dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 102
  1. #1

    Domyślnie Żarty rysunkowe

    Nowość!
    Może macie swoje ulubione żarty rysunkowe? Ale nie rysunek czy gif - to zbyt proste - opiszcie go!
    Dacie radę opisać żart rysunkowy?

    Mój kandydat (akurat na Forum!)
    Na trawie zalegają robotnicy z piwem, obok w pryzmę ziemi wbita łopata. Na niebie, na chmurze siedzi Pan Bóg ze zrezygnowaną miną i mówi:
    -Wiecie, mi też się ten ustrój nie podoba, ale jak patrzę na waszą robotę, to chce mi się rzygać.... (Mleczko)

  2. #2

    Domyślnie

    Godnym odnotowania faktem są dzisiejsze 70 już urodziny znakomitego,niestrudzonego podróżnika,nie kogo innego jak Koziołka Matołka we własnej osobie.Poczciwy ,stary Koziołczyna taką piękną okrągłą rocznicę dzisiaj przeżywa.
    HEJ!

  3. #3

    Domyślnie

    ja zapamietałem taki żart, być może w nienajlepszym tonie, ale zapadł mi w pamięć bardzo mocno:

    na rysunku widać pole, całe usiane porozrzucanymi w róznych pozach zwłokami, na skraju stoi zaprzęg mikołaja, sam święty stoi obok i trzyma dymiącego jeszcze kałasznikowa,
    podpis: W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci

    ps. mam nadzieję,że nikogo nie uraziłem, nie jest to z pewnością ulubiony żart, ale pamiętam go doskonale

  4. #4

    Domyślnie

    Na rysunku na całą strone gazety jest narysowany 150 osobowy śpiewjący chór. Dyrygent mówi Ty w 11 rzędzie 3 lewej nie fałszuj!
    Mysle jak on to usłyszał, liczę rzędy i potem 3 z lewej i JEST wszyscy spiewający mają usta otworzone w elipsę a ten jeden w trójkąt!

  5. #5

    Domyślnie

    Rysunek Mleczki:
    Idzie nocką wigilijną aniołek i niesie transparent: "Szczęśliwego Nowego Roku!"
    A za nim idzie diabełek i niesie transparent: "Po moim trupie..."

  6. #6

    Domyślnie

    W knajpie przy piwie siedzą dwaj mężczyźni: jeden w garniturze, pod krawatem, a drugi w kufajce i berecie z antenką. Ten w garniturze mówi:
    -Znam Kanta, Hegla, Freud'a...
    A ten w kufajce:
    -A Józka pan znasz?
    (nie pamiętam kto)

  7. #7

    Domyślnie

    Rysunkowy Mleczki nosorożec na żyrafie w dwuznacznej pozycji opatrzony opisem "Obywatelu nie pieprz bez sensu".

  8. #8

    Domyślnie

    Mały chłopczyk, w niemiłosiernie umorusanym ubranku, z czarną twarzą i takimiż rękoma, wyciąga do kobiety wyglądającej na matkę onej pociechy ręce; pokazując dłonie, bielutkie do nadgarstków, pyta:
    -Ręce już umyłem. Mogę usiąść do stołu?

  9. #9

    Domyślnie

    Jeszcze raz Mleczko.

    W rozpadającej się ruderze przy dymiącej kozie siedzą facet i kobieta, brudni, w łachmanach.
    Facet trzyma rozłożoną gazetę i mówi: K...a, jachty znowu poszły w górę!

  10. #10

    Domyślnie

    Przy stole, przed telewizorem, siedzi facet. Nos spuszczony na kwintę, przed nim na pół pusta półlitrówka, w telewizji plansza zapowiadająca program "Wódko, pozwól żyć". Facet do butelki:
    -No, i co ty na to?
    (nie pamiętam kto)

  11. #11

    Domyślnie

    Mleczko raz jeszcze.
    Facet z postawionym kołnierzem płaszcza patrząc na lumpenploteriat:
    - jestem przedstawicielem kultury europejskiej.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Garry Larson - żarty jednorysunkowe, nie publikowane w Polsce. Do nabycia w księgarniach anglojęzycznych i sklepach komiksowych na Zachodzie (w Polsce pewnie też, ale nie wiem gdzie takie sklepy są).


    Tłumaczenie:

    Jak rozpoznać nastrój setera irlandzkiego

    wesoły.......................przygnębiony
    zły.............................zamyślony
    podekscytowany......nastrój samobójczy

  13. #13

    Domyślnie

    Pieniek z wbitą siekierą. Od pieńka ucieka przerażona kura. Na szyi ma zaciśniętą dłoń. Samą dłoń!

    autora nie pamiętam
    Jaka piękna katastrofa ...

  14. #14

    Domyślnie

    Stoi sobie bardzo duża, dorodna gruszka i zadowolona gada przez telefon:
    -Sałatka owocowa? Wchodzę w to! [Barsotti (New Yorker); przedruk w ostatnim "Przekroju"]

  15. #15

    Domyślnie

    A co tam będę opisywać. Pobawcie się tym sami - możliwości wiele...
    http://www.vectorlounge.com/04_amste...wireframe.html
    Jaka piękna katastrofa ...

  16. #16

    Domyślnie

    Coś dla czekających na media.
    Przez bezkresną pustynię idzie, ostatkiem sił, facet z obłędem w oczach. W jednej ręce trzyma przenośny telewizor, a w drugiej sznur z wtyczką od tegoż.
    Jaka piękna katastrofa ...

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Biblioteka domowa (pałacowa) w stylu angielskim. Szafy z książkami zajmują całą powierzchnię ścian od podłogi do sufitu.
    Na żyrandolu kołysze się ciało "dostojnego" wisielca. A stojący w drzwiach kamerdyner mówi do pokojówki: Wszystko już przeczytał ....

  18. #18

    Domyślnie

    Wowka,EEEEEEkstraaaaaaa,trafiles w moj mental ,super!!!!

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał skorpionka
    Wowka,EEEEEEkstraaaaaaa,trafiles w moj mental ,super!!!!




    Cieszę sie i Pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    Facet w garniturze, w typie dyrektora, wręcza drugiemu, lekko przestraszonemu, karabin maszynowy i mówi:
    -Kowalski, weźmiecie i zlikwidujecie biurokrację w naszym zakładzie! (Mleczko)

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony