dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosi
    Hej, ja tez jestem z Legnicy. Dachówki jeszcze nie kupowałam, ale rozmawiałam kilka dni temu z naszym architektem, tez z Legnicy, który wypowiadał sie na temat własnie ich dachówek. Firma wielka, nowe przedstawicielstwo, ale jakość okropnie spadła, są straszne problemy z tymi ich materiałami. Generalnie odradzał. Pozdrawiam.
    architekci i ludzie z branży budowlanej rzadko bywają obiektywni w sprawach doradzania klientom. najczęściej polecają to co im "bliższe" i odradzają te "dalsze". to są ludzie znający się nawzajem i mający dobre kontakty z tym bądź tamtym producentem (dystrybutorem). o obiektywizm tu niezwykle trudno jak widać...
    o jakość najlepiej pytać użytkowników, tych co pod tą dachówką mieszkają. niestety ja jeszcze nie

    pozatym wiekor już chyba nie jest wiekorem... zmiana nazwy... chyba na koramic

    pozdr.
    kastel

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosi
    ...Hej, ja tez jestem z Legnicy...
    Witaj Gosi !Oby tak dalej, to założymy grupę Legnicką !

    Pozdrawiam !

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał kastel
    Cytat Napisał gosi
    Hej, ja tez jestem z Legnicy. Dachówki jeszcze nie kupowałam, ale rozmawiałam kilka dni temu z naszym architektem, tez z Legnicy, który wypowiadał sie na temat własnie ich dachówek. Firma wielka, nowe przedstawicielstwo, ale jakość okropnie spadła, są straszne problemy z tymi ich materiałami. Generalnie odradzał. Pozdrawiam.
    architekci i ludzie z branży budowlanej rzadko bywają obiektywni w sprawach doradzania klientom. najczęściej polecają to co im "bliższe" i odradzają te "dalsze". to są ludzie znający się nawzajem i mający dobre kontakty z tym bądź tamtym producentem (dystrybutorem). o obiektywizm tu niezwykle trudno jak widać...
    o jakość najlepiej pytać użytkowników, tych co pod tą dachówką mieszkają. niestety ja jeszcze nie

    pozatym wiekor już chyba nie jest wiekorem... zmiana nazwy... chyba na koramic

    pozdr.
    niestety, Wiekor zmienił nie tylko nazwę na Koramic, ale pogorszył (i to znacznie) jakość produkowanych dachówek! Mam dach pokryty dachówką Wiekor/Koramic, kupiłem część Wiekora, część Koramic. W Wiekorze nie zdarzyła się dachówka z nierówną powierzchnią, natomiast w Koramic nader często. Ponadto różnią się wymiarem i każda dachówka Koramic musiała być szlifowana ok. 2mm.

  4. #24

    Domyślnie

    Mi generalnie wiele osób odradzało tą dachówkę ze względu na jakość. Nawet niektóre firmy w rejonie zrezygnowały z montowania i dystrybucji tej dachówki. Ponoć, bo nikt nie jest tego w stanie sprawdzić naprawdę. Zamontowałem IBF, choć ludzie też o nim różnie mówią. Ale miałem możliwość przkonać pogolądania kilkuletnich domów z tą dachówką i wszystko było ok. Najlepiej tak jak ktoś napisał poszukać osó, które ją mają i się ptzekoonać.

  5. #25

    Domyślnie

    U mnie na dachu leży "WIEKOR", karpiówka miedziana. Dach jest piękny, już od dwóch lat, a i dekarze chwalili jakość materiału.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony