dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 92
  1. #1
    Guest

    Domyślnie projekt HURAGAN pracownia MTM STYL (Domy w stylu)

    Czy ktoś może buduje lub wybudował ?

  2. #2

    Domyślnie HURAGAN MTM STYL

    WITAM TEZ MYSLIMY NAD TYM PROJEKTEM POCZEKAMY RAZEM OSOBISCIE CHCIELISMY TAKI PARTER JAK WE FRASZCE(TAKI SAM PROJEKT TYLKO Z PIWNICA) BEZ POMIESZCZENIA GOSPODARCZEGO ORAZ ZASTANAWIA MNIE TO CZY W LAZIENCE NA PIETRZE MOZNA ZOSTAWIC OTWARTA PRZESTRZEN WOKOL KOMINA MUSZE WYSLAC EMAILA DO MTM POZDRAWIAM

  3. #3

    Domyślnie

    Buduję FRASZKĘ. Jestem na etapie zakończenia pokrycia dachu.
    Co do przestrzeni wokół komina to myślę, że to tylko zależy od inwestora,
    ponieważ jest tam już mało miejsca nad głową . My zrobimy w tym miejscu pralnię + suszarnię (dodamy jeszcze jedno małe okno dachowe).
    Mogę ew. przesłać zdjęcia tych pomieszczeń tj. łazienki i pralni.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Builder 11

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1

    Domyślnie "HURAGAN"

    Witam,

    czy ktoś budował w/g projektu HURAGAN? Jeśli tak, proszę o opinie!!

    Radek
    Radek

  5. #5

    Domyślnie Huragan

    Czy ktoś budował HURAGAN , co myślicie o tym projekcie bo mi się bardzo podoba . Oto link http://www.domywstylu.pl/projekt.asp?id=67 Pozdrawiam
    kamera

  6. #6

    Domyślnie

    tu anton68,witam mamy podobne gusta, jestem na etapie ostatecznej decyzji, chcialem pere malutkich zmian w tym projekcie, rozmawialem z projektantem, chyba cos z tego bedzie, na stronie www.mtmstyl. sa zdjecia tego projektu, ktos buduje ten dom ale nie ma namiarow, bede wdzieczny za kazda informacje, pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    witam RADKU gdyby ktos sie zglosil prosze o kontakt ja w tym tygodniu chyba zdecyduje sie na ten projekt [email protected] pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie Huragan

    Myślałem też o zmianach , lecz nie wiem co można tu zrobić . Czy podzielisz sie swoimi pomysłami , na co pozwala projektant ? Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.
    Pozdrawiam.
    p.s. coś nie mogę wejść na podaną przez Ciebie stronę.
    kamera

  9. #9

    Domyślnie

    Sympatyczny domek
    Życzę szybkiej realizacji!
    Justa

  10. #10

    Domyślnie

    witam do rafała- troche nie mialem czasu na odp. ale teraz to nadrobie, tzn. ja w tym projekcie chcialem przesuniecia wykuszu z kuchni do pokoju goscinnego, na parterze zamiast pomieszczenia gospodarczego dodatkowy pokoj i na gorze pytalem sie projektanta co to jest to slepe pomieszczenie w lazience, czy mozna zostawic tam otwarta przestrzen, ja chcialem tylko takie drobne zmiany wprowadzic, zgode na to dostane gdy zdecyduje sie na kupno proj, jezeli bedziesz mial jakies pytania pisz, mam zdjecia tego domu z internetu, pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    witam serdecznie fraszka to ten projekt z piwnica? troche sie nie odzywalem ale teraz jestem juz na etapie przygotowan do wiosny i zaczecia budowy bede wdzieczny za kazde zdjecie i kazda rade, czy ewentualnie moge tez pytac czekam na odp i pozdrawiam mirek

  12. #12

    Domyślnie

    Cześć anton68 , z pewnych wzgędów niestety musiałem zrezygnować z HURAGANU , to fakt żałuję bo bardzo się mi podobał .Natomiast kupiłem już projekt który także mi się podoba z małymi przeróbkami APS 75 . Jeśli Cię to interesuje można go obejrzeć na stronie , i tu link: http://www.archi-projekt.com.pl/ramka_projekty.htm
    Aczkolwiek bardzo dziękuję za pamięć i odpowiedz . W HURAGANIE boję się , że niski dach zabierze mi dużo powierzchni poddasza a symulacja na kompie podniesienia o trzy pustaki stworzyła potwora .
    Pozdrawiam[/url]
    kamera

  13. #13

    Domyślnie

    WITAM RAFAŁ oglądałem ładny domek, ja już jednak zdecydowałem sie na ten huragan, oglądałem zdjęcia róznych osób które już go mają i bardzo mi sie podobał, zycze powodzenia w budowie i WESOŁYCH SPOKOJNYCH SWIĄT

  14. #14
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  15. #15

    Domyślnie

    witam te bombki są bombowe jak można coś takiego sobie wstawić pani ewo WESOŁYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał anton68
    jak można coś takiego sobie wstawić
    W twoim profilu jest miejsce na taki obrazek. Wystarczy wybrać, wpisać adres i już
    Cytat Napisał anton68
    WESOŁYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT
    Dziękuję Pozostałym forumowiczom również dobrze i wesoło życzę
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  17. #17

    Domyślnie

    Aton68, Ewunia bardzo dziękuję za życzenia świąteczne i wraz z żoną Przekazujemy ta drogą dla wszystkich forumowiczów WESOŁYCH , SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA , A TAKŻE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2004
    kamera

  18. #18

    Domyślnie

    WITAM SERDECZNIE wszystkich forumowiczów ciekawe jak tam brzuszki ile kilo przybyło, zyczę każdemu duzo ruchu i nowej energii w tych paru dniach tego starego roku

  19. #19

    Domyślnie

    Do EWY witam serdecznie jeszcze raz mam pytanie jaki adres tam trzeba wpisać aby wybrać obrazek, nie wiem skąd go wziąść, pozdrawiam BYE BYE

  20. #20

    Domyślnie

    Dużo jest stron z różnymi gifami i obrazkami. Te świąteczne wzięłam stąd . Klika się w wybrany obrazek prawym klawiszem, wybiera "właściwości", kopiuje adres i już
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony