dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Pokój dla dziecka/pokój do pracy bez okna? - luksfery?

    Bardzo prosze o rade. czekamy z chlopakiem na odbior nowego mieszkania. Jestesmy jeszcze na etapie wprowadzania zmian w usytuowaniu scian wewnetrznych. Nasze mieszkanko ma jedynie 42,5m^2 (no ale jakiego studenta w dzisiejszych czasach stac na wieksze???:/), kuchnie otwarta, polaczona z salonem i 1 pokoj (18m^2) z wyjsciem na balkon i jednym oknem. Nie ma mozliwosci podzielenie tego duzego pokoju na 2 ,tak aby w obu byly okna, poniewaz okno jest przy samych drzwiach balkonowych....
    Nie mamy poki co dziecka, ale przymierzamy sie i dorastamy powoli do tej decyzji Jednak przydalby sie nam chwilowo maly pokoik do pracy. Drogie forumowiczki....tu jest pytanie.... czy wydzielilybyscie maly pokoik z duzego ale bez okna? wstawiajac np luksfery zeby pokoj nie byl zupelnie ciemny? Poki co pokoik ten sluzylby do pracy, stalby tam komputer itp... Czy ktoras z Was ma taki pokoj pozbawiony okna? czy luksfery sie sprawdzaja ? czy osłaniacie je czyms? Bo na jakiejs stronie widzialam karnisz i normalne firanki nad luksferami. I jeszcze jedno pytanie- moze znacie jakies inne metody oswietlenia pokoju naturalnym swiatłem ? jakies moze szybki w scianach ?
    Bardzo prosze o rade !
    Z góry dziekuje

  2. #2

    Domyślnie

    Przepraszam,ze tak do samych Pań się zwróciłam.... Panowie, Wasze zdanie też jest dla mnie ważne
    Wiec czekam na opinie wszystkich

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony