dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 73 z 73
  1. #61

    Domyślnie

    Na fundamenty wyszło około 1440 szt. przy wysokości 10 bloczków, a to tylko dlatego, że u nas jest duży spadek.
    Filary pomimo, że są częścią konstrukcyjną zrobione będą później.
    Pozdro

  2. #62

    Domyślnie

    AR-TUR - jakiej firmy blachodachówka ? ile wyszło metrów ?
    ile za położenie + obróbki i rynny ?

  3. #63

    Domyślnie Narożniki

    Mam inny projekt biura krajobrazy ale oprócz mnie ma go tylko jedna osoba.
    Więc pytanie tu ponieważ projet jest trochę podobny: Chciałem się podpytać o o narożniki. czy planujecie zrobić je tak jak jest w projekcie
    Z tego co oglądam zrobione zdjęcia to chyba wszyscy robią na rogach fundamentów proste fundamenty. A wydaje mi się powinno się powiększyć fundament na część narożną. Jak to jest u was? Jak planujecie to rozwiązać?

  4. #64

    Domyślnie Re: Narożniki

    Cytat Napisał mirma
    Mam inny projekt biura krajobrazy ale oprócz mnie ma go tylko jedna osoba.
    Więc pytanie tu ponieważ projet jest trochę podobny: Chciałem się podpytać o o narożniki. czy planujecie zrobić je tak jak jest w projekcie
    Z tego co oglądam zrobione zdjęcia to chyba wszyscy robią na rogach fundamentów proste fundamenty. A wydaje mi się powinno się powiększyć fundament na część narożną. Jak to jest u was? Jak planujecie to rozwiązać?
    ja mam fundamenty poszerzone, jak w projekcie. Narozniki będe miec jak w projekcie

    pozdrawiam

  5. #65

    Domyślnie Re: Narożniki

    Cytat Napisał Hugo26
    ja mam fundamenty poszerzone, jak w projekcie. Narozniki będe miec jak w projekcie

    pozdrawiam
    Czy bloczki betonowe masz juz wyprowadzone. Jesli tak to czy na rogach sa one poszerzone?
    Czy wiesz jak w przyszłości będzie to wykończone. Czy np na obłożony styropian będzie gazobeton i na to płytki klinkierowe?

  6. #66

    Domyślnie Re: Narożniki

    Cytat Napisał mirma
    Cytat Napisał Hugo26
    ja mam fundamenty poszerzone, jak w projekcie. Narozniki będe miec jak w projekcie

    pozdrawiam
    Czy bloczki betonowe masz juz wyprowadzone. Jesli tak to czy na rogach sa one poszerzone?
    Czy wiesz jak w przyszłości będzie to wykończone. Czy np na obłożony styropian będzie gazobeton i na to płytki klinkierowe?
    nie zastanawiałem sie jeszcze nad technologią wykonania, popytaj tych co juz to zrobili
    pozdrawiam

  7. #67

  8. #68

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanko. Na jakiej wysokosci wykonujecie podloge w garazu? Wg projektu jest ponizej o 15cm wzgledem innych pomieszczeń na parterze. Czy powinno sie wykonac na równi?
    Za info z góry dziekuję
    Pozdrawiam

  9. #69

    Domyślnie

    U mnie będzie jak w projekcie 15 cm niżej

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał JP68
    U mnie będzie jak w projekcie 15 cm niżej
    dzieki za info, u mnie teraz juz też ponizej o 15cm
    jaka izolacje scian fundamentowych stosujecie
    styropian - 6, 8 czy 10cm?
    klej, siatka, papa kubełkowa?
    jeden fachowiec powiedział mi ze wystarczy styro 10cm i papa kubełkowa (bez kleju i siatki)
    i pytanie odnosnie kominów
    cegła pełna + wkład ceramiczny?
    Prosze o fachowe doradztwo

    pozdrawiam

  11. #71

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o informacje na temat kosztów budowy Waszej Klasyki.
    U mnie SSO z dachem kompleksowo wyniósł 115tys (bez kosztów działki, kosztów projektu, adaptacji, przyłącza energet., studni itd - dachówka ceramiczna Nibra F10, strop teriva, sciany silka N24). Własnie kończę ten etap.
    Ciekawi mnie bardzo jakie koszty przede mną.
    Wg moich wyliczeń wychodzi, ze przede mna koszty aby wprowadzić się to ok 165tys (bez wykończenia lazienki na poddaszu)
    Proszę o informacje. Mile widziane wycinki kosztorysu z dalszych prac
    Pozdrawiam

  12. #72

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us

    ERLUS REFORMA XXL ANTRACYT
    Ostatnio edytowane przez JP68 ; 06-12-2010 o 06:01

  13. #73

    Domyślnie

    Witam,
    Jak rozwiązaliście Państwo temat klimatyzacji?
    Zastanawiam się nad umieszczeniem jednej jednostki 5kW na korytarzu na piętrze, na długiej ścianie nad schodami. Czy takie rozwiązanie zda egzamin?

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony