dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 57
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1137
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Toolek

    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Radzę zwrócić się do dyr. Tabały. Facet ma klasę. Przyjmuje za spóźnione terminy ciosy klientów i stara się pomóc. Tak przynajmniej wynika z innego wątku o FERNO na Forum Muratora. Chyba jest im głupio ale przynajmniej coś robią a nie chowają głowy w piasek. Dla mnie to o czymś świadczy. Co prawda firma się potknęła (bo irytowała już samymi sukcesami ) ale jest jak się okazuje transparentna i zależy jej jak jest postrzegana. Paradoksalnie - jak znam ten rynek - mozna się od nich uczyć
    Toolek

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Toolek

    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Radzę zwrócić się do dyr. Tabały. Facet ma klasę. Przyjmuje za spóźnione terminy ciosy klientów i stara się pomóc. Tak przynajmniej wynika z innego wątku o FERNO na Forum Muratora. Chyba jest im głupio ale przynajmniej coś robią a nie chowają głowy w piasek. Dla mnie to o czymś świadczy. Co prawda firma się potknęła (bo irytowała już samymi sukcesami ) ale jest jak się okazuje transparentna i zależy jej jak jest postrzegana. Paradoksalnie - jak znam ten rynek - mozna się od nich uczyć
    Toolek

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja także miałam złe doświadczenie z Firmą, ale muszę podkreślić, że Pan dyr. Tabała zajął się moją reklamacją bardzo profesjonalnie. Okna mam przepiękne i chociaż kosztowało mnie to dużo nerwów - patrząc z perspektywy czasu - warto było!!!
    Zamówiłam u nich także drzwi wejściowe (w/g mojego wzoru, chyba trochę skomplikowane) i tutaj także był poślizg o parę miesięcy, ale drzwi są bez zarzutu - dokładnie takie jakie chciałam.
    Wydaje mi się, że okna Ferno są oknami dla cierpliwych - jeśli ktoś może sobie pozwolić na 6-miesięcy czekania - to warto, jeśli czas nagli - to szkoda nerwów.
    A Pan dyr. Tabała jest naprawdę z klasą, bardzo się stara i jeśli w Firmie przeprowadzono zmiany mające na celu dotrzymywanie terminów tak jak o tym wspominał na Forum, to polecam - warto!

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    No i która jakość jest ważniejsza?

  5. #25

    Domyślnie

    Okna mam przepiękne i chociaż kosztowało mnie to dużo nerwów - patrząc z perspektywy czasu - warto było!!!
    ...........................
    A Pan dyr. Tabała jest naprawdę z klasą, bardzo się stara i jeśli w Firmie przeprowadzono zmiany mające na celu dotrzymywanie terminów tak jak o tym wspominał na Forum, to polecam - warto!
    Sonika - nie pisz takich rzeczy bo w ten sposob usprawieliwiasz ewidentne wady tej firmy. A jak na razie to u nich nie przeprowadzono zadnych zmian. Nie widac zadnych efektow skarg na tym forum. Moj szwagier zglosil sie z prosba o regulacje okien i historia sie powtorzyla w 100 % - brak zadnego odzewu. Dopiero mail do dyrekcji spowodowal ze ktos sie do niego odezwal. I co znowu mamy wydzwaniac do dyr. Tabaly ? To chyba nie o to chodzi w duzej firmie.

    Pozdrawiam
    Alek

  6. #26

    Domyślnie

    W salonie Ferno na Bartyckiej byłem tylko jeden raz w celu poproszenia o wycenę okien. Niewiele mam więc z nimi doświadczenia, ale sposób w jaki mnie obsłużyli był trochę dziwny: przyjęto mnie gdzieś w przedsionku, na stojąco, tak żebym przypadkiem długo tam nie zabawił. Dobrze, że miałem już wszystko wynotowane na kartce, bo nie wiem jak bym to im przekazał.
    Dziwna firma - dobrze, że są inne.

  7. #27

    Domyślnie UWAGA NA FIRME "DAR-BUD" Z OROŃSKA/RADOM

    JEDNYM SLOWEM FIRMA NIE SOLIDNA, NIE POLECAM

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    Reda
    Posty
    1.021
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,
    W moim odczuciu by taka informacja byla skuteczna i wiadrygodna to powinna zawierac informacje co, gdzie, kiedy, dlaczego, kto, w jaki sposob, jak dlugo, itp
    Pozdrowienia

  9. #29

    Domyślnie

    budowali u mnie, jak sie patrzy na rece to jakosc to idzie ale nie zawsze pozwala na to czas!!!!!!!!!!, obiecali ze poprafia fuszerki ktore wychodza po dzien dziesiejszy , na telefony juz nie odpowiadaja, robota czekala, musialam wzias inna ekipe ktora niestety musiala poprawiac to co oni zepsuli

  10. #30

    Domyślnie

    Więcej danych - co robili??? i co spieprzyli
    zawsze optymista

  11. #31

    Domyślnie

    sciany nosne i sciany dzialowe

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    Reda
    Posty
    1.021
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Bozena11 - jestes osoba dosc oszczedna w slowach
    Pozdrowienia

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    zanim coś się napisze na daną firmę, należy dokładnie wyjaśnić dlaczego, inaczej to pomówienie i nie powinno mieć miejsca na forum. Są klienci, którym nigdy nie dogodzisz... akurat to nie dotyczy autorki tego postu

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    bozena11 - jesli faktycznie chcialabys tej firmie utrudnic pozyskanie nowych klientow - to opisz dokladniej swoje przezycia i umiesc w temacie - ranking firm
    ale zanim to uczynisz - zastanow sie czy naprawde jest tak jak mowisz - skapstwo twych wypowiedzi sugerowaloby cos innego - moze wszystko OK ale pan brygadzista zbyt dluga brode mial i palil cygaro - i to zrobile zle wrazenie - napisz dokladniej, gdyz modzalewscy maja tu calkowita racje - taki tekst predzej jako pomowienie niz przestroga poczytany moze byc

  15. #35

    Domyślnie uwaga przed nastepnym oszustem

    omijajcie z daleka firme SAŁEXPOL z Owadowa ktora sprzedaje szamba
    Szamba maja atest tylko na papierze a wlasciciel Paweł Salkiewicz to oszust i wielki kombinator

    Bozena

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ja mam od niego szambo
    fakt - że przez pół dnia ściemniał, jak ciężarówka z szambem do mnie jechałą, ale w końcu to szambo mi przywieźli i wstawili i ten atest na papierze też dostałem.
    Napisz coś więcej

  17. #37

    Domyślnie Re: uwaga przed nastepnym oszustem

    Cytat Napisał bozena11
    Szamba maja atest tylko na papierze. Bozena
    Można jaśniej - co to oznacza??? Muszą mieć w formie elektronicznej - nie tylko na papierze???
    Mają atest higeniczny HK/W/0004/01/2004 wydany przez Państwowy Zakład Higeny ważny do 09/02/2009. Czyżby został unieważniony???

    Maciek Jot

  18. #38

    Domyślnie

    ja takze mam szambo z atestem i co z tego jak do niego woda wchodzi!!!!!, hydraulik byl i stwierdzil ze szabo kwalifikuje sie do reklamacji, dzwonilalm do cwanika i jak do tej pory zadnej reakacji nie widac, i co robic???, mam zamiar zadzwonik do tego instytutu co wydawal atest
    bozena

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    to co jest z tym szambem, gdzie cieknie? pękło podczas montażu, czy w trakcie eksploatacji? o co chodzi?

  20. #40

    Domyślnie

    popekane jest dno zbiornika, nie wiem czy to byla winna transportu, czy tez montazu ale wiem ze woda przedostaje sie do zbiornika,a cwaniak z tej firmy tylko obiecuje gruszki na wierzbie

Strona 2 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony