dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 867 z 867
Pokaż wyniki od 17.321 do 17.328 z 17328
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aldente

Domyślnie

Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post

Rozwiązanie jest proste i kosztuje 100 zł. Załącznik 457040

.
    Czyli tak, jak przypuszczałem, nie rozumiesz słowa pisanego. I właśnie cię wyśmiałem, bo nie wiesz o czym piszesz i wciskasz dookoła swoje bajki. Czego nie widać przez twoje okno, to nie istnieje. Świat jest większy, niż twoje podwórko.

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    DUNIA.MD

Kod pocztowy
    26-600

Domyślnie

I właśnie cię wyśmiałem, bo nie wiesz o czym piszesz i wciskasz dookoła swoje bajki
    Bredzisz i nic nie rozumiesz. Jedynie co umiesz to wskoczyć w temat walnąć rebus i obrazić kogoś za coś czego nie rozumiesz.

PS.
    Nic dziwnego że masz problem gasnącego pieca z powodu braku opału po kilku godzinach palenia.

aldente

Domyślnie

O, a teraz jesteś dodatkowo znawcą od mojej piwnicy? No niesłychane. Jakoś cię w niej nigdy nie widziałem.
    Nadal bredzisz. I skąd urojenie, że mi w piecu gaśnie? Idź opowiadać swoje bajki tam, gdzie chcą cię słuchać. I to nie jest to forum.

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    DUNIA.MD

Kod pocztowy
    26-600

Domyślnie

O, a teraz jesteś dodatkowo znawcą od mojej piwnicy? No niesłychane. Jakoś cię w niej nigdy nie widziałem.
    Powiedz mi, jak spalić paliwo w kotle węglowym górno-dolnym. A takich jest jeszcze masa w domach.
    Jak mi napiszesz o spalaniu kroczącym, to cię wyśmieję. Nikt nie ma w domu całodobowego etatowego palacza, co cały czas siedzi przy piecu.
    Nie musiałem być gdyż z twoich bezsensownych wypowiedzi wynika jasno że przeprowadziłeś się niedawno do swojego nowo wybudowanego domu z bloku.
    Nadal bredzisz. I skąd urojenie, że mi w piecu gaśnie? Idź opowiadać swoje bajki tam, gdzie chcą cię słuchać. I to nie jest to forum.
    Człowieku napisz o co ci chodzi lub idź się wyżyć do jakiejś porządnej roboty.

Domyślnie

Panowie spokojnie.
    Rozwiązanie z łańcuszkiem miałem w swoim dawnym piecu 30 lat temu i wiem jak działa. Myślałem że rozwiązanie z dmuchawą która też w sumie dmucha od dołu tak jak przez uchyloną klapkę na tym rysunku (choć i u góry w samym palenisku też są otwory) a dodatkowo jest sterowana i pracuje płynnie z różnymi prędkościami + pomiar spalin to lepsze rozwiązanie niż łańcuszek i klapka. Jeśli się mylę to dlaczego klapka była by lepsza ?

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    DUNIA.MD

Kod pocztowy
    26-600

Domyślnie

Myślałem że rozwiązanie z dmuchawą.....
    Dmuchawa była wymyślona do kotłów miałowych a nie do węgla tym bardziej do drewna. To że ludzie z jednej strony poczuli wygodę a z drugiej nie mieli innego wyjścia (brak klapki w popielniku) to inna inszość.
    a dodatkowo jest sterowana i pracuje płynnie z różnymi prędkościami + pomiar spalin
    Człowieku o czym ty mówisz. Tylko analizator spalin jest w stanie określić prawidłowy skład mieszanki i co najważniejsze ustawić prawidłową prędkość przepływu spalin.
    Jeśli się mylę to dlaczego klapka była by lepsza
    Klapka również wymaga w większości przypadków "okiełznania" a jej głównym atutem jest płynne działanie czego efektem jest minimalne wychłodzenie komory.

aldente

Domyślnie

Widzę moderatorzy posprzątali, ale twoje pierdolenie głupot zostawili...
    Wszędzie moderatorzy muszą być upośledzeni?

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    DUNIA.MD

Kod pocztowy
    26-600

Domyślnie

Cytat Napisał aldente Zobacz post
    Widzę moderatorzy posprzątali, ale twoje pierdolenie głupot zostawili...
    Nie tobie oceniać. Napisz czego nie rozumiesz lub wskaż co dla ciebie jest głupotą.
    PS.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	199373139_10165038655705307_2282751013345812165_n.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	52,4 KB
ID:	457136
    Wydrukuj i noś przy sobie.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 14-06-2021 o 18:49

Strona 867 z 867

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia