dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 1620
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 32399
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    No dziekuję Ci baaardzo. bardzo takiego wsparcia potzrebuję szczerze mówiąc..

    Pan juz skończył czy to więc oznacza że resztę robicie SAMI???

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    O! Przeleciał bocian !

  3. #43
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar iwozelka
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    450
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    48

    Domyślnie

    Zazdroszczę Ci tej kuchni kaflowej, eh

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwozelka
    Zazdroszczę Ci tej kuchni kaflowej, eh
    Ale wiesz co? Widziałam taką kuchnie, piękną i dużą, zrobioną na zewnątrz - na dużym, zadaszonym tarasie, była fantastyczna zamiast grilla i do przetworów domowych, bo trzeba je długo czasem gotować i jeszcze pasteryzować. No po prostu rewelacja! Może sama jeszcze taką jedną zrobię na tarasie dla gości. Powinni być zachwyceni!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gagata
    O! Przeleciał bocian !
    Wow! Agatko! GRATULUJĘ!!! Podasz jakieś bliższe informacje o tym bocianie? Umieram z ciekawości!

    A u nas reszta robót oczywiście odbywa się własnymi siłami mego nieocenionego Męża. Co ja bym bez niego zrobiła...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    My w domu zrobilismy kuchnię z kafli kupionych na allegro + dobry wykonawca i mój świetny (!) rysunek:

    jeszcze w trakcie budowy:


    i teraz:

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Dodam, że spisuje się REWELACYJNIE! Juz na niczym innym nie gotuję..

    A bociek Moja Droga to musi mieszkać tu niedaleczko bo tu gniazd mnóstwo, ale czy ja go rozpoznam.... Ale był faaajny!
    Natomiast będziemy znów obserwować jak wszystki okoliczne boćki (do Wrocławia jedzie się drogą "bocianich gniazd") w swoich gniazdach najpierw się rozmnażają - nagle pojawiają się dwie (albo jedna) nowe główki w gnieździe.. potem rosna rosną, wystaja coraz bardziej, potem sie nie mieszczą juz wszyscy i jedno z rodziców (ciekawe które???) przenosi sie na sąsiedni słup a potem to juz nauka latania!

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kuchenka - rewelacja! A już te kafle na ścianie i malunek na nich to cudne. No i ten pieeeeeesss
    A z tym boćkiem to ja się pomyliłam... Myślałam, że Ty... no wiesz...

    Gagatko i wszyscy inni - życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkiej Nocy, niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy Was radością i nadzieją!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000)
    świercz

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.794
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Witam.!!!
    Ale tu klimaty! łoł


    Gagata najpierwej pytanko do ciebie - szukam tez kafli - może podasz mi stronke? - kuchnia jak z bajki! - zajeb.....!!!!!

    dompodsosnami po mału zabieram sie do czytania choć mam mało czasu ale ma pytanko do ciebie odnośnie internetu przez pomarańczówkę - możesz mi dokładniej napisać jakie masz limity, opłaty i czy trzeba coś instalować na kompie? jakieś dodatkowe oprogramowanie...?
    Dziennik: 1 2 Komenta: 27

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    "A z tym boćkiem to ja się pomyliłam... Myślałam, że Ty... no wiesz... "
    No wiesz Sosenko - W MOIM WIEKU???

    Pies oczywiście MUSIAŁ wejsć w kadr, nie byłby sobą (no i ta plama słońca...).. a to duuuzy pieso (CaneCorso) ale poczciwina
    POLECAM Ci jak najbardziej uzycie starych kafli a juz szczególnie, że "miejscowe"! jesli tylko odpowiada Wam ich kolor i jest ich dość. a jesli nie to mozna wstawić inny kolor (trochę pomieszać) też będzie piknie!
    Widziałam tez kiedyś rowiązanie takie że piec tylko gdzieniegdzie był pokryty kaflami a reszta pomalowana na biało. Może to brzmi dziwnie ale zapewniam wyglądało to super ładnie!
    Nowe porządne kafle są STRASZNIE drogie (te tańsze ponoć pękaja i nie warto...).

    A malowane kafle na ścianie - a niech tam, niech stracę - to z .......... OBI
    Ale co - złe??????

    Świerczu - kupiłam kafle drogą aukcji na www.allegro.pl - kobitka (emerytka z Krakowa) chciała się pozbyc dwóch starych piecy, miała remont starego mieszkania i oddała sztukę (piec) za 150 zł tylko musiałam załatwic transport i rozbiórkę. Małam też przy okazji troche szamotu i drzwiczki. Te dwa piece starczyły na te jedną kuchnie (troche sie poniszczyło).

    Dziekuję za miłe słowa! - tez jestem BAAARDZO zadowolona z tej kuchni

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał świercz
    Witam.!!!
    Ale tu klimaty! łoł


    Gagata najpierwej pytanko do ciebie - szukam tez kafli - może podasz mi stronke? - kuchnia jak z bajki! - zajeb.....!!!!!

    dompodsosnami po mału zabieram sie do czytania choć mam mało czasu ale ma pytanko do ciebie odnośnie internetu przez pomarańczówkę - możesz mi dokładniej napisać jakie masz limity, opłaty i czy trzeba coś instalować na kompie? jakieś dodatkowe oprogramowanie...?
    Witaj w naszym kąciku, zapraszamy serdecznie! Co do netu - trzeba kupić modem - albo w postaci takiej karty, którą razem z kartą Orange wsuwa się do kompa, albo jako modem zewnętrzny przez USB. Kupiłam najpierw ten pierwszy, ale nawet z anteną zewnętrzną był słabiutki. Wkurzyłam się i kupiłam na allegro na gwarancji rakietę za prawie 900 zł, taką dla wypasionych biznesmenów (w punkcie Orange stoi 2 tys, sprawdzałam). Ten jest o niebo lepszy. Limit transferu danych w mniejszej wersji wynosi 0,5 GB (czyli 500 MB), co, jak się okazuje, na duże i pełne zdjęć strony bywa za mało. Nie musisz ściągać danych - wystarczy, że przeglądasz strony. Ja po dwóch tyg. mam prawie 400 MB nabite. Trzeba uważać, bo jak przekroczysz limit, to net tak zwalnia, że właściwie nie daje się korzystać. I kosztuje to "cudeńko" 60 zł miesięcznie. Jeśli się chce to można podnieść limit do 4 GB i płacić co miesiąc 120 zł. Nie dla mnie! Ja mam inne wydatki, o czym świadczy moja obecność na forum Muratora. Aha - oczywiście musisz zainstalować oprogramowanie do karty lub modemu zewnętrznego, płytkę dostaniesz razem ze sprzętem, sama operacja jest prosta i łatwa. Mam nadzieję, że rozjaśniłam trochę wątpliwości .

    A kafle...Jasne, że swoje, miejscowe, jeśli tylko są! I dokładnie tak, jak piszesz - zdun powiedział, że jest ich za mało, toteż uzupełnimy innym kolorem. Może jakiś ciekawy wzorek wymyślę? Tańsze kafle rzeczywiście pękają (tzn. ich szkliwo) - teściowa je ma... A te Twoje z OBI - cudne! Kiedy kupowałaś? Ile dałaś? Jak nie chcesz na forum, to napisz na maila, dobrze? Może też kupię jakieś piękności w marketach budowlanych!
    To co, Gagatko, kiedy ten Twój dziennik budowy? I jakie W MOIM WIEKU ????????????
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Spelnienia wielkanocnej pisanki i mokrego poniedzialku....
    .......zyczy Frosia i Frosch


    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  13. #53
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar iwozelka
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    450
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    48

    Domyślnie

    Niech z okazji Wielkiej Nocy
    Radość, Pokój w życie wkroczy Szczęścia, zdrowia i dostatku-
    w inwestycjach żadnych spadków!

    życzy Iwozelka z rodziną

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) BARD FORUM Avatar andre59
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    13.902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych Wam życzę.
    Wesołego Alleluja

    Jak Andre, Zosia-samosia, dom budował.
    Komentarze.
    punkt widzenia zależy od kąta patrzenia

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Sosenko - kupowałam te kafelki pod koniec tamtego roku (listopad? gudzień?) za jakies normalne pieniądze tzn całość czyli kompletny sielankowy obrazek ptaszkowy + trochę białych na obramowanie mogła mnie kosztować max (!) 100 zł. najpierw je przywieźlismy i przykładałam nerwowo do ściany bo bałam się czy nie wyjdzie jakies okropieństwo (czyli kicz niezamierzony)... Ale jednak okazało się że TO JEST TO (czyli kicz zamierzony)
    OBI we Wrocku.

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Robin2
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    698
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    123

    Domyślnie

    Sosenko,
    (tak, Sosenka to dobry nick )
    dużo słońca i cierpliwości zycze Wam z okazji Świąt. Co prawda u nas pogoda spłatała figla i było biało ale to tylko chwilowe.
    Aż miło popatrzec, jak Wasza stodoła nabiera rumieńców

    Pozdrawiam serdecznie
    Robin

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Gagatko, gratuluję avatara! Naprawdę ładny! I-co najważniejsze - samodzielnie wypracowany!
    Dobra, to teraz do roboty i zakładaj dziennik! To tez jest proste! Mój Boże, kiedyż ja Ciebie wreszcie zapędzę...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robin2
    Sosenko,
    (tak, Sosenka to dobry nick )
    dużo słońca i cierpliwości zycze Wam z okazji Świąt. Co prawda u nas pogoda spłatała figla i było biało ale to tylko chwilowe.
    Aż miło popatrzec, jak Wasza stodoła nabiera rumieńców

    Pozdrawiam serdecznie
    Robin
    Dziękuję, miło mi. Mam nadzieję, że będziesz nadal tu zaglądać. Twój dziennik jest motywacją, wiesz o tym. Życzonka - w Twoich komentarzach...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    oznajmiam wszem i wobec , ze widzialam na wlasne oczy poczynania depeeski i jej meza i bylam pod wielkim wrazeniem
    pozytywnym oczywiscie
    buziaki Anetka
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Nooo-czuję sie wywołana do talicy Ja przyjadę NA PEWNO. Pozostaje tylko kwestia KIEDY. Ale to będzie na pewno Lato Tego Roku)))

    Lubię kiedy wstawiasz nowe fotki, SosenkoAnetko! Jeszcze troche i stodoła zamieni się w dom (efekt wstawiania okien np). Uwielbiam takie klimaty. A możesz wstawić fotkę całej stodoły z zewnątrz??

    Ja pokazałabym też swoją stodołę (drewniana) ale to juz może w .... moim dzienniku .....
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

Strona 3 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony