dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    chodi1973

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Kolbuszowa Górna
    Kod pocztowy
    87-444
    Posty
    1

    Domyślnie

    meble wyglądają faktycznie dobrze. Jak na chińszczyznę którą oferują nam w dzisiejszych sklepach to można powiedzieć że są bardzo solidne. Od paru tygodni jestem "szczęśliwym" posiadaczem mebli tej firmy, Przedstawię jednak kilka uwag: nie są to meble drewniane, przynajmniej nie w całości tylko fronty są z drewna a w dodatku komoda którą posiadam jest tak dziwnie wyważona że po otworzeniu drzwi przewraca się. Co ciekawe producent to przewidział bo zamontował specjalny zaczep za pomocą którego komoda jest przykręcona na stałe do ściany Tak więc o przesunięciu jej już nie ma mowy. Druga sprawa (chociaż nie wiem czy to wina firmy czy sklepu) meble przywozili mi na raty. Czekam jeszcze za krzesłami już prawie dwa miesiące! Pozdrawiam.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    chodi - jaką "chińszczyznę" meblową oferują ci w sklepach?
    Wymień marki.

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    steidk2@wp.pl

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    poznań
    Kod pocztowy
    62-028
    Posty
    1

    Domyślnie

    UWAGA NA TYCH MEBLOWYCH OSZUSTÓW z SZYNAKI I MEBLOMODY - całą historia w linku https://www.facebook.com/antymeble/p...47197155468157,
    Meble szynaki są robione na odwal i maja tysiące wad konstrukcyjnych. Pierwsza wada wyszła na stole, zaczęły wychodzić plamy, po kilku miesięcznej batali przyjechał ich serwisant i od razu blat wymienił opowiadając jaki to burdel mają na produkcji i jak nic nie testują i nie sprawdzają. Ostatnio półką wyhaczyła się (co jest dla nie nie do pojęcia jak takie coś mozna ludziom wciskać) z ich gównianych małych zaczepów - nikogo nie było w domu - a te błazny już sam jakiś wiceprezez i szef produkcji przyjechali i stwierdzili że sami sobie ja zrzuciliśmy, szkoty na kilka tysięcy złotych. Jakby dziecko pod tym stało to by go zabiło. UWAGA DAL MNIE TO OSZUŚCI I BANDYCI A ICH MEBLE MOGĄ ZABIJAĆ , pomijam już wadliwość ich mebli, ani jeden nie jest zdatny do użytki z całego kompletu velvet,

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rafskrzy

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Zawidów
    Kod pocztowy
    59-970
    Posty
    2

    Domyślnie

    Chciałbym ostrzec wszystkich przed zakupem mebli szynaka.Meble po okresie 3 lat użytkowania odkleja się cała okleina na frontach.Nie stać mnie co 3 lata wymieniać mebli.Meble kuchenne innej firmy mam 6 lat i nie ma z nimi problemów.Muszę wymienić teraz meble bo przy próbie podlejenia pęka okleina a miała być płyta MDF.Ludzie omijajcie z daleka meble tego producenta.

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rafskrzy

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Zawidów
    Kod pocztowy
    59-970
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafskrzy Zobacz post
    Chciałbym ostrzec wszystkich przed zakupem mebli wójcik.Meble po okresie 3 lat użytkowania odkleja się cała okleina na frontach.Nie stać mnie co 3 lata wymieniać mebli.Meble kuchenne innej firmy mam 6 lat i nie ma z nimi problemów.Muszę wymienić teraz meble bo przy próbie podlejenia pęka okleina a miała być płyta MDF.Ludzie omijajcie z daleka meble tego producenta.
    Przepraszam za pomyłkę chodzi o meble Wójcik.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony