dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie co z parkietem?

    Witam,
    dopiero co się tu zarejestrowałam, no i w ziązku z tym mam mnóstwo pytań.
    Chcę położyć panele na podłodze, na której teraz jest parkiet. Czy można położyc je na parkiet, czy należy go zerwac? I co otem jakaś nowa wylewka? Może ktoś mi napisze co zrobić aby zamienic parkiet na panele?
    I jeszcze pytanie na temat ogrzewania podłogowego w mieszkaniu. Czy wystarczą maty czy wodne? Jakaś zgoda jest wymagana i jaki jest koszt takiego ogrzewania? Materiał i robocizna?
    pozdrawiam i z góry zaznaczam że nie znam się na niczym związanym z remontami stąd też moje pytania, a mąż w tej chwili za granicą.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.
    Napisz w innym dziale, w w"wymienie doswiadczen" lub "wnetrzach" bedzie wiekszy odzew , ja bym nie kladla paneli tylko odnowila parkiet . Ale oczywiscie jest mozliwe polozenie paneli na parkiet widzialam takie rozwiazanie na zywo i sie sprawdzilo.
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  3. #3

    Domyślnie

    dziękuje za informacje, spróbuję napisać również na tamtych "działach"
    pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    ło jezusiczku... parkiet przykrywac panelami a po co jak mozna wiedziec ??
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46337

  5. #5

    Domyślnie

    Widziałeś kiedyś stary parkiem w bloku?[/quote]
    Pałka policyjna nie jest instrumentem przemocy. To nas - ludzi - używa się jako werbli.

  6. #6

    Domyślnie

    no właśnie parkiet ten pamięta czasy mojego dziadka a święcący i wyceklinowany wogle mi się nie podoba, taki oto powód

  7. #7

    Domyślnie

    hmmm no coz, taki byl kiedys program na Euronews - "No comment" sie zwal...
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46337

  8. #8

    Domyślnie

    ale my jesteśmy w Polsce - więc chyba nie potrzebne takie komentarze typu MAX KOLONKO

  9. #9

    Domyślnie

    Kolonko to jo mom pod zlewem nie ma sie co denerwowac droga uzytkowniczko forum kazdy ma to co lubi
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46337

  10. #10

    Domyślnie

    Nie kłócić mi się tu! Joosephoslav i inni może znacie jakieś sposoby na odnowienie starego parkietu, chodzi mi dokładnie o likwidacje szczelin?Jeżeli możecie i gdzieś są to prosze o zdjęcie takiej zregenerowanej podłogi. Osobiście sądze że lepiej i taniej byłoby położyć panele na stary parkiet.Ten głos "Deska to deska" nie daje mi spokoju...
    Pałka policyjna nie jest instrumentem przemocy. To nas - ludzi - używa się jako werbli.

  11. #11

    Domyślnie

    Nie kłócić mi się tu! Joosephoslav i inni może znacie jakieś sposoby na odnowienie starego parkietu, chodzi mi dokładnie o likwidacje szczelin?Jeżeli możecie i gdzieś są to prosze o zdjęcie takiej zregenerowanej podłogi. Osobiście sądze że lepiej i taniej byłoby położyć panele na stary parkiet.Ten głos "Deska to deska" nie daje mi spokoju...
    Pałka policyjna nie jest instrumentem przemocy. To nas - ludzi - używa się jako werbli.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony