dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie pazury chomika

    Mojemu chomikowi urosły straszne szpony,jak się go wypuszcza żeby sobie pobiegał np. po łóżku to czasem zaczepia pazurami o narzute.Czy można mu samemu przyciąć szpony albo zanieść go w tym celu do weterynarza czy też tak ma być?To mój pierwszy gryzoń w domu także nie wiem czy to sie obcina czy nie

  2. #2

    Domyślnie

    Po raz pierwszy idź do weta, za 5-10 zł obetnie i pokaże ci, jak to robić. Potem sam obcinaj, bo to nie jest trudne.
    Już w domku!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Jakiś wyjątkowy chomik, mojemu nigdy nie musiałam obcinać. Ale faktycznie lepiej się wcześniej zgłosić do weterynarza, bo on ma takie małe paluszki, żeby mu nic nie uszkodzić.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał akacja Zobacz post
    Po raz pierwszy idź do weta, za 5-10 zł obetnie i pokaże ci, jak to robić. Potem sam obcinaj, bo to nie jest trudne.
    musiałabym to robić z prędkością światła, bo moje szczęście usiedzi tak maksymalnie jedną sekundę i zwiewa ale na szczęście nie ma dużych problemów z jego pazurkami

  5. #5

    Domyślnie

    Ja moim chomikom nigdy nie obcinałem, ale jak się tym martwisz, to poszłabym do weterynarza. Za takie coś na pewno dużo nie zapłacisz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony