dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie projekt TUKAN pracownia ARCHETON

    Może ktoś budował ten domek???

  2. #2

    Domyślnie

    Buduję ten domek. Na jakim etapie jesteś?

  3. #3
    krab
    Guest
    krab

    Domyślnie

    hej
    Tukan wybudowany są zdjęcia jest na stronie Archetonu , www.archeton.pl
    zobacz sobie chociaż jak ktoś go wybudował są podane ceny i materiał

  4. #4

    Domyślnie

    Ja wybudowałem i jestem bardzo zadowolony. W mojej okolicy powstały dwa inne Tukany, a jak kupowełm projekt w 1999 to nie było żadnego w Polsce! To chyba o czymœ œwiadczy? Tak samo jak to, że przychodzš ludzie oglšdać go.
    Mogę podzielić się doœwiadczeniami jeœli ktoœ chce, mam też zdjęcia. Wiele rzeczy robiłem sam, znam go jak własnš kieszeń.

    Pzdr, AK

  5. #5
    krab
    Guest
    krab

    Domyślnie

    Andrzeju jestem za tym PROSIMY o zdjęcia !!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Witajcie!
    Są zdjęcia! Na http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...3&q=kumotr&k=2. Mam nadzieję że działa - jak nie to wyślę na maila. Zapraszam.

  7. #7
    krab
    Guest
    krab

    Domyślnie

    Witam i dziękuję Twój TUKAN robi wrażenie jest Super !!!!
    a jak tam z kieszenia

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki!
    Góra jeszcze nie wykończona. Uważam że nie jest zbyt drogi - w 200kPLN można się zmieścić, a oszczędzając zostawić sobie jeszcze na samochód (używany!)
    Już teraz widzę co można zmienić więc piszcie jak chcecie porad.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dzonline

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie Tukan z Archetonu

    Witam,

    chciałbym prosić o opinie na temat projektu "Tukan" z pracowni Archeton. Chodzi mi co myślicie o funkcjonalności tego domu, jakie widzicie w nim wady jakie zalety? Co myślicie o kosztach budowy? Czy coś w Waszych oczach dyskryminuje ten projekt. A może ktoś wybudował Tukana i mógłby się wypowiedzieć o swoich odczuciach. Zapraszam do dyskusji gdyż na forum prawie nie jest poruszany temat dotyczący tego projektu, a myślę, że projekt jest godny zainteresowania.

    Pozdrawiam
    Darek.

  10. #10

    Domyślnie

    BUdowałen tukana w 2002 roku. Teraz w nim mieszkam. Dom na prawdę mi się podoba chociaż niektórzy mówią że ma duży dach. Jest jednak bardzo funkcjonalny. Oczywiście zrobiłem w nim kilka przeróbek m.in. zwiększenie jadalni, troszkę inne okna ale ogólnie polecam budowę tego domku

  11. #11

    Domyślnie

    Rzeczony Tukan wydobyty na światło dzienne (kliknięcie na obrazek otwiera opis):

    Pozdrawiam
    PR

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kkulczyk

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam

    Mamy taki projekt, czy można prosić o fotki domu. Jakim kosztem udało się zamknąc inwestycje, wiem , że było to dawno, ale może jakies odzwierciedleie co od kosztów podawanych przez projektanata.

    dziekuję i pozdrawiam

    Krzysztof Kulczyk
    Cytat Napisał andrzej K. Zobacz post
    Witajcie!
    Są zdjęcia! Na http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...3&q=kumotr&k=2. Mam nadzieję że działa - jak nie to wyślę na maila. Zapraszam.

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Szkieletoradi

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał kkulczyk Zobacz post
    Witam

    Mamy taki projekt, czy można prosić o fotki domu. Jakim kosztem udało się zamknąc inwestycje, wiem , że było to dawno, ale może jakies odzwierciedleie co od kosztów podawanych przez projektanata.

    dziekuję i pozdrawiam

    Krzysztof Kulczyk
    Ja właśnie jestem po zalaniu ławic, a przed stawianiem ścian, teraz widzę że projekt TUKAN wymaga generalnych zmian, ja już pozbyłem się stopni na parterze, teraz kolej na następne zmiany, m.in rezygnacja z części płyty i zabudowania tego "pięknego" trójkątnego balkonu tak by bez sensu nie traci ciepła z pomieszczeń parteru. Oczywiście o łażeniu do kotłowni przez salon nie wspominam, zmiana projektu w tym zakresie jest oczywista. I jeszcze jedno, co do układu łazienek góra dół, to dopiero model wymyślił taka konfigurację, oczywiście przeróbka.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony