dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dżempel

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.283

    Domyślnie kotły co z podajnikiem

    jakiej firmy macie kotły co z podajnikiem i czy jesteście z nich zadowoleni?podajcie plusy i minusy ichh mam podiąć decyzje który kupić.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar vanderbobo
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    779
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    mam ekocenter 25KW , jeszcze nie podłaczony, za tydzień bedzie działał to dam znać.

    http://www.ekocentrpphu.com.pl/

  3. #3

    Domyślnie

    ZĘBIEC KWKP 25 kW, ale mają już nowsze KP. Jest OK.

  4. #4

    Domyślnie Re: kotły co z podajnikiem

    Ja używam od roku EKO-TECH 19 kW (Stąporków). Z wad wymienić muszę dość uciążliwy dostęp do komory popielnika (żeby porządnie oczyścić kocioł trzeba się zaopatrzyć w odpowiednie narzędzia).
    Poza tym dość kiepskie uszczelnienie pokrywy górnej co zaowocowało jego uszkodzeniem przy pierwszym czyszczeniu. Wymieniłem na specjalny sznurek uszczelniający i jest OK. Czyszczenie co 4-5 tygodni, co 2-3 dni dołożyć węgla i wyjąć popiół (zimą oczywiście) i spokojnie sobie działa. Naprawdę ok urządzenie. Gdybym miał wybierać kocioł za tę samą kasę wybrał bym ten sam.

  5. #5

    Domyślnie

    tematow na ten temat na forum jest barrrrrrrrrrrrrrrrdzo wiele najlepiej wpisz w wyszukiwarce taka moja rada sam wątek na temat kotłów na e g ale niewiele było wypowiedzi ludzie sa juz znudzeni tym tematem przed zimą
    pzdr

  6. #6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony