dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 187 z 187
Pokaż wyniki od 3.721 do 3.740 z 3740
  1. #3721
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    znowu coś wycęto
    b_b ?
    Ale co???

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #3722
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955
    p.s. Ile razy mtom obiecał, ze jak rząd się zmieni, to będzie jego krytykował a nie ciągle się zajmował PIS, czy tyle samo co obiecywał że benzyna za PIS dojdzie do 5 zł, trafił, pewnie dojdzie ale za PO...., no ale przecież PO potrafi obniżać akcyzę???
    Ty jednak jestes mega histeryk.
    Zawiesiłeś sie czy co ?
    Nie miotaj sie tak, bo rozrusznik ci strzeli i polska inteligencja alternatywna , poniesie niepowetowaną strate.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #3723

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek

    polska inteligencja alternatywna , poniesie niepowetowaną strate.
    chodzi ci o tą część co głosowała na pewną partię, a wczesniej zachwycała się nad kulturą i savoir vivrem twarzy wyborczej ich partii, i wywyższali swego idola nad wtedy rządzącymi bo pokazali że po filipince mają zdolności poliglockie, a jako niedoszły szef ONZ obiecuje wprowadzenie Roossssiiiijjjuuuu do NATO?????

    Czy na tych co głosowali na Dzięcioła i inne gwiazdy szklanego ekranu????

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #3724
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955
    Czy na tych co głosowali na Dzięcioła i inne gwiazdy szklanego ekranu????
    czyzbys jacka i placka ma na mysli

    innej mysli w tej wypowiedzi trudno sie doszukac
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #3725
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955

    dziś mamy rząd PO i większość parlamentarną PO, mamy w nim Ćwiakalskiego, Dzięcioła, Guzowską, Koseckiego (tego co sie zalecał do Sandry Lewandowskiej o 2 w nocy) czym się Ci ludzie różnią od niektórych z Samoobrony???? Nie wspominając propozycje Boniego.
    Dziś mamy rząd fachowców - poloniści, historycy ect., a Niesiołowskiego nazwano człowiekiem porozumienia......

    Pierwszy rząd który jeszcze nie zaczął rządzić a juz wycofano się z głównych obietnic wyborczych wygranej partii.....

    p.s. Ile razy mtom obiecał, ze jak rząd się zmieni, to będzie jego krytykował a nie ciągle się zajmował PIS, czy tyle samo co obiecywał że benzyna za PIS dojdzie do 5 zł, trafił, pewnie dojdzie ale za PO...., no ale przecież PO potrafi obniżać akcyzę???

    Kolega niby nowy, no bo zaledwie 20-dzieścia ileś postów, a jakiś taki "historycznie" zaangażowany. Język jakby znajomy. A może to tylko mnie się kojarzy ......

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #3726

    Domyślnie

    Cytat Napisał markus_gdynia


    Kolega niby nowy, no bo zaledwie 20-dzieścia ileś postów, a jakiś taki "historycznie" zaangażowany. Język jakby znajomy. A może to tylko mnie się kojarzy ......
    A co tu ma się kojarzyć - przecież to żywcem Lewakk - słynny dawca forumowej padliny ten pachołek Barbossy i bogusława

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #3727

    Domyślnie

    Cytat Napisał markus_gdynia
    Cytat Napisał skasowany1955

    dziś mamy rząd PO i większość parlamentarną PO, mamy w nim Ćwiakalskiego, Dzięcioła, Guzowską, Koseckiego (tego co sie zalecał do Sandry Lewandowskiej o 2 w nocy) czym się Ci ludzie różnią od niektórych z Samoobrony???? Nie wspominając propozycje Boniego.
    Dziś mamy rząd fachowców - poloniści, historycy ect., a Niesiołowskiego nazwano człowiekiem porozumienia......

    Pierwszy rząd który jeszcze nie zaczął rządzić a juz wycofano się z głównych obietnic wyborczych wygranej partii.....

    p.s. Ile razy mtom obiecał, ze jak rząd się zmieni, to będzie jego krytykował a nie ciągle się zajmował PIS, czy tyle samo co obiecywał że benzyna za PIS dojdzie do 5 zł, trafił, pewnie dojdzie ale za PO...., no ale przecież PO potrafi obniżać akcyzę???

    Kolega niby nowy, no bo zaledwie 20-dzieścia ileś postów, a jakiś taki "historycznie" zaangażowany. Język jakby znajomy. A może to tylko mnie się kojarzy ......
    Nie rżnij głupa, napisane czarno na białym, to ja lewakk, skasowany, wątki o PO też skasowane, mtom wszczął dochodzenie, zaraz mnie zamkną, widać że Burek z Burakiem zaczęli rządy......

    PACHOŁEK BARBAROSSY I BOGUSŁAWA, czuję się zaszczycony.....


    lepiej być pachołkiem madrych ludzi, mających swoje zdanie, a nie przepisywane teksty za wybiórczą, pustą główką kapusty bez żadnej klasy budująca Disnejland...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #3728
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955
    Cytat Napisał 2112wojtek

    polska inteligencja alternatywna , poniesie niepowetowaną strate.
    chodzi ci o tą część co głosowała na pewną partię, a wczesniej zachwycała się nad kulturą i savoir vivrem twarzy wyborczej ich partii, i wywyższali swego idola nad wtedy rządzącymi bo pokazali że po filipince mają zdolności poliglockie, a jako niedoszły szef ONZ obiecuje wprowadzenie Roossssiiiijjjuuuu do NATO?????

    Czy na tych co głosowali na Dzięcioła i inne gwiazdy szklanego ekranu????
    No i co zaszczycony ?
    Miało być niby inteligentnie a wyszło ci jak zwykle, głupkowato.
    Walnąłeś lewak znowu jak po rycynie w wiadro.
    Prowokacja nawet ponizej poziomu bulteriera Kurskiego.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #3729
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Jarosław Kaczyński prosi Boga o przebaczenie

    http://www.tvn24.pl/-1,1528887,wiadomosc.html

    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #3730
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Widzę dyskuty polityczne, mnie zawsze uczono no i historia uczy że KAŻDY szowinizm prowdził i prowadzi do nieszczęść - także polityczny, pomimo że głosuję na jedną partię a wygrywa druga zawsze mam nadzieję że ta zwycięska coś dobrego wniesie, ale dobrego - a nie wszelkiego rodzaju szowinizm. Dla kochajacych PiS PO SLD LPR czy samoobronę niech się zastanowią nad swoimi miłościami wcześniejszymi ??????? i jakie będą następne ????????
    Niestety w naszej rzeczywistości wzrost agresji, nienawiści, nawet tutaj na forum, obrażanie itd uważa się przy młodych wilkach jako sposób na życie - cóż składam tylko kondolencje. Zwłaszcza tym którzy go szerzą a jednocześnie uważając sie za wielkich chrześcijan.
    JA wolę uśmiech, pozytywne nstawienie do drugiego człowieka.
    Co wcale nie znaczy że niektórzy mnie nie śmieszą lub wk......
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #3731

    Domyślnie

    Prezydent ustami Michała Kamińskiego pogratulował piłkarzom. Widziałem na ich twarzach autentyczne łzy szczęścia...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #3732

    Domyślnie

    [quote="mTom"]Prezydent ustami Michała Kamińskiego pogratulował piłkarzom. Widziałem na ich twarzach autentyczne łzy szczęścia...[/quote
    plakali z powodu gratulacji od prezydenta ?
    czy z powodu awansu ?
    a jaka to roznica; tu wstyd jest, a tam obciach bedzie

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #3733

    Domyślnie

    A nie, nie. Napisałem to pod wpływem dzisiejszej wypowiedzi Kamińskiego u Olejnikowej. Bardzo mnie rozbawił tematem gratulacje prezydenta.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #3734
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eugeniusz_
    Niestety w naszej rzeczywistości wzrost agresji, nienawiści, nawet tutaj na forum, obrażanie itd uważa się przy młodych wilkach jako sposób na życie - cóż składam tylko kondolencje. Zwłaszcza tym którzy go szerzą a jednocześnie uważając sie za wielkich chrześcijan.
    JA wolę uśmiech, pozytywne nstawienie do drugiego człowieka.
    Co wcale nie znaczy że niektórzy mnie nie śmieszą lub wk......
    tak dla przypomnienia Twego pozytywnego nastawienia do bliźniego
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #3735
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    Cytat Napisał kalapan
    A co tu ma się kojarzyć - przecież to żywcem Lewakk - słynny dawca forumowej padliny ten pachołek Barbossy i bogusława
    następny popażony,
    co Wy tak pyskujecie? nie można trochę spokojniej?
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #3736
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Barbossa ma absolutnie rację. Wątek stał się niemiły nawet do czytania, a co dopiero do pisania. Dobrze byłoby, gdyby wszyscy (ja też nie jestem bez winy) przemyśleli to, co piszą i zachowywali w postach pewien parlamentaryzm wypowiedzi. Dobrze byłoby rozmawiać o sprawach, a nie o współdyskutantach oraz ich wadach i zaletach.
    Pozdrawiam wszystkich, a jeśli ktoś poczuł się urażony jakimiś moimi wypowiedziami - przepraszam.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #3737
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    Cytat Napisał kalapan
    A co tu ma się kojarzyć - przecież to żywcem Lewakk - słynny dawca forumowej padliny ten pachołek Barbossy i bogusława
    następny popażony,
    co Wy tak pyskujecie? nie można trochę spokojniej?
    kurcze, nie walcie takich ort-ów, można przecież przeczytać post przed puszczeniem go w sieć.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #3738
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    ale se K.. problem znalazł
    poparzony pasi?
    jestem praktykujący dysortografik
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #3739
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    jestem praktykujący dysortografik
    dobre ...

    P.S. Pozwolę sobie na wtrącenie własnych trzech groszy i podsumowanie sezonu powyborczego i co ja, drobny szary wyborca, zrobiłbym na miejscu Platformy.

    Natychmiast po wygranych wyborach zadzwoniłbym do Pani Elżbiety Jakubiak i zaproponował jej pozostanie na zajmowanym stanowisku, aż do Euro.
    "Bufetowej" dałbym zakaz występowania w innym miejscu niz Stołeczny Urząd i posiedzenia Rady Miasta.
    Z KRTiT nie wyrzuciłbym ani jednej osoby, niechby teraz mieli problem jak udowodnić swoją bezstronność.
    Całe szczęście, że po namowach współpracowników Donek pozostawił na etacie Panią Strężyńską.

    Za to wywaliłbym cały IPN za ich tandetne włażenie w d.. bez wazeliny, a w zamian zaproponował desygnowanie nowych przedstawicieli przez Premiera, partie nie będące w koalicji rządzącej i Prezydenta (ja wiem, że Pan Prezydent jest Prezydentem PiS, a nie całej Polski, ale niech mu tam).

    Głosując nie oczekiwałem cudu, tylko oczekiwałem wykopania ludzi chorych z nienawiści i dzielących naród według własnych kryteriów.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #3740

    Domyślnie

    2 lata temu PIS wygrał wybory, wśród pisowców była radość..., po prostu, nadzieje...

    teraz wygrało PO, od 2 dni nowy rząd, a wśród wyborców wygranej partii, nadal żale, nienawiść, jątrzenie i pisanie o poprzednikach...., czy naprawdę PO nie ma jakiegoś programu, nie macie jakiś nadzieji, tak się zarzekaliście że jak się tylko zmieni rząd, to będzie dyskusja o nim, że będziecie tak samo gorliwie oceniac nowych rządzących....

    2 lata temu dzień w dzień śmiano się z becikowego
    dziś PO proponuje 3 becikowe i co???

    gdy PIS wycofywało się z obietnic wyborczcych grzmiano na forum, PO zanim nawet zaczęło rządy wycofało się z swojego sztandaru wyborczego, podatku liniowego, likwidacji podatku Belki, pojawiły się rozważania o zlikwidowaniu obniżania kosztów pracy....

    2 lata temu grzmiano na PIS że decyduje o wyborze wśród PO ludzi na marszałka, dziś gdy PO robi to samo i neguje Roamszewskiego który głosował na Niesiołowskiego, jest cisza....

    Forumowicze, dyskutanci polityczni, mamy nowy rząd, rządzi PO..., zauważyliście????

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 187 z 187

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony