dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie DO WSZYSTKICH PRZED ZAKUPEM DACHÓWKI!!

    gorąca proźba moi drodzy... jestem równierz przed kupnem dachówki ceramicznej .. niestety w mojej miejscowości wybór jest dosyć ograniczony... jestem raczej zdecydowany na kolor i kształt.. antracyt, ciemny grafit, po prostu nie bardzo czarna.. . o kształcie falistym, podwójne s, średzka... bardzo proszę was o podanie jakie dobe ceny i upusty udało wam się znaleźć lub wynegocjować... jesli chodzi o firme to nie mam szczególnych typów.. z góry dziękuje..

  2. #2

    Domyślnie

    To niestety nie to co rok temu gdy tanio było! Wszystkie drozeją z dnia na dzień bo ceramicznej brakuje a i robotników jakby mniej. Kup po krótkim rozpoznaniu bo zostaniesz do wiosny.

  3. #3

    Domyślnie

    podnoszę watek..

    tak mi też powiedziano żebym się decydował dzis bo jutro może nie byc...
    ale jak mozna lekka reka wydać 20 tyś (sama ceramika) nie orientując sie gdzie indziej... więc pytam was drodzy forumowiecze..

  4. #4

    Domyślnie

    Musisz przelecieć się po hurtowniach i zrobić wycene
    Co region to cena
    A i zależy jaka klasa dachóweczki i od tego co hurtownik ma na stanie
    Prawdą jest że np rupp trudno dostać bo syriusa 13 produkują od kwietnia i nie ma co im zalegać w magazynach
    Ja jestem świeżo po decyzji i zamówieniu rupp ceramika syrius 13 ale w kolorze czerwień miedziana angobowana cene za dachówke wycisnełam na 26,66 za m2 netto
    dachówke wybrałam po obszernej lekturze forum

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony