dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwona 213
    Sp5es napisał mi tylko "Trochę danych technicznych i stanu prawnego" przeczytałam to, ale i tak nie wiem tak naprawde na ile jest to niebezpieczne dla nas jako domowników (w dodatku że planujemy jakigoś małego lokatora na przyszły rok). Do kogo mogę się zwrócić żeby mi powiedział czy można to tak zostawić (jeśli przestanie śmierdzieć) czy lepiej tam nie mieszkać i zrywać wszystko, nie chce mieszkać w toksycznym domu. Jestem zupełnie bezradna i załamana i chyba psycholog mi potrzebny bo zwariuje...

    Smarowane było wzasadzie tylko przy brzegach, żeby połączyć pasek do tego co wystawało, zastanawiam się jakby wyciąć styropian który tam wystaje z dylatacji i uszczelnić to jakimś srodkiem, silikonem albo czymś innym... bo to tamtędy musi wydobywać się smród. Całośc była pokryta folią no i wylewka więc chyba przez beton zapach się nie przedostaje. Jakby to można było jeszcze uszczelnić???
    Na razie pozwól żeby odparowywało.
    Damy se radę!!!*

    *okrzyk bojowy Pana Romka

  2. #22

    Domyślnie

    I jak po wielu latach wywietrzalo czy badal smierdzi. Pytam bo umnie wachowiec tez tak zrobil. Zastanawiam sie czy czekac az wywietrzeje.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał MateuszH Zobacz post
    I jak po wielu latach wywietrzalo czy badal smierdzi. Pytam bo umnie wachowiec tez tak zrobil. Zastanawiam sie czy czekac az wywietrzeje.
    i jak sytuacja, jeszcze śmierdzi po tych latach ? mam podobny problem

  4. #24

    Domyślnie

    A powiem szczerze Wam, że ja na całej dolnej powierzchni wysmarowane mam własnie czarnym, śmierdzącym mazidłem- Evomer z tego co kojarzę. Na to poszła papa wierzchniego krycia połączona z izolacją pozioma fundamentów. Na to wiadomo bezpośrednio styropian, potem folia, podłogówka i wylewka. No i nic, a nic nie śmierdzi, ale trochę mnie straszycie

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony