dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotrrk

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1

    Domyślnie woda spod zawiasów przy oknach pcv

    Witam serdecznie
    Mam mały problem, gdyż w trzyskrzydłowym oknie przy zewnętrznych skrzydłach spod dolnych zawiasów w czasie deszczu kapie woda.Nie wiem co zrobić. Skrzydła okien są maksymalnie dociągnięte więc szczelne.Jak otworzę okno kanaliki odprowadzające są prawie suche.Jest trochę wody ale to zapewne podczas otwierania mokrego okna nakapało. Uszczelkę na ramie okiennej wymieniłem a na skrzydłach trzyma dobrze.Wię skąd ta woda spod zawiasów (dolnych). Mogę coś samemu jakoś zaradzić. HELP !!!

  2. #2

    Domyślnie Re: woda spod zawiasów przy oknach pcv

    Cytat Napisał piotrrk
    w trzyskrzydłowym oknie przy zewnętrznych skrzydłach spod dolnych zawiasów w czasie deszczu kapie woda.
    Wciąż jeszcze przecieka? Jeśli tylko na bokach, to leci po ramie, tylko któredy? Czy nie masz wycietych uszczelek - musisz jakoś sprawdzić szczelność zewn uszczelki (zakładam że masz system 2-uszczelkowy) i to raczej na górnym fragmencie okna. Leci przy zawiasach, bo zapewne w miejscu zawiasów nie masz wewnetrznej uszczelki (jest wycieta) lub tez na dolnym zawiasie nie jest dociagniete skrzydło do ramy (o ile jest w ogóle taka możliwość). Zacznij od sprawdzenia (uszczelnienia) na zewn uszczelce. Powodzenia!

  3. #3

    Domyślnie

    Odswiezam temat bo mam ten sam problem. Woda cieknie spod dolnego zawiasu podczas deszczu. Widać jak wypływa z miejsca gdzie zawias jest mocowany do okna. Po zdjęciu skrzydła i zdemontowaniu zawiasu widać że w komorze jest woda. Tylko skąd? Okna trzykomorowe montowane kilka lat wstecz, kanaliki odwodnieniowe nie są zapchane.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam ten sam problem woda cieknie z dolnego zawiasu :/ czy ktos rozwiazal problem?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony