dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Guest

    Domyślnie [b]Działki w okolicy Warszawy[/b]

    Witam.
    Rok temu nabyłem piękna działkę (przy Lesie) 30 km od centrum Warszawy w Łąkach Radzymińskich, obecnie kończe budowę domu. Są jeszcze ładne do kupienia działeczki. Cena ok 30 PLN za metr. Z mediów to jest tylko prąd. Mam kilku sąsiadów, ale nabyli działki jako lokatę kapitału i nie zamierzają się na nich budować. Żona już teraz płacze że z Warszawy kazałem jej się przeprowadzić do lasu i na dodatek nie będzie miała się do kogo odezwać. Okolica naprawdę piękna, lasy, łąki, bardzo dobry dojazd (Trasa Toruńska) do centrum, sporo w okolicy nowych budów, stadnina koni, leśne carskie bunkry, 4 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Nie jestem właścicielem, ani nie mam ż tego żadnych profitów. Szukam tylko towarzystwa. Zainteresowanych zapraszam do mailowni.
    Pozdrawiam,

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Jubba
    miło spotkać sąsiada Co prawda my budujemy w Markach ale to bardzo blisko Waszego domu. Jak Twoja żona ma ochotę pogadać - niech wadnie na forum to sobie porozmawiamy lub zapraszamy do nas.

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Witam witam, Sąsiada.
    Nikt nie jest zainteresowany leśnymi działkami budowlanymi za 30 PLN/m2 30 km od centrum Warszawy?
    Odpowiem na każde pytanie.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Jubba ale to sa działeczki budowlane??

    po 30 zł??

    Nie znam sie na okolicach Warszawy ale podaj cos wiecej na priv..ok?

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Tak budowlane. Przecież ja się tam buduję. Piekna oklolica, park krajobrazowy, a działeczki tanie jak barszcz, tylko właściciele wcale się nie ogłaszają że chcą je sprzedać, dopiero jak ktoś zapyta. Najlepiej w weekend tam pojechać i przekonać się. W centrum Radzymina skręcić na Nieporęt, minąć tory, fabrykę Coca Coli, dojęchac do wsi Łąki, minąć po prawo stadninę koni, dalej główną drogą lekko w lewo. Pierwszy dom z Ytonga pod Lasem to mój. Obok są jeszcze wolne działki.

  6. #6

    Domyślnie

    Calkiem fajne i do tego tanie są po drugiej stronie stolicy. Ja rownież poszukuje sąsiadów . Jeżeli się nie myle to jest jeszcze 5 sztuk od 800m do 1300 (chyba). Ja w zeszłym roku płaciłem po 40zł/m2. Na jednej stoi dom - pół. Ja stawiam bliźniaka ze szwagrem i kolega obok tez w tym roku zaczyna budowę. ( rozpoczynamy w lipcu ). Razem będzie taniej np. gaz zalatwić kanalizacje no i prąd, bo w elektrowni i gazowni powiedzieli ze nas jest za mało . ale cóż. Aha i najważniejsze - działki są w Błoniu przy ul Bieniewickiej. Jeśli bedzie ktoś zainteresowany to moge podac tel do właścicielki................ No dobra podaje p.Nowakowska 722-38-99. Super miec fajnego sąsiada Pozdrowionka.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Jubba podalam namiar mojej kumpeli, bo ona jest zainteresowana..ale dzwonila tam i dzialeczki sa po 40 zł..

    we srode bedzie tam jej przyszły męzulek ogladał...Kumpelka ma na imie Judyta.a facet wielki jak drzewo

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    40 PLN to oni sobie cenią. Są to prości ludzie bez pracy. Jak im się powie 30 to sprzedadzą. Miesiąc temu kupiła koleżanka po 28 PLN bo powiedziała że więcej nie ma i tylko tyle może dać to po dwóch dniach sami do niej zadzwonili i sprzedali.

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    W środę, czyli 25.06 to ja tam też będę po pracy, bo mi dachówkę i rynny przywiozą, to mogę odpowiedzieć na miejscu o wszystkim. Tak gdzieś od 18.00 (dom z Ytonga pod lasem)

  10. #10

    Domyślnie

    Teska a Ty co się tak interesujesz?Chcesz się przeprowadzić do Warszawy?A tak wogóle to skąd jesteś?Bo ja z Wawy, a tamte okolice kojarze ale ich nie znam...no faktycznie może być tam ładnie,dodam, że ode mnie do Zalewu Zegrzyńskiego jest jakieś 15 km (no może 18 )

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony