dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Felco

  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    czy ktos z Was zetknal sie z bloczkami felco? Zanim zaczne budowac dom (zgodnie z projektem) potrzebuje nieco informacji na temat felco od praktykow. Na razie wiem co nieco od producenta.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Iwo

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mnie rowniez bardzo interesuje odpowiedz, dlatego przesuwam w gore to pytanie.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam.

    Ja się zetknąłem w taki sposób, że się nawet zastanawiałem czy ich nie wybrać, jednak intrygowało mnie twierdzenie producenta, że bloczki sa doskonale paroprzepuszczalne. Z oględzin wynikało, że styropian w ich wnetrzu (na całej płaszczyźnie pionowej) oddziela warstwy betonu, więc twierdzenie to wydało mi się mocno podejrzane. W rezultacie z nich zrezygnowałem.

    Sebastian.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    To co zastosowales w zamian?

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Iwo

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    6

    Domyślnie

    Styropian w bloczkach FELCO nie jest na calej plaszczyznie pionowej, sa trzy rzedy styropianu oddzielone od siebie lukami. Moze pomylilo Ci sie z Fortisem, bo tam rzeczywiscie styropian jest na calej plaszczyznie.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    A dlaczego wybraliscie ten material. Cena?

  7. #7

    Domyślnie


    Faktycznie pomyliło mi się.
    Zwracam honor.

    Sebastian.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Material jest z projektu. Cena tez nie jest najgorsza, poza tym budowanie sciany jednowarstwowej wydaje sie byc bardzo atrakcyjne z wielu wzgledow (chociazby mniejsze naklady na robocizne i czas). Wg producenta Felco ma dobre parametry; teraz potrzebuje tylko sprawdzic czy to prawda (zanim przekonamy sie sami mieszkajac w naszym wymarzonym domu...)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony