nie wygląda estetycznie. Nie bardzo czuję te argumenty.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Prawdę mówiąc to nie wiem, czy ten sam grzejnik będzie gdziekolwiek estetycznie wyglądał, skoro nad wanno nie wygląda estetycznie. Nie bardzo czuję te argumenty.
    masz rację, grzejnik piękny nie jest, ale
    ja po prostu łamaga jestem trochę znaczy roztargniona i już widzę jak zawadzam o niego wstając z wanny, no nie pasował mi tam w żaden sposób i właśnie byłam na budowie i kazałam go przesunąć i już,a czy zrobiłam dobrze to się okaże, pzdr

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgo77 Zobacz post
    masz rację, grzejnik piękny nie jest, ale
    ja po prostu łamaga jestem trochę znaczy roztargniona i już widzę jak zawadzam o niego wstając z wanny, no nie pasował mi tam w żaden sposób i właśnie byłam na budowie i kazałam go przesunąć i już,a czy zrobiłam dobrze to się okaże, pzdr
    I jak to był dobry pomysł?

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dari20

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Hej, ja znam problem, miałam tak w poprzednim mieszkaniu. Może, jeśli koszty nie grają roli, spojrzycie na grzejnik od imers? Moja teściowa kupiła i jest zadowolona. Wzięła taki, że nie haczy, a jeszcze fajnie wygląda. To tylko luźna propozycja, ja byłam zaskoczona, jak coś takiego u niej zobaczyłam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony