dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 75
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1492
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Jest jeszcze firma w Sanoku DROMA .Zamontowali mi na wymiar W/g otworu w ścianie , ,,Chodzi" bez zarzutu 2-gi rok .Cena też była Ok
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  2. #22

    Domyślnie

    Ja w końcu się zdecydowałem na bramę Krispolu o wym 4,5x 2,14 mahoń Za dwa tyg będę ją miał zamontowaną i mam nadzieję, że będę zadowolony.

  3. #23

    Domyślnie

    a mozna wiedziec ile za nią zapłacisz?

  4. #24

    Domyślnie

    Ramzes gdzie dokładnie brałes krispola i za ile! mam podobne wymiary- podaj jeszcze jaki kolor i grubośc i czy z automatyka.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał lkmiec
    a ja potrzebuje namiarów na firme, ktora robi bramy z indywidualnym poszyciem - tzn. ja im dale drewno (oczywiscie takie jak na elewacji) a oni mi tym obijają bramę

    co wiecej musi to byc brama na 2 samochody..

    przychodzi coś komuś do głowy??

    Pozdrawiam
    Popytaj w normstahlu. Mają coś takiego jak ramiaki do obłożenia drewnem. Są to wszystkie wymiarowo bramy segmentowe. Ale cena może być porażająca. W samym katalogu takie bramy były w dziale bram prestiżowych.
    Pozdrawiam Petronek, już z nowego domku.

  6. #26

    Domyślnie

    my mamy bramę Normstala, jak narazie (tzn. 3 m-ce) wszystko dobrze działa i nam się bardzo podoba

  7. #27

    Domyślnie

    ja mam wiśniowskiego złoty dąb, dzisiaj montowany. cena z montażem bez silnika póki co 3300 PLN 2500 x2250

    [/url]
    Pozdrawiam
    Paweł

  8. #28

    Domyślnie

    Uffff.. i ja po wczorajszym montażu. Czekałem od 6.09.2006!!!! Brama BIGTOR (dąb bagienny) 240*215 - cena 3300 z montażem i z napędem ProMatic 100 + dodatkowy pilot.
    pozdrawiam
    *dziabar*

  9. #29

    Domyślnie

    dostałam wycene z krispola, czas oczekiwania 3 tyg??
    3750x2370, złoty dab , jednostronnie, segmentowa, waskie przetłoczenia, naped spido smilo cena 5600zł. co to za naped czy ktos zna? Czy dobry?

  10. #30

    Domyślnie Re: Brama garażowa: Hormann, Wiśniowski, krispol...

    Cytat Napisał Baru
    PS. Wrzuciłam w wyszukiwarkę "brama garażowa" ale zanim bym się przegryzła przez te wszystkie strony to napewno nie zdążyłabym przed zimą tej bramy zamówić
    Właśnie niedwano rozważałem temat i też miałem wielki dylemat. Przyjąłem taką zasadę że wypisuję sobie listę założeń jakie brama i napęd muszą spełniać w stylu:

    - brama segmentowa 5000x2150
    - panele ocieplane 4cm
    - panele ocynk z możliwością wyboru koloru z RAL
    - rolki łożyskowane i najlepiej osłonięte
    - sprężyny skrętne
    - napęd łańcuchowy
    - zmienny kod z maskowanym algorytmem
    - min. dwa kanały na pilocie

    i udaję się do sprzedawców bram aby sprawdzić czy spełniają założenia. Potem wybrałem najtańszą spełniającą założenia.

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Krispol zamówiony, czekam na realizację - niestety okolice 4 tygodni

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    dostałam wycene z krispola, czas oczekiwania 3 tyg??
    3750x2370, złoty dab , jednostronnie, segmentowa, waskie przetłoczenia, naped spido smilo cena 5600zł. co to za naped czy ktos zna? Czy dobry?
    Spido Smilo to napęd Nice. Poczytaj to:
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...highlight=nice

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    A ja mam dylemat - bo garaż jest w bryle budynku - i zastanawiam się, czy brama uchylna będzie wystarczająca chroniła przed wyziębianiem.
    Z segmentową mam ten kłopot, że nie dość że droższa, to jeszcze nadproże mam lekko za niskie co powoduje że droselklapa nie będzie ryksztosowała i generalnie trzeba dopłacić plus obowiązkowo zamontowac napęd. Czyli z 2200 robi się nagle 3500 Bramę uchylną obstaluję w okolicach tysiączka plus koszt ocieplenia. A jak to jest z rolowanymi?
    Może ktoś może polecić jakąś firmę bramną z Łodzi?
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał kropi
    A ja mam dylemat - bo garaż jest w bryle budynku - i zastanawiam się, czy brama uchylna będzie wystarczająca chroniła przed wyziębianiem.
    Z segmentową mam ten kłopot, że nie dość że droższa, to jeszcze nadproże mam lekko za niskie co powoduje że droselklapa nie będzie ryksztosowała i generalnie trzeba dopłacić plus obowiązkowo zamontowac napęd. Czyli z 2200 robi się nagle 3500 Bramę uchylną obstaluję w okolicach tysiączka plus koszt ocieplenia. A jak to jest z rolowanymi?
    Może ktoś może polecić jakąś firmę bramną z Łodzi?

    Poltau,Stalmet i już masz rodzime

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Dzięki, Poltaua znalazłem ale Stalmetów wychodzi kilka i żaden w interesującym temacie. Podrzucisz linka?
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał kropi
    Dzięki, Poltaua znalazłem ale Stalmetów wychodzi kilka i żaden w interesującym temacie. Podrzucisz linka?
    Stanmal a nie Stalmet
    muszę chyba zacząć pić coś innego

    www.stanmal.pl

  17. #37

    Domyślnie

    Witam,
    ktos może poradzić jak i czym ocieplic bramę garażową uchylną firmy Hormann (styropian czy pianka itd)
    ps. ewentualnie jeżeli już było o tym to proszę o link do tego tematu
    pozdrawiam

  18. #38

    Domyślnie

    jak i czym ocieplic bramę garażową uchylną firmy Hormann
    raczej styro-ja tak kiedyś zrobiłem-a na koniec styro z folią alu-dla estetycznego wykończenia (takie co się klei za kaloryferami).

  19. #39

    Domyślnie brama uchylna w domu za 500 tys. :):)

    brama uchylna za 500 zł w domu za 500 tys, fikcyjna oszczędność, jak to w ogóle wygląda, a po 3 latach można wymienić wszystko oprócz płaszcza.
    Za 2000 zł można kupić dobrą bramę segmentową typową np. Wiśniowskiego, automat sobie kupisz razem z bramą ogrodzeniową.
    Co do marki bram to najlepszy stosunek jakości do ceny ma Wiśniowski, Hormann jest naprawde niezły ale cena ..., co do Interflexu o którymś ktoś pisał - jedyna osoba która zachwala te bramy to tylko przedstawiciel tej firmy, Krispol - mieszane uczucia. Novoferm, Big TOR - OK,
    Na koniec dobra rada: zainteresuj się bramą na etapie projektu, dobierając typową bramę można kilkaset złotych zaoszczędzić, a i jeszcze jedno jeżeli garaż jest integralną częścią domu to można kupić bramę z montażem + 7% VAT, w przeciwnym wypadku VAT 22%.

  20. #40

    Domyślnie

    Ja jestem zdecydowana na bramy Wisniowski, będą dwie i z napędem, montaż, 7% Vat. Niestety suma wychodzi duża i to najbardziej mnie martwi, bo bramy fajne.
    Przy okazji spytam czy ktos wie jak tam z kolorystyka tych bram i jeśli bym chciała kolor okien tikowy to czy dobiorę taki kolor bram?

Strona 2 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony