dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 16
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 312
  1. #281
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    28-10-2012 niedziela

    Jeszcze w tą środę z okien salonu podziwiałam naszą Złotą Polską Jesień. Przepiękne kolorowe liście powolutku spadały z drzew,chryzantemy rozwinęły ostatnie pąki a róże nadal rozkwitały Ja skuszona promykami słońca wyszłam na taras, w zaciszu popijałam kawkę, chyba już ostatnią w tym sezonie. Minęło zaledwie kilka dni i obraz z okna zmienił się diametralnie.....wczoraj spadł pierwszy śnieg.








    i zimowo




    bałwanek
    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 28-10-2012 o 16:48

  2. #282
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Moi Kochani


    Przy wigilijnym stole,
    Łamiąc opłatek święty,
    Pomnijcie, że dzień ten radosny
    W miłości jest poczęty;

    Że, jako mówi wam wszystkim
    Dawne, prastare orędzie,
    Z pierwszą na niebie gwiazdą
    Bóg w waszym domu zasiądzie.

    Sercem Go przyjąć gorącym,
    Na ścieżaj otworzyć wrota -
    Oto co czynić wam każe
    Miłość - największa cnota
    .
    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 23-12-2012 o 21:24

  3. #283
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    30-12-2012 niedziela

    Święta, święta i po...... wiele przygotowań- zakupy,gotowanie,prezenty,sprzątanie.... a one minęły nie wiadomo kiedy, tak szybciutko.
    Bez białego puchu i mrozu a zaledwie kilka dni a wcześniej było pięknie-biało i mroźno. Miałam wrażenie jakby to było "Déjà vu" (deżawi) z poprzedniego roku







    Pomimo pełnej torby wspaniałych prezentów jakie przytaszczył pod choinkę Mikołaj, tym najpiękniejszym i zarówno wielką, wspaniałą niespodzianką okazał się powrót kotka Mini Mini. Zaginął nam z początkiem grudnia a nawoływania, poszukiwania nic nie dały. Za oknami mrozy, śnieg, serce pękało mi z żalu gdy pomyślałam, że nie ma się gdzie skryć, nie ma co zjeść, że błąka się po obcej okolicy przeganiany przez inne koty, psy i niejednokrotnie przez ludzi. Było mi strasznie smutno gdyż wcześniej nie zaznał szczęścia, był prawdopodobnie bity i dlatego opuścił swoją opiekunkę i wybrał nasz dom, a my daliśmy mu schronienie, pełną miseczkę i naszą sympatię. Bardzo go pokochaliśmy. Nie oddalał się od domu a w zimowe noce zawsze wracał do domu a tu nagle zniknął !!!! Przypuszczam ,że komuś się nie podobał i postanowił się go pozbyć, wywiózł go gdzieś daleko .....
    Ale On wrócił, bardzo dzielny kotek !!!! Co prawda chudy i strasznie głodny ale cały i zdrowy!!!! To wszystko o czym marzyłam pod choinkę się spełniło





    Jeszcze jedną niespodziankę zrobił nam Murator, bo okazało się , że w styczniowym wydaniu miesięcznika pojawił się artykuł z naszym Przytulnym a pod choinkę otrzymaliśmy ten egzemplarz.








    Przed nami Nowy Rok 2013 Jaki będzie? tego nie wiem ?
    Chciałabym aby przyniósł Nam i Wszystkim: radość, żeby był pełen miłość, pomyślność, żebyśmy przeżyli go w zdrowiu i szczęściu a z ostatnią zdartą kartką z kalendarza odeszły wszystkie złe chwile i nastroje, żeby Nowy Rok spełni nasze marzenia zawodowe i te osobiste
    Sylwester tego roku spędzamy w gronie wspaniałych i niepowtarzalnych sąsiadów
    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 30-12-2012 o 17:44

  4. #284
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    09-01-2013 środa

    To był chyba najtrudniejszy moment w moim życiu, wczoraj na drugą stronę tęczy przeprowadziłam Moją , Naszą Kochaną Sonię.
    Nigdy nie przypuszczałam, że będzie to dla mnie najtrudniejsza decyzja w dotychczasowym życiu.
    Chorowała od lipca , wiedzieliśmy, że ma nowotwór złośliwy i "przygotowana byłam" , że któregoś dnia odejdzie ale gdy nadchodzi ta chwila -ból jest ogromny Nie jadła od kilku dni a nawet jak cokolwiek przełknęła to wszystko zwróciła, prawie już nie piła, ciężko oddychała , widziałam, że cierpi. Musiałam podjąć decyzję czy będzie jeszcze parę dni z nam ale będzie cierpieć czy ulżę jej cierpieniu i podejmę decyzję o jej eutanazji. Codziennie zmagałam się z tą trudną decyzją, codziennie mnóstwo wylanych łez i ogromy ból w sercu. Wczoraj pomyślałam, że jestem egoistką trzymając ją dalej przy życiu, bo to już nie było życie z którego mogłaby się cieszyć to jedno cierpienie ale z drugiej strony ja mogłam ją jeszcze dotykać , przytulać, głaskać , mówić do niej..... ale Ona już nie chciała patrzeć w moje oczy, spuszczała wzrok na dół
    O Boże ! mam nadzieję , że nie myślała, że moja decyzja to nie pozbycie się problemu, że czuła , że chcę jej pomóc!!!! Byłam przy niej do końca, tuliłam ją....tak szybko usnęła a po chwili jej serduszko przestała bić. To było dla mnie bardzo trudne , decyzja o jej życiu lub śmierci spoczywała w moich rękach , cały czas biję się z myślami czy postąpiłam słusznie?
    Przywieźliśmy ją do domu, położyliśmy w jej posłaniu i wydawało się, że nic się nie stało, że spokojnie śpi ....
    Noc była bardzo trudna, nie mogłam zasnąć, głowa pękała z bólu a dziś nie jest lepiej. Każde miejsce przypomina mi ją , rano czekałam jak zadrapie w drzwi naszej sypialni żeby ją wpuścić , czasem zapominam się i nadsłuchuję jak ciężko oddycha .... nie przypuszczałam, że tak bardzo ją pokocham i tak bardzo będzie mi jej brakować. Była moim najwierniejszym przyjacielem !!!!
    Dziś zakopiemy ją w naszym ogrodzie , żeby mogła być ciągle z nami ...latem lubiła biegać po trawce....
    Jest przy mnie kotek, tuli się do mnie ale nie zastąpi mi Jej , razem z Sonią odeszła cząstka mnie i już nic mi jej nie zastąpi. Podjęłam decyzję, że nigdy więcej nie będę miała pieska Ona była pierwszym i ostatnim pieskiem w naszym domu. Bardzo przywiązuję się do wszystkich żywych istot i bardzo wiele mnie kosztuje rozstanie z nimi. Jak pomyślę , że kiedyś będę to musiała to samo przeżywać ..... boję się strasznie.

    Wczoraj usłyszałam od mojej córki która była zapłakana, że ktoś jej powiedział " czego płaczesz to przecież tylko pies" niektórzy ludzie nie mają uczuć , nie mają serca!!!!! oby takich było jak najmniej!!!!!!!

    Mam nadzieję, że teraz Sonia biega po łąkach , nie czuje bólu i jest tam gdzie teraz jest- jest szczęśliwa!!!!





    Ona zawsze musiała być blisko mnie

  5. #285
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    22-03-2013 piątek

    Zawitała wiosna ale tylko kalendarzowa
    Pogoda płata figla, jeszcze parę dni temu było w miarę ładnie, stopniał śnieg i kiedy w ogrodzie zrobiło się zielono od trawki a spod kory powolutku, nieśmiało zaczęły wydostawać się pierwsze listki tulipanów i hiacyntów, nagle znowu nadeszło ochłodzenie i spadł śnieg ....po raz kolejny cały ogród zasypało, przedtem zdążyłam umyć już okna.
    Planowałam prace w ogrodzie ale niestety trzeba poczekać do roztopów i nadejścia tej prawdziwej wiosny więc postanowiłam w tym czasie odnowić a raczej całkowicie zmienić jeden z pokoi, tym razem metamorfozie uległ pokój Karoliny i Michasia.
    Jak wyszło? bardzo fajnie teraz jest taki przytulny, ciepły, jasny Białe meble z połyskiem optycznie powiększają przestrzeń a dzięki pojemnej szafie oraz komodom z przepastnymi szufladami ta nie do końca duża powierzchnia została teraz lepiej zorganizowana a i Michaś zyskał swój mały kącik Brakuje białych żaluzji, zdjęć Michałka nad sofą i kilku ozdóbek ale to już drobiazgi Uwielbiam teraz tam przesiadywać Pozostał do zmian jeszcze pokój syna, ale myślę, że nie wcześniej go zrobimy niż jesienią lub za rok.

    Oliwkowa ściana i o nieco ciemniejszy kolor wykładziny na podłodze oraz podobnego koloru zasłony ocieplają białe ściany i meble, a żółte dodatki wprowadzają nieco weselszy nastrój





    To kącik Michałka






    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 05-11-2013 o 12:08

  6. #286
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    02-04-2013 wtorek

    Piszę już poświątecznie dla upamiętnienia tych nadzwyczajnych dni , żeby było co wspominać
    Żeby nikomu się nie myliło - to były Święta Wielkanocne




    W pierwszy dzień świąt mieliśmy następną dostawę świeżego śniegu ale to nie był koniec ...
    Dopiero dziś mamy dodatnią temperaturę i nareszcie zza chmur wyjrzało słoneczko a zwały śniegu topią się powolutku
    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 02-04-2013 o 13:53

  7. #287
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    18-08-2013 niedziela

    Po kilku miesiącach ciszy w końcu przyszedł czas aby wkleić kilka zdjęć z obecnego ogrodu. Niewiele się zmieniło, pomijając fakt, że rośliny rosną i z roku na rok powstaje większy gąszcz, z którego już nie jestem w pełni zadowolona Posadziłam dwa klony w miejscu wierzb, dorobiliśmy kawałek skalniaka, wycięłam wiśnie które marnie owocowała a na gąszcz który zapanował na rabatkach też znalazłam sposób- obdarowała roślinkami sąsiadów Przesadziłam też lawendę , która zwabia swoimi pięknymi kwiatami ogromne ilości motyli i innych owadów jak również zachwyca swoim wyglądem przechodniów.
    Sporo się również działo za sprawą przemiłych sąsiadów, którzy mieszkają obok nas. Tak, nasza ulica jest wyjątkowa, ludzie przemili i uczynni . Zorganizowaliśmy sobie przejażdżkę rowerową "na rybkę", obyły się mecze (niestety były "ofiary" i mecze się skończyły) kilka domowych imprez większych i mniejszych , pamiętamy o naszych urodzinach imieninach i rocznicach ....jednym słowem jest sympatycznie
    Wklejanie zdjęć zacznę od frontu a tu do wejścia zaprasza gości cudownie pachnąca lawenda



    Ponieważ wszystkie drzewka które wsadzałam w donice nie wytrzymywały bez słońca dłużej niż sezon (północna strona) to w tym roku obsadziłam je niecierpkami i jest znacznie lepiej a roślinki uginają się od kwiatów.

    ciąg dalszy od strony frontu






    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 22-08-2013 o 15:55

  8. #288
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    róża z ogromną ilością kwiatów , taki widok miałam z okna kuchni




    "dobudowany" nowy kawałek skalniaka


    piękna sosenka

    ogród od południa










    taras- w tym roku panuje tu tylko czerwony kolor





    lawenda w narożnym skalniaku




    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 22-08-2013 o 15:53

  9. #289
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    nasz ogród widziany z góry









    I na tym zakończę pokaz ogrodu, życząc tak ciepłego i wspaniałego lata jakie panowało tego roku -za rok
    Co prawda do końca kalendarzowego jeszcze daleko ale nawet jeśli pogoda spłata nam figla to i tak będziemy je wspominać jako udane, pełne słońca i upałów
    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 18-08-2013 o 17:46

  10. #290
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    21-08-2013 środa

    Co roku robiłam bardzo dużo zdjęć moim roślinką , dziś przeglądając je byłam w szoku jak pięknie wyrosły , niektórych już nie ma, są za to inne .... i trochę żałuję, że w tym roku zabrakło mi czasu na fotografowanie. Pokażę więc te które mam.
    Zacznę od róż , kilka z nich










    kwiaty w donicach (w tym roku na czerwono )










    i z rabat












    Kwiatów było sporo więcej, ale nie uwieczniłam ich piękna na zdjęciach , w przyszłym roku na pewno to zrobię
    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 22-08-2013 o 15:40

  11. #291
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    30-08-2013 piątek

    Dla tego przystojniaka zaniedbałam swój dziennik ale tak go kocham , że zrobiłabym to samo za rok
    Przebywanie z Nim to największa moja radość


    Nasz mały "model" pozuje dla firmy : TOP SECRET





    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 05-11-2013 o 12:18

  12. #292
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    01-09-2013 poniedziałek

    29sierpnia
    obchodziliśmy 26-tą rocznice ślubu.
    Każda rocznica jest powodem do dumy, oraz by ją świętować.
    Tworzenie szczęśliwego, trwałego związku wymaga pracy, cierpliwości, szczerości ale przede wszystkim prawdziwej miłości z obydwu stron. Były życzenia, kwiaty, kolacja ....osobiście życzę sobie kolejnych lat w szczęściu i miłości u boku męża, który jest : kochany, wyrozumiały, troskliwy, czuły i wciąż we mnie zakochany Oczywiście Jego uczucia są odwzajemnione
    A w sobotę mieliśmy wizytę naszych sąsiadów, są wspaniali bo pomimo małych przesunięć w czasie wszyscy się stawili i odśpiewali "sto lat"
    Mieć takich sąsiadów to prawdziwy skarb
    Dziękuję Wam za życzenia, kwiaty a przede wszystkim za pamięć!!!!

    Tort od Karoliny i Michałka


    Moi sąsiedzi







    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 02-09-2013 o 18:32

  13. #293
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    06-11-2013 środa

    Lato było piękne, nie żałowało nam słońca i gorących dni, minęło tak szybko..... w ogóle ten czas biegnie jak szalony. Znowu mamy jesień a zaraz zimę i oczekiwać będę na wiosnę na pierwsze listki, kwiatki. Kiedyś dni mijały jakoś woniej, teraz ledwo wstanę i już am złudzenie jakbym gdzieś zgubiłam kilka godzin po drodze za chwilę robi się ciemno i trzeba znów kłaść się spać.
    Dobra, koniec narzekania , bo nie to chciałam napisać , chciałam pokazać kolejną zmianę w domu. Jak już pisałam wcześniej planowaliśmy, że na jesień zrobimy metamorfozę w pokoju Michała. I w końcu po tych kilku latach doczekał się dużej szafy, gdzie swobodnie może pomieścić swoją garderobę
    W tym "męskim" pokoju zastosowałam przepiękny pastelowy turkus w towarzystwie kontrastów czyli czerni i bieli a cały klimat rozjaśnia i rozwesela obraz w bardzo soczystych kolorach żółci połączonej z różnymi odcieniami turkusu i niebieskiego. W "przyszłości" ma być dodany napis na ścianie nad sofą i żółto czarne litery na dwóch elementach drzwi białej szafy.
    W mojej ocenie powstał elegancki, minimalistyczny , ponadczasowy pokój w którym każdy z nas czuje się dobrze.


















    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 07-11-2013 o 16:48

  14. #294
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    26-12-2013 czwartek Święto Bożego Narodzenia

    Uwielbiamy Święto Bożego Narodzenia
    Te przygotowania, zakupy i sprzątanie, strojenie domu a później choinki, wypieki i w końcu wspólna wśród najbliższych wigilijna kolacja. Ja mam to szczęście, że do dziś spotykamy się u moich rodziców, mama przygotowuje najsmaczniejszą grzybową zupę, śledzika w zalewie ze śmietany ....i moje uwielbiane kluski z makiem
    Wszystko wygląda przepięknie, atmosfera świąteczna tylko za oknem tak wiosennie. Po raz kolejny zima nas zawiodła, gdyby tak spadło odrobinkę śniegu , troszeczkę bieli za oknem ....a tu nic, dziś padał deszcz.

    Mimo, że prawie już po Świętach to ja jeszcze chciałabym Wszystkim złożyć życzenia

    Spokojnych , Radosnych
    Pełnych Magicznej Atmosfery
    Świąt Bożego Narodzenia
    oraz Wszystkiego Najlepszego
    w Nowym Roku 2014
    Dużo Zdrowia, Szczęścia oraz
    Spełnienia Marzeń











    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 26-12-2013 o 19:16

  15. #295
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    24-03-2014 poniedziałek

    Jest dopiero marzec ale już od pewnego czasu zrobiło się ciepło Ogólnie mieliśmy wyjątkowo ciepłą i prawie bezśnieżną zimę więc żadnych strat w ogrodzie nie zaobserwowałam. Już dwa tygodnie temu wzięłam się za wiosenne porządki, przeprowadziliśmy wertykulację, powycinałam trawę przy krawężnikach, poobcinałam krzewy , skopałam grządkę pod warzywa, basen odczyszczony ..... ogólnie mówiąc wszystkie prace wykonane nawet te przed domem. Trawa się zieleni a pierwsze wiosenne kwiaty KROKUSY i HIACYNTY zwabiają do siebie motyle tak, tak kiedy siałam w piątek warzywka zauważyłam pierwsze motyle W skrzyneczki posadziłam bratki Mamy już WIOSNĘ !!!!

    Przed domem krawężniki uregulowane, ścieżka do domu wyczyszczona, w donicach bratki.






    w ogrodzie również uprzątnięte




    warzywka posiane










    Zapomniałam dodać, że trzeba jeszcze wyczyścić kostkę i odnowić ogrodzenie ale to już w cieplejsze dni

  16. #296
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    31-03-2014 poniedziałek

    W sobotę rozpoczęliśmy nowy sezon grillowy Na naszej ulicy "Imprezowa" tak została nazwana przez sąsiadów, mamy takie spontany , ktoś rzuca hasło "spotykamy się " i kto chętny i może - przychodzi, biorąc ze sobą coś na przekąskę, do picia ..... zawsze jest to niezapomniana zabawa
    Tak kiedyś myślałam, że mogłabym pobudować nowy dom, nawet zagospodarować własnymi siłami działkę ale zmienić sąsiadów NIGDY !!!! SĄ niesamowici, wyjątkowi a w dzisiejszych czasach to bardzo rzadkie. Cieszę się, że tu mieszkamy, że SĄ
    Jak zawsze spotkanie, grill odbył się w atmosferze towarzyskiej radości i dobrej zabawy






  17. #297
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    23-04-2014 środa

    Święta, święta
    i po.....były bardzo ciepłe i spokojne
    Dzieci miały nie lada ubaw i niesamowitą zabawę w drugi dzień świąt bo aura sprawiła , że woda mogła lać się strumieniami a pamiętamy jak to było rok temu ? lepiliśmy bałwana

    Nasze święta...








    a później w poszukiwaniu "zajączka"


    prezenty odnalezione



  18. #298
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    cd.
    teraz nasz ogród i kilka zmian :
    postanowiliśmy wymienić płyty tarasowe na jaśniejsze i większe





    mamy nowy podjazd








    "nowy" skalniak rozkwitł










    i nowe roślinki pod ścianą zamiast róż




    wszędzie się zieleni ......






















    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 03-05-2014 o 18:58

  19. #299
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    03-05-2014 sobota

    Pogoda w długi majowy weekend nie jest taka jakbyśmy sobie wymarzyli ..... a plany były, oj były zwłaszcza te w plenerze
    No cóż dobrze, że chociaż 1 maj powitał nas słońcem i mogliśmy spędzić go w ogrodzie
    Zdjęcia ze spaceru po moim "królestwie"
    Śniadanko na nowym tarasie








    ....i tak długo spacerowałam, że aż noc mnie zastała




    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 04-05-2014 o 10:29

  20. #300
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    06-07-2014

    Po dłuższym odpoczynku (od forum) przyszedł czas aby pokazać piękno mojego ogrodu Kwiaty na tarasie rozrosły się i uginają od kwiatów, róże tak obficie kwitną, że przy większych wiatrach i deszczu ich gałązki ledwo unoszą swój ciężar.Jak zawsze cały ogród urzeka mnie swym pięknem Zdjęć mam tak dużo , że nie potrafiłam wybrać kilku bo każdy zakątek czymś mnie zachwyca, będzie duuużo zdjęć ale kto ich nie lubi ?
    Postaram się ograniczyć do "kilku" Miłego oglądania







    taras w różnych kolorach , choć przeważa czerwień









    szczegóły-kwiaty










    I mój "skarb"


    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 09-07-2014 o 20:46

Strona 15 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony