dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 92

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Guest

    Domyślnie projekt HURAGAN pracownia MTM STYL (Domy w stylu)

    Czy ktoś może buduje lub wybudował ?

  2. #2

    Domyślnie HURAGAN MTM STYL

    WITAM TEZ MYSLIMY NAD TYM PROJEKTEM POCZEKAMY RAZEM OSOBISCIE CHCIELISMY TAKI PARTER JAK WE FRASZCE(TAKI SAM PROJEKT TYLKO Z PIWNICA) BEZ POMIESZCZENIA GOSPODARCZEGO ORAZ ZASTANAWIA MNIE TO CZY W LAZIENCE NA PIETRZE MOZNA ZOSTAWIC OTWARTA PRZESTRZEN WOKOL KOMINA MUSZE WYSLAC EMAILA DO MTM POZDRAWIAM

  3. #3

    Domyślnie

    Buduję FRASZKĘ. Jestem na etapie zakończenia pokrycia dachu.
    Co do przestrzeni wokół komina to myślę, że to tylko zależy od inwestora,
    ponieważ jest tam już mało miejsca nad głową . My zrobimy w tym miejscu pralnię + suszarnię (dodamy jeszcze jedno małe okno dachowe).
    Mogę ew. przesłać zdjęcia tych pomieszczeń tj. łazienki i pralni.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Builder 11

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1

    Domyślnie "HURAGAN"

    Witam,

    czy ktoś budował w/g projektu HURAGAN? Jeśli tak, proszę o opinie!!

    Radek
    Radek

  5. #5

    Domyślnie

    witam RADKU gdyby ktos sie zglosil prosze o kontakt ja w tym tygodniu chyba zdecyduje sie na ten projekt [email protected] pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie Huragan

    Witam kupiłem Huragan w tym tygodniu kopię fundamety. będę wdzięczny za wszelakie porady. Z góry dziękuje
    pozdrawiam . [email protected]

  7. #7

    Domyślnie

    Witam serdecznie, ja jeszcze czekam na pozwolenie więc zgłoszę się póżniej, mam nadzieje że jeszcze zacznę w tym roku, bede budowal w okolicy wrocławia pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    podnoszę

    Czy ktoś budował/buduje albo zamierza budować Huragan ?????

  9. #9

    Domyślnie

    wklejcie jakiś link do tego projektu!!!

  10. #10

    Domyślnie

    Huragan
    http://www.domywstylu.pl/projekty/je...ault.asp?id=67

    Huragan 3
    http://www.domywstylu.pl/projekty/je...ult.asp?id=408

    3 - o wiele bardziej mi się podoba, ale wydaje mi się, że jego dach bedzie doć drogi

  11. #11

    Domyślnie

    Ja buduję huragan. jestesmy na etapie "wewnętrznym"

    Jak masz jakieś pytania, chętnie odpowiem.
    Zbudowaliśmy Huragan

  12. #12

    Domyślnie

    Ja buduję huragan. jestesmy na etapie "wewnętrznym"

    Jak masz jakieś pytania, chętnie odpowiem.
    Zbudowaliśmy Huragan

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    ile moze kosztowac wybudowanie huraganu? jakie byly dane z pracowni, a jak to sie ma do praktyki?

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał justa
    ile moze kosztowac wybudowanie huraganu? jakie byly dane z pracowni, a jak to sie ma do praktyki?
    Justa
    Biuro podaje na chwilę obecną chyba 216000 netto czyli ok.260000 brutto przy 22% vat. My w tej kwocie zmieścimy się na 100%. Mamy dachówkę ceramiczną robena kasztanową, ogrzewanie podłogowe, piec kondensacyjny, okna w okleinie drewnianiej 5-cio komorowe, tynki i posadzki maszynowe, 95% prac wykonywanych przez fachowców czyli można taniej. Jak dobrze pójdzie to urząd skarbowy odda nam z tej kwoty ok.20000. Czyli koszt całkowity ok. 240 000 tys. Oczywiście to tylko plany, bo przed nami kupowanie płytek, kibelków, kranów, drzwi wew.kominka itd. a najczęściej to co ładne i wpada w oko niestety dość drogie Jednym słowem wykończenie domu to chyba dość indywidualna sprawa i trudno dokładnie wyliczyć koszty.

    Do stanu surowego otwartego kwota netto podawana przez biuro była u nas kwotą brutto. Dalszych analiz nie prowadziłam. Stan surowy otwarty budowała jedna firma + cieśla.

    Aaaaa, nasz wkład (głównie mojej brzydszej połowy ) budowlany to twarde negocjacje w hurtowniach i z wykonawcami.



    Pozdrawiam
    Zbudowaliśmy Huragan

  15. #15

    Domyślnie Huragan

    Czy ktoś budował HURAGAN , co myślicie o tym projekcie bo mi się bardzo podoba . Oto link http://www.domywstylu.pl/projekt.asp?id=67 Pozdrawiam
    kamera

  16. #16

    Domyślnie

    tu anton68,witam mamy podobne gusta, jestem na etapie ostatecznej decyzji, chcialem pere malutkich zmian w tym projekcie, rozmawialem z projektantem, chyba cos z tego bedzie, na stronie www.mtmstyl. sa zdjecia tego projektu, ktos buduje ten dom ale nie ma namiarow, bede wdzieczny za kazda informacje, pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie Huragan

    Myślałem też o zmianach , lecz nie wiem co można tu zrobić . Czy podzielisz sie swoimi pomysłami , na co pozwala projektant ? Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.
    Pozdrawiam.
    p.s. coś nie mogę wejść na podaną przez Ciebie stronę.
    kamera

  18. #18

    Domyślnie

    Sympatyczny domek
    Życzę szybkiej realizacji!
    Justa

  19. #19

    Domyślnie

    witam do rafała- troche nie mialem czasu na odp. ale teraz to nadrobie, tzn. ja w tym projekcie chcialem przesuniecia wykuszu z kuchni do pokoju goscinnego, na parterze zamiast pomieszczenia gospodarczego dodatkowy pokoj i na gorze pytalem sie projektanta co to jest to slepe pomieszczenie w lazience, czy mozna zostawic tam otwarta przestrzen, ja chcialem tylko takie drobne zmiany wprowadzic, zgode na to dostane gdy zdecyduje sie na kupno proj, jezeli bedziesz mial jakies pytania pisz, mam zdjecia tego domu z internetu, pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    Cześć anton68 , z pewnych wzgędów niestety musiałem zrezygnować z HURAGANU , to fakt żałuję bo bardzo się mi podobał .Natomiast kupiłem już projekt który także mi się podoba z małymi przeróbkami APS 75 . Jeśli Cię to interesuje można go obejrzeć na stronie , i tu link: http://www.archi-projekt.com.pl/ramka_projekty.htm
    Aczkolwiek bardzo dziękuję za pamięć i odpowiedz . W HURAGANIE boję się , że niski dach zabierze mi dużo powierzchni poddasza a symulacja na kompie podniesienia o trzy pustaki stworzyła potwora .
    Pozdrawiam[/url]
    kamera

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony